Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Sekundė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sekundė - esą toksai trumpas laikas, bet labiau žinomas, kaip bankas, katras rodydavo reklamas su kažkokiu malūnsparniu, padarytu per tuomet labai neįtikėtinai modernią 3D grafiką ir vis šaukdavo per jas: "Reikia pinigų? Pinigų yra!".

Tai bankui vadovavo anoksai Gintaras Dilys, katras vėliau buvo nuteistas 7 metams kalėjimo, tačiau išėjo laisvėn, atsėdėjęs 5 metus. Tai Henrikas Daktaras paskui sakė, kad šitas bankas žmones apgavo. O kiti kalbėjo, kad bankas esąs kaip tai susijusiu su kažkokiomis Žaliakalnio nusikaltėlių gaujomis, o tikrasis šio banko pavadinimas yra Bankas Nemo, kas beje lotynų kalba reiškia nulį.

Greitai populiarėjęs, Sekundės bankas sparčiai tapo pačiu žinomiausiu visoje Lietuvoje, mokėjo didžiausias palūkanas indėlininkams, o paskui ėmė ir užsilenkė pačioje bankų griūties pradžioje - dar 1994 metų gale, palikdamas visus indėlininkus ant ledo. Štai nuo to laiko Lietuvoje joksai bankas nekalba apie visokias lengvai išduodamas paskolas ar juoba sekundes, gal nebent išskyrus visokius tenai greitus kreditus, katrie yra išties lupikautojai, nes taip ir sako Lietuvių kalbos žodynas.

Gražumo dėlei čia dar prisiminkime, kaip tasai bankas "Sekundė" rašydavo savo reklamose, kur vaizduodavo, kaip mažas berniukas savo tėvelio prašo, kad jis ledų nupirktų:

- Tėveli, nupirk man ledų.
- Nepirksiu, nes nėra pinigų!
- Pinigų yra ir labai daug, reikia tik kreiptis į banką "Sekundė"!

Čia dabar Pipedija jums akcentuoja: laikykit pinigus grynaisiais, nes kitaip ir vėl kas nors apipis, kaip jau ir vėlei pasikartojo su banku Snoras.

O dar galima prisiminti, kad seniau dar kadais visus apipiso anoksai Sberbankas, katras sovietmečiu dar buvo vadinamas taupomąja kasa. Tai dabar galime jau įtarti, kad bankrutuoja vis tie bankai, kurie prasideda iš raidės S.

Gaila Swedbanko, kad pavadinimą pasikeitė - anksčiau buvo toks gražus Hansabank...