Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Slaptieji agentai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Slaptieji agentai (ang. undercover agents) - tam tikrų grupuočių agentai, tikslingai apsimetantys priešiškų grupuočių nariais su tikslu pastarąsias diskredituoti ir kitaip jiems kenkti. Panašiai, kaip FTB agentai mafijoje, jie šiam darbui ruošiami ypač kruopščiai ir ilgai.

Įsifiltravęs į tikslinę grupę, pvz., liberalų agentas į Jaunųjų Konservatorių partiją, jis tikslingai kreipia jos veiklą kuo idiotiškesniais keliais, idant žmonės juoktųsi o grupė prarastų bet kokį visuomenės pasitikėjimą ir gerą vardą. Dažniausiai to siekiama radikaliais, beprotiškais pasiūlymais ar idėjomis, įstatymų projektais, viešaisiais renginiais, publikacijomis spaudoje tos grupės vardu ir t.t. pagal aplinkybes ir turimas priemones.

Gerai paruoštų agentų aukos dažniausiai nesuseka kol netampa per vėlu.

Pavyzdžiai

Lietuvoje

  • Petras Gražulis (seimo narys) - pasiūlė drausti vaikams visą informaciją apie paranormalius reiškinius, gėjus ir nepatikrinamus dalykus. Deja, trūkstant profesionalumo, truputį persistengė, ir užuot sudirbęs savo partijos vardą, sudirbo visos Lietuvos vardą prieš visą pasaulį. Kita vertus, niekas nežino, galbūt toks ir buvo jo tikslas.
  • Andrius Kubilius (seimo narys) - Vienas profesionaliausių agentų. Pasiūlė apskritai drausti vaikams žinoti apie seksą.[1] 1997 m. siūlė įstatymiškai bausti už svetimavimą. Sumažino bazinį atlyginimą tam, "kad inicijuoti sveiką diskusiją".[2] Šio profesionalaus liberalų agento dėka už konservatorius seniai nebalsuoja niekas, išskyrus chroniškus silpnapročius, tačiau jis vis dar tęsia savo destruktyvią veiklą. Kiekvienas naujas Kubiliaus projektas yra vis labiau idiotiškas ir jau seniai peržengė bet kokias ribas - tačiau dėl išskirtinio agento profesionalumo, konservatoriai jo dar nei neįtaria. Priešingai, sugebėjo tapti partijos vadovu.
  • Ramunė Visockytė (buvusi seimo narė) - teigė, jog prezervatyvai yra gėjų išradimas ir sąmokslo dalis. Nuogastavo, kad seime plinta prezervatyvai.[3] Deja, trūkstant profesionalumo jai sėkmingai pavyko diskredituoti tik save pačią. Išjuokta kas antrame interneto forume, komentaruose, diskusijose, baruose, kabakuose, laikraščiuose ir televizijoj, antrai kadencijai į seimą nepateko ir šiuo metu bbž ką veikia. Manoma, kad liberalai už tokios "kokybės" darbą jai neatsiskaitė ir neketina.
  • Dangutė Mikutienė (dabartinė Seimo narė) - irgi nuogastavo kartu su ta pačia Visockyte, kad Seime plinta prezervatyvai. O ir šiaip su kažkokiomis parapsichologijomis susijusi[4].

Svetur

  • Joshua Blahyi - rasistų agentas, įsifiltravęs į Liberijos ginkluotąsias pajėgas su tikslu pašiepti nigerius afroafrikiečius pasaulio akyse ir taip pagrįsti rasistines pasaulėžiūras. Tarp kitų veiksmų, prieš mūšį aukodavo vaikus o savo karius versdavo eiti kautis absoliučiai nuogus, dėl ko gavo "Generolo Plikašiknio" pravardę. Mes neišsigalvojam, patikrinkit Vikipedijoje.

Jei žinote dar pavyzdžių, nesikuklinkit, rašykit.

Išnašos

Galit drąsiai skaityti, visos nuorodos veda į tikrus straipsnius.

  1. Lietuvos Rytas: A. Kubilius siūlo drausti sekso agitaciją
  2. alfa.lt naujienos: Kubilius: Bazinė alga sumažinta, kad prasidėtų sveika diskusija
  3. VTV naujienos: R. Visockytė, D. Mikutienė: Seime plinta prezervatyvai
  4. VTV naujienos: R. Visockytė, D. Mikutienė: Seime plinta prezervatyvai