Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Svogūnai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
S (Reikia perrašyt vėliau, nes suvisai nesąmonės buvo. Nei juokinga, nei ką.)
Eilutė 1: Eilutė 1:
{{N-18}}
 
{{Tvarkomas}}
 
  
|}
+
'''Svogūnai''' - [[Pedivikija|(lot. Allium cepa, angl. onion, vok. Zwiebel, rus. лук) – amarilinių (Amaryllidaceae) šeimos augalas. Anksčiau buvo priskiriamas lelijinių šeimai.]] Labai tinka įdėti į šašlykų marinatą ir kažkaip anaip.
'''Svogūnai''' - <strike> [[Pedivikija|(lot. Allium cepa, angl. onion, vok. Zwiebel, rus. лук) – amarilinių (Amaryllidaceae) šeimos augalas. Anksčiau buvo priskiriamas lelijinių šeimai.]]</strike> tai tokia internetų atmaina, besislepianti pačiose gilumose ir tamsumose. Bū, kaip baisu.
+
O todėlgi ir tenais renkasi visokie [[nusikaltėliai]] beigi [[pseudointelektualai]], o dargi karteliais užeina ir keletas [[Dibilai|dibilų]], bet juos ten visus vėliau supakuoja.
+
 
+
[[Vaizdas:Tor-logo-2011-flat.png|200px|thumb|right|alt=Alt text|Štai ir nusikaltėlių grupės logo, kuriančios Tor.]]
+
 
+
 
+
== Svogūnų sluoksniai ==
+
 
+
Kartą vienas dibilas bandė suskirstyti internetą pagal sluoksnius. Bet išejo tik grafomaniška blevyzga(iš anglų kalbos išversta). Be to štai [https://qph.ec.quoracdn.net/main-qimg-39ece5f15c34e67e6768755e531319bb-c čia] pilna nuotrauka, kai įkeliau į Pipediją, jos apačią kažkodėlgi nukirpo.
+
 
+
[[Vaizdas:Sluoksniai.jpg|thumb|left]]
+
 
+
'''Lygis 0''' - "VISKAS!" Kažkas ne taip.
+
 
+
'''Lygis 1''' - "Reddit, Dig, laikini emailai, Newgrounds, vampyrai?, [[One.lt|užsienio/ne angliški soc. tinklai]], Human Intel Tasks(kai kompiuteris negali atlikti kažkokio dalyko, pasamdai individą kad atliktų), hostingo paslaugos, unversitetiniai miesteliai" AHA! Kažkas rasistas! Be to, kodėlgi vieni iš populiariausių diskusijų puslapių yra nepriskiriami prie "paprastų" tinklalapių visumos? Kažkas tikrai ne taip...
+
 
+
'''Lygis 2''' - "FTP serveriai, Google užrakinti rezultatai, puodynės, vėl intiko serveriai, <...>" Kam?
+
 
+
'''Lygis 3''' - Visi šitie trys pirmi turėtų tiesiog būti sujungti į vieną, nes skirstymas jų yra tikra nesąmonė.
+
 
+
'''Lygis 4''' - O čia jau smagu. VAIKŲ PORNOGRAFIJA! JEEEEE! ir uždrausti dalykai, beigi Nikolo Teslos eksperimentų planai, WW2 eksperimentai, Atlantida... Suvisai pezalynė...
+
 
+
'''Po čičia reikia įvykdyti kažkokią polimerinę derivaciją(bbz nx?), t.y. "išspręsti kvantines mechanikas iš eilės, ''Shit, I don't really know faggot.''" ''' Nu daužtas tai su šlapiu malkų maišu, nieko nebegalima pasakyti.
+
 
+
'''Lygis 5''' - Marianų įduba, tsakant. Nagi, ir ką turim? Ne, nieko.
+
 
+
'''Lygis 6''' - Kas čia per velnias?
+
 
+
'''Lygis 7''' - Virusų sriuba... Visi kovoja ir bando patekti bei trukdo kitiems. Kaip ir tikras gyvenimas, tsakant. Nieko...
+
 
