Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Remigijus Šimašius: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 2: Eilutė 2:
 
{{abejotinas}}  
 
{{abejotinas}}  
  
'''Šri Šrila Šrinat Šrilaj Šimašius''' (Remigijus) jis toks, nes dar dirbdamas Laisvosios rinkos institute ([[LLRI]]) pagarsėjo savo išmintingais komentarais kiekvienu klausimu. Iš esmės laikytinas [[liberolai|liberolu]], jaunas politikas nusipelno kuo geriausių linkėjimų! Dirba dabar Teisingumo ministru pas [[Kubilius|Kubilių]] ir agituoja, kad visokie valdininkai būtų tikrinami kažkokiais visai neteisiniais metodais, o prieštaraujančius vadina visokiais žodžiais savo bloge.
+
'''Šri Šrila Šrinat Šrilaj Šimašius''' (Remigijus), arba kaip išduoda patikimi šaltiniai tikrasis vardas jojo '''Remigij Szimacziewicz''', jis toks, nes dar dirbdamas Laisvosios rinkos institute ([[LLRI]]) pagarsėjo savo išmintingais komentarais kiekvienu klausimu. Iš esmės laikytinas [[liberolai|liberolu]], jaunas politikas nusipelno kuo geriausių linkėjimų! Dirba dabar Teisingumo ministru pas [[Kubilius|Kubilių]] ir agituoja, kad visokie valdininkai būtų tikrinami kažkokiais visai neteisiniais metodais, o prieštaraujančius vadina visokiais žodžiais savo bloge.
  
 
Kaip ir kiti [[LLRI]] veikėjai, agituoja už [[regresiniai mokesčiai|regresinius mokesčius]] - idant turtingieji būtų apmokestinami mažiau už tuos, kas vos galą su galu suduria, аrgumentuodamas tuo, kad turtingieji visvien daugiau naudos atneša!
 
Kaip ir kiti [[LLRI]] veikėjai, agituoja už [[regresiniai mokesčiai|regresinius mokesčius]] - idant turtingieji būtų apmokestinami mažiau už tuos, kas vos galą su galu suduria, аrgumentuodamas tuo, kad turtingieji visvien daugiau naudos atneša!
Eilutė 12: Eilutė 12:
 
Nors šiaip ir matosi jau daug  kas turi savo nuomonę apie [[Remigijus Šimašius|Šimašių]]...
 
Nors šiaip ir matosi jau daug  kas turi savo nuomonę apie [[Remigijus Šimašius|Šimašių]]...
  
 +
== Politinė-pamokomoji veikla ==
 +
 +
[[Visame gražume]] Šimašius sublizgėjo komentuodamas griežtą [[Seimas|Seimo]] atsaką į panovių atstovų bandymą prastumti įstatymą, kuriuom jie galėtų į lietuvišką pasą savo vardus irgi pavardes įrašyti su visokiomis "W". Pasirodo, [[Lietuva|Lietuvos]] likimas priklauso ne tik nuo to, ar [[Fredrickas Federley|švedų bankai skolins mums pinigėlius]]. Tūla visažinė [[LLRI]] pažiba išvaražyjo dar didesnes bėdas dėl to, kad apsikakojęs tautietis Seimo vaizdinyje laikosi šiaudinės kepurės įsistvėręs [http://www.balsas.lt/naujiena/383581/r-simasius-sprendimas-del-pavardziu-rasymo-siaudinis-patriotizmas], ir dėl to liaudyje pavadintas buvo "šiaudiniu ministrėliu". Ir kas galėtų paneigti kad [[LLRI]] jau kokio avansėlio iš Orlean'o nebuvo pajėmęs?
  
 
== Priklausomybė partijoms ==
 
== Priklausomybė partijoms ==

17:20, 9 balandžio 2010 versija

Remigijus Šimašius
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šri Šrila Šrinat Šrilaj Šimašius (Remigijus), arba kaip išduoda patikimi šaltiniai tikrasis vardas jojo Remigij Szimacziewicz, jis toks, nes dar dirbdamas Laisvosios rinkos institute (LLRI) pagarsėjo savo išmintingais komentarais kiekvienu klausimu. Iš esmės laikytinas liberolu, jaunas politikas nusipelno kuo geriausių linkėjimų! Dirba dabar Teisingumo ministru pas Kubilių ir agituoja, kad visokie valdininkai būtų tikrinami kažkokiais visai neteisiniais metodais, o prieštaraujančius vadina visokiais žodžiais savo bloge.

Kaip ir kiti LLRI veikėjai, agituoja už regresinius mokesčius - idant turtingieji būtų apmokestinami mažiau už tuos, kas vos galą su galu suduria, аrgumentuodamas tuo, kad turtingieji visvien daugiau naudos atneša!


Dar visokie gandeliai

Jau kartais pasitaiko išgirst, kad Remigijus Šimašius - tai antras Paleckiukas, tik iš priešingos frakcijos - visokių konservų ir liberolų, tai ir gudresnis, ir klastingesnis. Iš to ir visos jo gražios kalbos, o išties dar pamatysim, kas jis toks.

Nors šiaip ir matosi jau daug kas turi savo nuomonę apie Šimašių...

Politinė-pamokomoji veikla

Visame gražume Šimašius sublizgėjo komentuodamas griežtą Seimo atsaką į panovių atstovų bandymą prastumti įstatymą, kuriuom jie galėtų į lietuvišką pasą savo vardus irgi pavardes įrašyti su visokiomis "W". Pasirodo, Lietuvos likimas priklauso ne tik nuo to, ar švedų bankai skolins mums pinigėlius. Tūla visažinė LLRI pažiba išvaražyjo dar didesnes bėdas dėl to, kad apsikakojęs tautietis Seimo vaizdinyje laikosi šiaudinės kepurės įsistvėręs [1], ir dėl to liaudyje pavadintas buvo "šiaudiniu ministrėliu". Ir kas galėtų paneigti kad LLRI jau kokio avansėlio iš Orlean'o nebuvo pajėmęs?

Priklausomybė partijoms

Tai čia vat ir užkliuvo Pipedija ant problemos: Remigijus Šimašius oficialiai skelbiasi, esą tik iki 2005 priklausė liberalų sąjungai, o dabar pagal jo biografiją teisingumo ministerijos puslapy jis kaip ir niekam nepriklausąs... O bet tačiau liberalsąjūdiečiai viešai skelbia, kad šis besąs jų ministru. Tai ir nežinom, kaip čia dabar yra...