Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tėvynės konduktoriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:34, 26 gegužės 2020 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Aišku, nuostabi ir labai naudinga veikla, ir vadovas labai geras

Tėvynės konduktoriai - kokia tai keista VŠĮ, kuri matyt kuria tokią Press Jazz TV, kuri labai populiari ir taip toliau. Labai gera įmonė, labai rūpinasi, kad tiktai tikra informacija būtų ir visokia nesisteminė žiniasklaida klestėtų, nes gi žinia, kad prakeikta valdžia viską slepia ir iškraipo, o visa žiniasklaida yra nupirkta.

Dar tenai toksai Dmitrij Glazkov yra direktorius, tai matyt geras žmogus, nieko blogo negalime pasakyti.

Pipedija vienareikšmiškai palaiko Tėvynės konduktorius, nors ir nesupranta, ką šieji daro ir ką reiškia.

Kai kažkas kalba apie konduktorius, tai mes įsivaizduojame traukinį, kuris kažkur važiuoja, o konduktoriai jame kokius tai bilietėlius ir talonėlius pramušinėja, o be jų nieko į traukinį neįleidžia. Tai čia matyt tas traukinys jau kažkur ne tai kad išvadžiavo, bet gal ir išskrido - toksai modernus.