Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rytas Staselis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai mes čia tik tokią Ryto Staselio nuotrauką tesuradom, nors ir geresnių būna, nes neatrodo jis toks baisus ir niūrus išties, kaip čionai

Rytas Staselis, daugeliui dar žinomas, kaip Ryst1966 (čia tokia santrumpa nuo Rytis Staselis 1966, mat tokie anojo gimimo metai) - gan žinomas žurnalistas, nors ir mažiau žinomas blogeris, nuostabus žmogus, kovojantis už žiniasklaidos dorą ir etiką, o ir šiaip savo skleidžiamom idėjom daugeliui kelia įtarimų, ar nebūsiąs jis vienu iš Naujosios Lietuvos ideologų.

Tai dar be to, berods būtent Rytas Staselis nukalė naują ekskrementalizmo terminą - "biurslas", reiškiantį vieną iš esminių ekskrementalistinės ekonomikos mechanizmų.

Dar Rytas Staselis trinasi LJ, turi savo blogą, tai visai įdomu paskaityt būna.


Šiaip visokios asmeninės žinios

Kažkada, visai dar jaunu būdamas, Rytas Staselis pagarsėjo, nes tapo bene vieninteliu užsienio žurnalistu, sugebėjusiu prifotografuoti Čekoslovakijos Aksominę revoliuciją jos pirmosios, žiauriai išvaikytos demonstracijos metu. Tą sykį vyko 21-osios Prahos pavasario metinės, o komunistinio režimo mentai jį patį užpuolė, atėmė juostas, bet vieną pavyko nuslėpti - jos nuotraukos pagarsėjo ir Lietuvoje, ir Pasaulyje.

O paskui dirbo krūvoj visokių laikraščių ir laikraštėlių - Mažoji Lietuva, Žalioji Lietuva, Lietuvos Žinios, Respublika ir dar balaži kur.

Na, bet čia šiaip istoriniai įvykiai, o dabar Rytas Staselis dirba Alytuje ir važinėja po užsienius ir jama interviu iš visokių pasaulinių verslo ir filosofijos garsenybių. Ir dar laiks nuo laiko pasisako apie tai, kas dedas Lietuvoj. Bet skirtingai nuo Stomos, nepilsto iš tuščio į kiaurą, tai mažiau populiarus.

Ryto Staselio kovos su nepilnamečių tvirkintojais Lietuvos televizijose

"Mano vaikai ir žmona patyrė šoką.." Sprendžiant iš veido išraiškos Rytas tvirkintojams nedovanos ir eis iki galo!

Štai kas neseniai nutiko žinomo žunalisto ir LJ-isto Ryto Staselio šeimoje, kuri taikiai vakarojo, žiūrėdama, kaip garsi aktorė, buvusi Syktyvkaro baleto trupės žvaigždė ir SSSR breiko čempionė Eglė Mikulionytė komentuoja ir vertina šokių su žvaigždėmis pasirodymus.

Staiga, nei iš šio, nei iš to minėtoji Eglė Mikulionytė tiesioginiame eteryje nevalstybine kalba užbaubė: "Это - ПИЗДЕЦ! Сказал - МУДРЕЦ!". Tolimesnę įvykių eigą Rytas aprašo taip:

"..šią laidą per televiziją stebėjo mano žmona ir dvi dukterys 8-10 metų amžiaus. Visi mano šeimos nariai patyrė šoką savo mėgiamoje laidoje išgirdę tokius išsireiškimus, kurių šeimoje nevartojame" [1].

Rytui iki pat ryto teko raminti savo šeimos augančią kartą, kuri tai pravirkdavo, prisiminusi "Pyzdiec" iš TV ekrano baubiančią ciocę, tai smalsiai bandė iškvosti tėvelio, kas tas "Pyzdiec" yra, tai smagiai kuždėjosi tarpusavyje, dalindamosis vaikiškomis to žodžio reikšmės spėlionėmis.

Vienžo, paaiškėjo, jog visa galybė Lietuvos valdiškų institucijų nesugebėjo apsaugoti nepilnamečių žurnalisto Ryto šeimos narių nuo viešai skleidžiamos neigiamo pobūdžio informacijos. Štai jums ir Prezidentės veto atitinkamam įstatymui pasekmės!

Bet Rytas Staselis nepasuko Drąsiaus Kedžio pėdomis ir nepradėjo tykoti balerinos Eglės ir TV-3 veikėjų su šauniku rankose. Jis, kaip V.Uljanovas savo laiku, nuėjo kitu keliu ir parašė Laišką, kuriame iš atitinkamų instancijų pareikalavo išauklėti nepraustaburnę baleriną beigi TV-3 veikėjus:

".. Eglės Mikulionytės išsišokimas pažeidė LR įstatymus bei norminius aktus, prašau Radijo ir televizijos tarybos kompetencijos ribose skirti griežtas sankcijas." [2]

Karštai pritariame Ryto Staselio veiksmams ginant savo šeimos ir visos Lietuvos nepilnamečių vaikų teisę negirdėti ir neregėti visokių šlykštybių TV ekranuose vaikišku metu ir kviečiame visus televizijų žiūrovus pasekti jo pavyzdžiu ir pilietinės visuomenės priemonėmis pažaboti vaikų tvirkintojus iš televizijų.

Beje, LJ-isto Maumaz liudijimu [3], už šiuos savo pilietinius veiksmus Rytas Staselis plačiai pagarsėjusios siauruose sluoksniuose Internetų veikėjos ir tolerastės Yshtabi buvo apšauktas bjauriu seksistu!


Dar visokie gandai

Aurelijus matyt labai nekenčia Ryto Staselio, nes nesenai pareiškė, kad čia Pipedijoj straipsnis apie jį nekritiškas. Tai Rytai Staseli, žinok, kad tavęs nekenčia Aurelijus. Tavo kūno masė didesnė, duok jam!

Dar žr.