+
'''Lygis 8''' - Negalima tiesiai prisijungti. Kažkokia anomalija atrasta 2000-aisiais, bet apie ją niekas nieko niekada nerašė, '''tikriausiai dėl to, nes ji yra eilinis blevyzgojimas ir mitas.''' Ką gali žinot.
+
 
+
== Kas yra pas svogūnus? ==
+
 
+
Svogūnai nuo paprastų žmonių slepia daug įdomybių:
+
 
+
[[Vaizdas:Saraselis.png|thumb|right|alt=Alt text|Štai ir nepilnas sarašėlis pedomeškio kūrinių.]]
+
 
+
'''The Hidden Wiki''' - tai ne viena, o kelios [[Pedivikija|Pedivikijos]] kopijos, tik jose nerašoma apie augalus ir karus, o rašoma apie CP modelius ir apie kažkokių gėzų iš tviterio asmeninius duomenis(t.y. pilnas tikslus vardas, adresas, IP adresas, banko kortelės numeris su visais slaptažodžiais. Kartais būna linksma užeiti, iš ten ir Pipedija paėmė rape tutorial'ą.
+
 
+
'''UnderDIR''' - tiesiog sumesta daug puslapių į vieną krūva, bent jau organizuotai. Smagiausia sekcija yra erotikos ir smurto (prieš vaikus).
+
 
+
'''Silk Road''' - buvo toksai gi turgus narkomanams, labai didelis buvo, daug bitkoinų adminai užkaldavo, kol nesugavo mentai per tarptautinę operaciją. Kai kurių jo kartos atstovų(t.y. SR2, SR?) serveriai buvo rasti Lietuvoje. Bent jau turim kažkiek turizmo iš juodosios pusės, ane?
+
 
+
'''Raudonasis kambarys''' - čia jau toksai gandas ir išmislas, kad yra tokie puslapiai kur tiesiogiai transliuoja, kaip vaikus dulkina, žudo/kankina žmones ir t.t.. Bet iš tiesų jie svogūnuose neegzistuoja, nes svogūnai tam yra žymiai per lėti. Gal jie ir egzistuoja, bet tikrai ne svogūnuose.
+
 
+
'''Lolita City''' - čia buvo pats didžiausias pedikų puslapis(kaip pedobyro pornhubas), kur buvo CP keliamas gigabaitais kiekvieną dieną. Bet jis buvo prastos kokybės ir blogas. Nieko gero. Po to mentai numušė tą smarvę, ir gerai padarė.
+
 
+
 
+
== Tipiniai naudotojai ==
+
 
+
Kaip ir buvo paminėta aukščiau, ten renkasi visokia publika. Čia išvardysim didžiąją dalį:
+
 
+
Vietiniai žmonės - tik taip sau naršo iš įdomumo, irba ieško CP. Tada jau būna
+
 
+
Pedofilai - ieško ir dalinasi CP,dažniausiai savo forumuose arba per torentus. Ne, ne per [Linkomanija|Linkomaniją]].
+
 
+
Narkomanai - visgi ten gera vieta parduoti ir pirkti narkotikus. Ir Pipedija kartą užsisakė, visai nebloga LSD.
+
 
+
Švilpukačiulpiai - kai valdžios klerkai rengia kėslus prieš tautą, reik visiems tai pranešti, tik kad valdžia nesurastų švilpukačiulpio, reik naudot svogūnus.
+
 
+
 
+
== Svogūnų priešai ==
+
Visi turi savo priešus. Svogūnai taip pat. Jų labiausiai nekenčia NSA, neseniai ten vieną iš Tor kažkurie pasamdė, dabar visus demaskuoja.
+
 
