Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rusai puola!

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:45, 20 sausio 2018 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Kol vata rėkauja "Rusai puola!", štai tokie vaizdai Luhanske, kur iš kažur atsiradę ginkluoti atmatos ėmė ir užgrobė didžiulį gabalą Ukrainos žemių. Nesikuklindami, tie patys atmatos nešioja Putino portretus. Kad visiems būtų aišku, taip pat ir tiems, kam dar vis kažkodėl kas nors neaišku.

Rusai puola! - vienas iš atvirkščio fake pavyzdžių, kai reali situacija yra pateikinėjama kaip esą fake, kartu sukuriant visokias patyčias.

Reali Rusijos grėsmė yra labai rimta, ir tai itin gerai matosi, kai Rusija užpuolė Gruziją ir Ukrainą. Taigi, rusai kai kurias šalis jau realiai puola. Tai tiesiog realybė.

Rusijoje vis ryškiau dominuoja atviras rusofašizmas, o kaip žinia, fašizmas visada yra agresyvus, siekiantis karo. Tačiau kai visi tai supranta, Kremliaus remiamiems koloradams lieka tik rėkauti, vaizduojant kad tai yra netikra. Ir tada jie susirenka būreliu ir tyčiojasi, nesuprasdami, kad išties atrodo kaip šūdai.

Pagal frazę "Rusai puola!" galima atpažinti žmones, kuriems prasidėjusi cerebralinė furunkuliozė.


Rusijos grėsmė

Kremliaus agresija yra žinoma labai iš seniai - jei jau istoriškai žiūrėsim, tai dar prieš porą šimtmečių buvo šimtametė Lietuvos okupacija, o ir paskui, kai įvyko Spalio revoliucija, visokie bolševikai puolė Lietuvą, o paskui, po poros dešimtmečių - ir okupavo. Okupacija tęsėsi pusę šimtmečio. Taigi, jei imsim paskutinius du šimtus metų, tai vos pusę šimtmečio Lietuva buvo laisva, o likusį laiką - beveik ištisai okupuota Rusijos. Taip kad istorija čia Rusijos grėsmės nutylėti neleidžia.

Sovietų Sąjunga, kurios tęsinys yra dabartinė Rusija - tai buvo agresyviausia pasaulio valstybė. Kad nereiktų daug galvoti, vien tiesiogiai SSRS okupuotų ir aneksuotų šalių ir teritorijų sąrašas:

Čia dar ne viską surašėm matyt, nes neatsimenam kaip su kitomis esą buvusiomis sovietinėmis respublikomis. Kad nebūtų per mažai, tai priminsime, kad SSRS dar prieš II Pasaulinį karą vykdė agresiją Ispanijoje, tapdama pagrindine pilietinio karo kurstytoja ir siųsdama ten savo kariuomenę, o paskui panašiai elgėsi ir daugybėje kitų šalių, daug kur įvesdama nuosavas marionetines vyriausybes.

Tipiškas sovietinis scenarijus būdavo toks tipiškas: atsiranda sukilėliai, kurie sukyla, o pas juos iš kažkur stebuklingai pilna ginklų, tankų ir visko ko reikia, ir dar patarėjai kažkokie, o jei prireikia - tai ir sovietinė armija. Tarp tokių šalių - Kuba, Vietnamas, Šiaurės Korėja, Angola, Irakas, Egiptas, Namibija, Etiopija, Sirija ir daugybė kitų visokių.

O dabar Rusiją valdo Putinas. Kuris buvo KGB veikėjas, kaip tik ir dirbęs su tokiomis operacijomis, kur sovietai užsienyje revoliucijas kelia. Ir tada Dobnasas staiga ima kelti revoliucijas, iš kažkur pilna ginklų ir taip toliau. Ir paskui - kaip jau įprasta.

Paskutiniais metais Rusija įsiveržė į Gruziją, užpuolė Ukrainą, aneksavo Krymą, okupavo Donbasą, rengė provokacijas prie Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos sienų. Rusijos manevrai, kurie reguliariai vyksta Baltarusijoje, per 100 km nuo Vilniaus - visada imituoja agresyvų karą, kurio metu įsiveržiama į Lietuvą ir Lenkiją. Analogiški manevrai Kaliningrado srityje vaizduoja išsilaipinimą ir įsiveržimą Lietuvos pajūryje.

Tuo pat metu Putinas kalba, kad SSRS subyrėjimas buvo didžiausia nelaimė, o Rusijos politikai vis skelbia, kad Lietuva iš SSRS išstojo neteisėtai. O kai kurie, kaip Žirinovskis, kuris vis išsako Putino viešai nepaskelbiamus norus, nuolat grasina kad okupuos Lietuvą, Latviją ir Estiją, o visus lietuvius, latvius ir estus išnaikins.

Rusai puola? Jie nepuola tik tol, kol žino, kad susilauks labai stipraus atsako.