Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rusai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
(2 intermediate revisions by 2 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Русские - великая нация, которая дала человечеству великих писателей, ученых, музыкантов.
+
'''Rusai''' - tai tokia tauta, gyvena [[Sibiras|Sibire]], [[Rusija|Rusijoje]], [[Arktis|Arktyje]] ir panašiuose užkampiuose, geografiškai esančiuose tarp [[Azija|Azijos]] ir [[Europa|Europos]], o jei konkrečiau - tai tarp [[Ukraina|Ukrainos]] ir [[Kinija|Kinijos]]. Juos engia [[Blogio imperija]], kurią jie nuolat ir stato, nes imperiniai vadai juos priverčia tai daryti. Šiaip, visai nebloga tauta, labai didelė, daug geria, nacionalinis gėrimas - [[degtinė]], nacionalinis [[sportas]] - [[muštynės]]. Dar jie - rusai - kartas nuo karto sudarinėja visokias lenteles, tyrimus ir kitokius rezultatų sąvadus, kuriuose rašo apie kitas tautas, kurios yra priešiškos rusams. Pagal paskutinius duomenis lietuviai ten užima visai garbingą antrą vietą po [[gruzinų]].
 +
 
 +
Dar rusai yra prikūrę gyvą velnią visokių nepadorių [[svetimžodžiai|svetimžodžių]], pvz., "[[naxuj]]", "[[poxuj]]", "[[blet]]" ir t.t., bet dėl įgimto drovumo jie peza kažkokiu kliedesius, esą šiuos žodžius sugalvojo ne jie, o kažkokie [[totoriai]] ar netgi [[mongolai]].  
 +
 
 +
[[Category:Tautos]]

Dabartinė 12:04, 1 rugpjūčio 2013 versija

Rusai - tai tokia tauta, gyvena Sibire, Rusijoje, Arktyje ir panašiuose užkampiuose, geografiškai esančiuose tarp Azijos ir Europos, o jei konkrečiau - tai tarp Ukrainos ir Kinijos. Juos engia Blogio imperija, kurią jie nuolat ir stato, nes imperiniai vadai juos priverčia tai daryti. Šiaip, visai nebloga tauta, labai didelė, daug geria, nacionalinis gėrimas - degtinė, nacionalinis sportas - muštynės. Dar jie - rusai - kartas nuo karto sudarinėja visokias lenteles, tyrimus ir kitokius rezultatų sąvadus, kuriuose rašo apie kitas tautas, kurios yra priešiškos rusams. Pagal paskutinius duomenis lietuviai ten užima visai garbingą antrą vietą po gruzinų.

Dar rusai yra prikūrę gyvą velnią visokių nepadorių svetimžodžių, pvz., "naxuj", "poxuj", "blet" ir t.t., bet dėl įgimto drovumo jie peza kažkokiu kliedesius, esą šiuos žodžius sugalvojo ne jie, o kažkokie totoriai ar netgi mongolai.