+
== Kaip veikia svogūnai ==
+
 
+
Kai paprastai eini į internetus, tavo duomenis siunčia iš kompo į kažkokį serverį. O svogūnai tavo [[Pr0n|duomenis]] persiunčia per 3 atsitiktinius kompus pasaulyje, viską pakeliui [[Magija|šifruodami]]. Po to patenka į serverį. Dėl to [[tu|tave]] sunkiau būna pastebėti tarp kitų ([[Fail|išskyrus tada, kai tik vienas naudoji svogūnus tarp visų, tada tave lengvai atskiria ir išbanina]]).
+
 
+
[[Vaizdas:Svogunuveikla.png|thumb|right|Vaizdinė demonstracija.]]
+
 
+
Dalis svogūnų naudotojų mano, kad jiems tereikia tik Tor. Be tai netiesa, reikia naudotis bent jau šitais:
+
 
+
* Išjungti JavaScript
+
 
+
* Naudoti VPN ar kažką panašaus
+
 
+
* Nenaudoti supistos [[Windows|Vimdozės]], o naudoti [[Tails]] arba [[Linux|kažką kito]]
+
 
+
'''Tiltai''' reikalingi tada, kai valdžia blokuoja svogūnus, o žiūrėti CP tai reik. Tiltai yra tas pats, kaip ir tie 3 atstiktiniai kompai, tik pirmasis yra paslėptas su obfs ar kažkuo, dėl to tavęs neblokuoja, ir tikriausiai nesuseks.
+
 
+
'''Paslėpti puslapiai''' (Hidden Sevices) - tai jau paminėti .onion puslapiai, kurie vietoje buvimo [[Normalus žmogus|normaliais]], slepiasi svogūnų tinkle. Taip juos sunkiau numušti mentams, ir [[KGB|kitiems šulams]].
+
 
+
 
+
== Įvairūs įvykiai, įsimintini nuotykiai ==
+
 
+
1990-tieji - amerikiečių tyrinėtojai sukuria svogūnų metodus.
+
 
+
2002 - Sukuriamas Tor. Prasideda svogūnų nuotykiai. [[Vaizdas:Rodzeris.png|thumb|right|alt=Alt text|Štai ir jis, svogūnų projekto lyderis.]]
+
 
+
2007 - Atsiranda dark0de - hakerių forumas.
+
 
+
2008 - Sukuriamas Freedom Hosting.
+
 
+
2009 - Kažkoks neva japončikas sukuria Bitcoin.
+
 
+
2011 - Sukuriamas Silk Road.
+
 
+
2011(vėl) - [[Anonymous]] numuša FH, pedomeškis nuliūsta. Daug [[Pedofilija|CP]] saitų nulūžta.
+
 
+
2013 - SR su konkurentu Atlantis nebeveikia. Mentai sugauna SR vaideivą.
+
 
+
2014 - Policija sugauna FH vadeivą.
+
 
+
2015 - Išsijungia Agora turgus ir dark0de.
+
 
+
2016 - Dark0de vėl atgija.
+
 
+
2017 - Mentai išjungia AlphaBay narkotikų turgų, padidėja klientų srautas čigonų taboruose.
+
 
+
 
+
== Auksiniai svogūnai - [[Pedofilija|Kaip išprievartauti mergą?]] ==
+
{{Dėmesio|Prisidirbsit - bus jūsų kaltė, o ne Pipedijos.
+
Už tokį [[Pedofilija|šūdą]] galit pakliūt į kalėjimą, tad nedarykite to namuose. [[Vaikai|Darykite]] lauke.}}
+
 
+
''(Credit - TUHW - gėri bičai, tikslus asmuo - GirlLover8888 [[irba]] 3litist)''
+
 
+
Taigi, gal kartą jums kilo toks klausimėlis - kaip išprievartauti mergą? Ir štai Pipedija jums duoda instrukcijas.
+
 
+
Pirma, reik turėt švarią bylą - tai yra, niekad neteistas. Jei teistas - nieko neišeis.
+
 
