Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rita Miliūtė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Rita Miliūtė''' - visų siaubų siaubas, žurnalistė, pagarsėjo, kai nusprendė, kad žmonės turi teisę žinoti - tai taip ir atsirado TV laida "T...)
 
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
 +
[[Vaizdas:Rita-Miliute.jpg|400px|thumb|right|Rita Miliūtė atrodo tokia miela, graži, nekalta, švelni ir taip toliau. Bet ji suras jusyse korupciją ir dar kažką, taip kad neapsigaukite, nes tai visos nusistovėjusios tvarkos, senų tradicijų, visuomenės normų griovėja, kaip taip galima, kodėl jai leidžia žmones šitaip persekiot!]]
 
'''Rita Miliūtė''' - visų siaubų siaubas, [[žurnalistė]], pagarsėjo, kai nusprendė, kad žmonės turi teisę žinoti - tai taip ir atsirado [[TV]] laida "Teisė žinoti", kurioje Rita Miliūtė visus išviešindavo. Taigi patys pagalvokit, koks čia išviešinimas - išgraibsto kažkokius [[faktai|faktus]] iš kažkur ir skelbia, ir šitaip pažemina, sugniuždo, sužlugdo ir išniekina visokius žmones!
 
'''Rita Miliūtė''' - visų siaubų siaubas, [[žurnalistė]], pagarsėjo, kai nusprendė, kad žmonės turi teisę žinoti - tai taip ir atsirado [[TV]] laida "Teisė žinoti", kurioje Rita Miliūtė visus išviešindavo. Taigi patys pagalvokit, koks čia išviešinimas - išgraibsto kažkokius [[faktai|faktus]] iš kažkur ir skelbia, ir šitaip pažemina, sugniuždo, sužlugdo ir išniekina visokius žmones!
  

Dabartinė 17:26, 17 vasario 2020 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rita Miliūtė atrodo tokia miela, graži, nekalta, švelni ir taip toliau. Bet ji suras jusyse korupciją ir dar kažką, taip kad neapsigaukite, nes tai visos nusistovėjusios tvarkos, senų tradicijų, visuomenės normų griovėja, kaip taip galima, kodėl jai leidžia žmones šitaip persekiot!

Rita Miliūtė - visų siaubų siaubas, žurnalistė, pagarsėjo, kai nusprendė, kad žmonės turi teisę žinoti - tai taip ir atsirado TV laida "Teisė žinoti", kurioje Rita Miliūtė visus išviešindavo. Taigi patys pagalvokit, koks čia išviešinimas - išgraibsto kažkokius faktus iš kažkur ir skelbia, ir šitaip pažemina, sugniuždo, sužlugdo ir išniekina visokius žmones!

Ant svetimo kraujo, ašarų ir prakaito varvantis Ritos Miliūtės skleidžiamų išviešinimų purvas sužlugdė dešimtis ir šimtus niekuo dėtų nekaltų korupcionierių, vagių ir kyšininkų. Ar kalti jie buvo už tai, kad rūpinosi savo gerove? Visvien bendras turtas nesaugomas, o kažkieno skrupulingose ir rūpestingose rankose jis būtų saugesnis!

Rita Miliūte, mes į tave kreipiamės! Stop tavo prakeiktai antikorupcinei propagandai ir beveik kriminalinei išviešinimų ir nusikaltimų persekiojimo veiklai! Siūlome tau pinigų ir daryk tu laidas kokiems nors vaikams, "Labanakt vaikučiai" kažkokią, tik be jokių išviešinimų ir nusikaltėlių!

Rita Miliūte, uždaryk tą savo puslapį, kur tavo ta agentūra R.I.T.A., nes nieko gero iš jo, patikėk, nieko gero!


Visokie seni gandai apie Ritą Miliūtę

Rita Miliūtė seniai jau žurnalistauja, kadaise dirbo dar Sąjūdžio informacijos agentūroje, kur rinko ir viešino kompromatą apie LTSR vadovybę. Taip žlugdė žmones, kurie ir tada dirbo Lietuvai.

Dar dirbo kokiame tai laikraštyje "Žalioji Lietuva", kuris nelegaliai buvo spausdinamas, kai prie ruso buvo geriau. Tai tame laikraštyje pylė purvus ant tarybinių gamyklų, dėl ko šios turėjo uždaryti savo atliekų pylimą į Nerį ir kitas vietas, o todėl turėjo uždaryti ir gamybą. Taip tos įmonės ir užsilenkė. Ir per tą Ritą Miliūtę Lietuva prarado nuostabią tarybiniais laikais sukurtą pramonę.

Gi paskui, kai atėjo Nepriklausomybė, tai Rita Miliūtė įsidarbino į Amerikos Balsą, tai parodydama, kas ji tokia - ogi CRU agentė!

Paskui gi tapo naujienų direktore kokioje tai dar kitoje radijoje - jau M-1, kuri irgi už CRU pinigus buvo pastatyta. O paskui tapo LNK naujienų direktore, taip dar labiau išplėsdama savo veiklą. O dar paskui netgi tapo visos LTV direktore! Ir tada jau pasiėmė sau geriausias TV laidas - Panoramą ir "Teisė žinoti", taip tapo didžiausia žvaigžde, o tada dar susidėjo su Andriumi Tapinu kažkaip, ir dar pasidarė kokį tai savo nuosavą žmonių sekimo ir persekiojimo agentūrą R.I.T.A. - ji vadinasi "Realių Informacinių Tyrimų Agentūra", bet išties ten totalinis žemėlapis, kuris savo šnipų skundimais apraizgo antikorupciniu tinklu visą Lietuvą.