Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Signalizacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:11, 5 rugsėjo 2010 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai kokios nekokybiškos tos mašinos šiuolaikinės, nuo paprasto bambalio vos ne per pusę sulūžta, tai dabar mums pasakykit, ar vertėjo į tokį šūdą signalizaciją statyt ir žmonėms nervus gadint???

Signalizacija - tai ta, kuri vieniems miegot neduoda, o kitus pažadina. Čia aišku puikus pokštas - palikti mašiną su kaukiančia signalizacija kieme. Kaimynams linksmiau, kažkas vyksta, šurmulys, yra ką veikti, taip kad labai smagu ir pramoga visiems. Todėl keista, kad nekurie būna, jog pyksta ir kartais tenka išgirst, kaip kas nors per balkoną šaukia ant kokio nors automobilių mėgėjo:

- Tu blet naxui pederase, jei tavo signalizacija dar kartą įsijungs, tai aš naxui blet tavo supistą mašiną naxui su plytom užmėtysiu blet, kad nebūtų, kam kaukti naxui, o tave naxui kieme pagausiu ir blet su lomiku atidaužysiu gaidy!!!

Taigi žinoma, kad šitaip rėkti yra nepadoru ir nekultūringa, todėl ir mes nepatariame taip rėkti, juolab, kad šitaip išsidavus savo kėslus, paskui jau tikrai niekaip negalėsi nieko iš grąsinimų įvykdyt, nes visi puikiai žinos, kas čia tuos grąsinimus tokius skleidė ir kas čia dabar kaltas dėl to, kas įvyko.

Taip kad turim čia padaryti išvadą, kad tiktai durniai reiškia signalizacijomis nepasitenkinimą.