+
'''Patys pagrindai'''
+
 
+
 
+
DNR įrodymai - vienas iš pavojingiausių dalykų policininkų kišenėje. Kiekvienas iš mūsų turi kiekvienam unikalų DNR. Taigi reikia pasirūpinti, kad neliktų dalykų, iš kurių mentai galėtų išgauti DNR - tai yra, mažut mažutėliai odos gabalėliai, plaukai. Nors ir jeigu tavo DNR nebus įvestas į mentų duomenų bazę, vistiek gali suprasti, jei palikai DNR per kelis kūnus.
+
 
+
Tai va. Jei turi palaidus - ilgus plaukus užsidėk kokią nors kepurę iš fabriko ar pilno kūno kostiumą kaip CPU fabrikuose, jei želia [[kūšys]] visur.
+
Dar labai svarbu yra visalaik mūvėti pirštines(geriausia tos statybinės, storos, jei gali - pasiimk vienas su spygliukais, jei bomžas esi - užsidėk politileno maišelius, sueis) ir kaukę(gerai tinka ir ta nuo gripo, bet dar geriau klouno kaukė dėl gero efekto).
+
 
+
Prieš bandymą prievartauti siūloma yra gerai išsimaudyti, išsitrinti savo kūną su tuo vieliniu šepečiu dėl saugumo. Geriausi dar įnpist spirito techninio arba samagono, kad rape skillai būtų aukštesnio levelio.
+
 
+
Jei nori pasiimti su savim kokį nors guminį bybį - išmirkyk jį medicininiame spirite, kad rankų žymių neliktų. Dar geriau per naktį palikti verdančiame vandenyje, kad visas brudas išnyktų.
+
 
+
Dar reik ir ahujenai apsirengti - geriausiai yra senelio drabužiai ilgomis rankovėmis, ir storos kelnės beigi kojinės iki kelnių. Arba renkis kaip betmenas, vistiekgi taip pat atrodysi. Dar geriau būtų golfukas su aukštu kakl ir dar ilgesnėmis rankovėmis.
+
 
+
Kaip ir visiems žinoma, DNR yra ir spermoje, todėl naudok du ar tris kandomus iš karto dėl saugumo.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Gali taipgi būti, kad dar kažką kito palikote - tsakant, jei įtars, reik labai gero atmazo, ir viską paneiginėti, gali praversti advokatas jei šaibų turi. Visus guminius bybius, viską su savim pasiimk. Būk atidus.
+
 
+
----
+
 
+
Tinkamos ir netinkamos vietos prievartavimui - niekada nepiskite viešoje vietoje, čia pirmas dalykas. Vieta turi būti sunkiai pastebima, beigi pasirūpinkite, kad mergos riksmų nieks negirdėtų. Niekad nepisk arti savo namų. Jei ruošiesi daryt su keliom mergom - kiekviena turi būti skirtingoje vietoje. Kūną palikit užrištomis akimis ir burna, surištomis galūnėmis. galit palikti ir su prieš tai buvusiais jos drabužiais, tik viskas turi būti išvalyta spiritu.
+
 
+
----
+
 
+
Pagavimo technikos - visiems auką rasti yra labai sunku. Geriausia pagriebti kai nieks nemato, ir atjungti.
+
 
+
----
+
 
+
Ar galima dulkinti lauke(t.y. kur kažkas auginama)? - jei viskas švaru ir įnpisęs užtektinai drūtvandenio, gali varyt. Šiaip tai ne.
+
 
+
----
+
 
+
Geriausia pagrobimo vieta - tai būtų parkai, automobilių aikštelės, miškai ir t.t. . Blogiausios būtų mokykla ir parduotuvės(t.y. kur dahuje žmonių).
+
 
+
Geriausias laikas pagrobti vaiką būna vidurdienis ir popietė, nes tada tėvai dirba.
+
 
