Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Raudonasis buržujus: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: :Taip vadinamas vienas Seimo narys. Manoma, kad turimas omenyje Bronius Bradauskas. Iš principo ideologinei doktrinai prieštaraujanti metafora, kadangi [[Raudoniej...)
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
:Taip vadinamas vienas [[Seimas|Seimo]] narys. Manoma, kad turimas omenyje [[Bronius Bradauskas]].
 
:Taip vadinamas vienas [[Seimas|Seimo]] narys. Manoma, kad turimas omenyje [[Bronius Bradauskas]].
  
Iš principo ideologinei doktrinai prieštaraujanti metafora, kadangi [[Raudonieji]] kaip tik save laiko nevalyvais [[Kaimiečiai]]s ir ėmėsi [[Klasių kova|klasių kovos]] prieš privatų kapitalą - [[Buržujau|buržujus]]
+
Iš principo ideologinei doktrinai prieštaraujanti metafora, kadangi [[Raudonieji]] kaip tik save laiko nevalyvais [[Kaimiečiai]]s ir ėmėsi [[Klasių kova|klasių kovos]] prieš privatų kapitalą - [[Buržujau|buržujus]].
 +
 
 +
[[Pipedija]] čia pastebi, kad nors čia kažkoks menamas prieštaravimas, betgi išties ryškus stabilus [[kognityvinis disonansas]], tad ir literatūrinė beigi [[tautosaka|tautosakinė]] pasakymo vertė neabejotina.
  
 
[[Category:Žmonės]]
 
[[Category:Žmonės]]

23:58, 4 liepos 2010 versija

Taip vadinamas vienas Seimo narys. Manoma, kad turimas omenyje Bronius Bradauskas.

Iš principo ideologinei doktrinai prieštaraujanti metafora, kadangi Raudonieji kaip tik save laiko nevalyvais Kaimiečiais ir ėmėsi klasių kovos prieš privatų kapitalą - buržujus.

Pipedija čia pastebi, kad nors čia kažkoks menamas prieštaravimas, betgi išties ryškus stabilus kognityvinis disonansas, tad ir literatūrinė beigi tautosakinė pasakymo vertė neabejotina.