Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Taprasme: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Taprasme skandalas!)
S
Eilutė 1: Eilutė 1:
Kai žmogui reikia ilgėliau pagalvoti, arba supranta, kad pasakė kažkokią [[Nesąmonės|nesąmonę]], o ir šiaip - priežodis toks parazitinis [[Taprasme]], kaip ir amerikoniškas [[You know]]??
+
Kai žmogui reikia ilgėliau pagalvoti, arba supranta, kad pasakė kažkokią [[Nesąmonės|nesąmonę]], o ir šiaip - priežodis toks parazitinis [[Taprasme]], kaip ir amerikoniškas [[You know]]? Visa tai panašu ir į dar vieną naudotiną žodį, "Supranti...".
  
 
Tai čia, [[Taprasme]] - [[Pipedija]] - [[Taprasme]]:):)
 
Tai čia, [[Taprasme]] - [[Pipedija]] - [[Taprasme]]:):)

14:02, 14 sausio 2010 versija

Kai žmogui reikia ilgėliau pagalvoti, arba supranta, kad pasakė kažkokią nesąmonę, o ir šiaip - priežodis toks parazitinis Taprasme, kaip ir amerikoniškas You know? Visa tai panašu ir į dar vieną naudotiną žodį, "Supranti...".

Tai čia, Taprasme - Pipedija - Taprasme:):)

Virtualizuota Taprasme:

Taigi išties Taprasme susivirtualizavo į nuostabų blogą, katrą ir rekomenduojam apie tą prasmę:

  • Čia tiems, kad ieško prasmės ten, kur Taprasme - Taprasme.lt


Taprasme skandalas!

Tai čia ir skandalas šviežias visai: neobolševiką Labas, Lietuva! apėmė įsiūtis, nes esą žavingoji Taprasme išvadino jį ne kuo kitu, o lachudra. O tai gi buvo nuostabus proto nušvitimo atvejis, kai šitasai Labas, Lietuva! paskaitė straipsnį apie lachudras ir staiga pritaikė sau, nesgi atitiktį su savimi atrado vienareikšmišką, tai dabar pas šįjį jau ne Landsbergis ar Kubilius tapo didžiausiai plūstamais priešais, o ne kas kitas, kaipgi blogerė Taprasme!