+
Jei turi mėgstamiausių taikinių tipą - atsikratyk jo - visalaik keisk amžių, tautybę, rasę ir t.t.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Vietelės išvalymas - aišku, kai pasidarbavai, reik ir susitvarkyt. Pirmą reik turėt gan stiprią "blacklight"/ultravioletinių spindulinių nešiojamą lempą, kad galėtum aptikti prakaitą, spermą, kraują ar kitus išsiliejusius kūno skysčius/bet ką, kas palengvintų mentams dalią.
+
 
+
Policajai taip pat naudos tokius blacklightus, kartais dar ir luminolį - kuris, kaip ir juodoji šviesa, parodo kūno skysčius.
+
 
+
Tai va, išvalymui reik žiauriai koncentruoto, neskiesto baliklio, ir labai daug. O kad luminolis mentūhoms nepadėtų, reikia naudoti natrio hidroksidą, dar žinomą kaip natrio šarmas ir kaustinė soda. Tik elgkis žiauriai atsargiai, nes jei ant kūno užsipilsi, pragrauš kiaurai lyg labai stipri rūgštis. Patikėk.
+
 
+
Dabar bėk nahuj iš tos vietos, kaip gretai tau yra įmanoma.
+
 
+
Po to reik drabužius pasikeist į švarius, o senuosius pernakt palik išmirkti tikrame amoniake(NH3). Po to išmirkyk valandą benzine, ir sudegink.
+
 
+
Drabužių pelenus išmirkyk baliklyje ir kaustinėje sodoje, po to nunešk į tolimą vietą nuo namų ir paslėpk giliai po žeme ar kitur.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Technologijos, kurios gali padėti - kameras, net mažytes padeda surasti iš ebay ar kitur pirkti prietaisai, turintys mažus LED'us, kurių į kamerą skleidžiama šviesa atsimuša atgal į prietaisėlio lešį. Pavadinimo neprisimenu, nepykit.
+
 
+
Jei bandysi filmuoti, nusipirk kamerą, kuri savyje neturi atminties. Mentai gali panaudoti atkūrimo taktikas, kurios iš kameros gali išgauti tavo nufilmuotą pornūškę. Kai pirksi kamerą, nepirk tame mieste ar toje gyvenvietėje, kurioje prievartausi. Ir aišku, ne toje gyvenvietėje, kurioje gyveni.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Gėri atmazai - jei nieko neišeis, reik atmazo apsigynimui nuo mentų. Kartais veikia apsimesti sergančiu sunkia/lėtine liga. turėsi varyt pas daktarą, ir jam įrodyti, kad sergi. Arba iš rimto susirgk. Pasiimk kažkokį daktaro duotą įrodymą, kad iš tiesų sergi. Dar gali būti geras dalykas prie šito ligos dalyko - laiškas savo įdarbintojui(vergvaldžiui) dėl neatėjimo į darbą dėl ligos.
+
 
+
NIEKAD NENAUDOK ATMAZŲ Į KURIUOS ĮKIŠI KITUS ŽMONES - JIE TAVE GALI IŠDUOTI!!!
+
 
+
Dar jei prigavo - paiimk jau mirusio žmogaus tapatybę(nueik į kapines, rask prieš kokius 10-15-30 metų mirusio vardą bet būtų daug maž tavo amžiaus miręs, nueik pasikeisk į jo vardą) ir bėk iš šalies. Labai retai būna, kad šalys dalinasi mirusių mirties sertifikatais. Tai va, nunešk kad pakeistų vardą ir gauk gimimo liudijimą. Pasirūpink, kad tas žmogus būtų gimęs kokiam nors mažame kaimelyje, kad kuo mažiau žmonių būtų jį pažinoję. Kas blogiausia, turėsi nutraukti visus ryšius su artimaisiais ir draugais(kurių neturi).
+
 
