Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Savižudybių būdai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Nagi taigi, tai čia jau patartume į visą reikalą išties pažvelgti rimtai ir visai atbulai...

Savižudybių būdai, gi jų - gyvas velnias, netgi tokių, kaip užsidusinti bezdalais - o ką čia, gal manot, kad juoaujam? Otaigi visai ne, nesgi prieš kelis metus kažkoksai amerikonas prisirijo pupelių, nuo kurių, žinia, bezdama, užsidėjo dujokaukę, o šiosios guminį vamzdį prisitvirtino prie šiknaskylės, taip ir užsibezdėjo negyvai (kitaip tariant, apsitručino metano dujom). Tiesa, dar buvo versija, kad visgi ne nuo bezdalų numirė, o nuo to, kad jau apsisvaiginusį sieros vandeniliu, jį suėmė tryda, katrąja jisai ir paspringo...

O taigi čia visai dar galim patarti, kaipgi padidinti tokio metodo efektingumą taip puikiai, kad jau nieko daugiau ir nereikės - tam tereikia suvalgyt porą tablečių purgeno, tai fontanais triesit!