Last modified on 4 balandžio 2010, at 16:06

Remigijus Ačas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Remigijus Ačas visame gražume, stovi toks mielas, su dvasingu veidu ir į jus žiūri

Remigijus Ačas - žymus paksuolis, o dar ir nušalintojo prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais buvo, o dabar - tiesiog seimūnas...

O dar anas buvo nagrinėjamas Konstituciniame teisme, nes pasirodo, buvo liepęs VSD surinkti visokias žinias privačias apie 44 skirtingus žmones, o dar kažkaip įsivėlęs buvo į Alitos privatizaciją kažkaip. O dar anksčiau, 1994 buvo sučiuptas su kontrabanda, kai vežė iš Baltarusijos krūvą traktorių. O dar kartą Remigijus Ačas skelbė, kad Nijolė SteiblienėVP Market reikalavo kyšių kažkokių, tai čia paskui dėl to atsiprašinėjo, nes pasirodė besą netiesa, nors čia jau aišku, visaip čia galima galvot, nesgi tiesa - dalykas paslaptingas.