+
Štai va taipgi turėsi pradėti naują gyvenimėlį.
+
 
+
'''Išplėstinumai'''
+
 
+
''Surišimo/??? metodai''
+
 
+
Tvirta lipni juostelė
+
 
+
Pliusai - tvirta, lengvai gaunama iš kokių Senukų, lengvas kūno sutvirtinimas, kai kurios rūšys atsparios vandeniui
+
 
+
Minusai - su skirtingomis temperatūromis blogėja lipnumas, kai nuklijuoji skleidžia daug garso, palieka klijų sluoksnį ant mergos kuris parodo pirštų antspaudus
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Plastikiniai tvirtinimo dirželiai
+
 
+
Pliusai - lengvai gaunami iš Senukų ir kitur, tvirti, lengvai pritvirtinami, žymės ant riešų nuo jų po kiek laiko išnyksta, jei buvai atsargus, nebūna ir pirštų atspaudų.
+
 
+
Minusai - auka gali lengvai išsilaisvinti.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Virvė
+
 
+
Pliusai - lengvai gaunama, lengvai užrišama, tvirta.
+
 
+
Minusai - didelė, lengvai atrišama, palieka tavo DNR požymius
+
 
+
 
+
----
+
 
+
Antrankiai
+
 
+
Pliusai - lengvai ir greitai uždedami, tvirti
+
 
+
Minusai - gali būti lengvai atrakinami, skleidžia daug garsų, atrodo įtartinai, palieka žymes, vienu žodžiu - nenaudokit.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
''Atjungimas''
+
 
+
Geriausiai yra chloroforma, nitrazepamas, flunitrazepamas(dar žinomas kaip roofies).
+
 
+
Receptus patys susirasit.
+
 
+
 
+
----
+
 
+
'''Taigi, ar tau verta tiek vargti ir rizikuoti gyvybę dėl sekso? Palyginus su moterim, rizika yra panaši, bet Pipedija sako tau - galvok pats, tinginy!'''
+
 
+
== Operacija Onymous ==
+
 
+
2014-ais metais, Interpolas ir kitos teisėsaugos organizacijos panoro iki mirties išgąsdinti svogūnais besinaudojančius nusikaltėlius.
+
Numušė apie 400 puslapių, bet grupė keistuolių sumanė patikrinti šį skaičių. Gavosi, kad:
+
 
+
* Tikrasis skaičius numuštų buvo apie 27-ias, į kurias tie 400 adresų nukreipė
+
* Beveik pusė visų numuštų buvo arba netikri, arba klonai.
+
 
+
TL;DR: Mentams nieko nepavyko, ilgo karaliavimo svogūnams!
+
 
+
 
+
== Visokie šaltiniai beigi nuorodos ==
+
Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks [[tiesa|tiesos]] [[irba]] [[melas|melo]].
+
 
+
https://www.onion-router.net/Publications/CACM-1999.pdf
+
 
+
http://archives.seul.org/or/dev/Sep-2002/msg00019.html
+
 
+
http://www.bbc.co.uk/news/technology-29950946
+
 
+
http://www.dailydot.com/politics/oops-we-counted-wrong-silk-road-dark-net-tor/
+
 
+
http://www.dailydot.com/news/eric-marques-tor-freedom-hosting-child-porn-arrest/]
+
 
+
https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en
+
  
 +
[[Vaizdas:Tor-logo-2011-flat.png|200px|thumb|right|alt=Alt text|Ne, ne šiandien.]]
  
  
 
[[Category:Internetai]]
 
[[Category:Internetai]]

20:51, 10 liepos 2019 versija

Svogūnai - (lot. Allium cepa, angl. onion, vok. Zwiebel, rus. лук) – amarilinių (Amaryllidaceae) šeimos augalas. Anksčiau buvo priskiriamas lelijinių šeimai. Labai tinka įdėti į šašlykų marinatą ir kažkaip anaip.

Alt text
Ne, ne šiandien.