Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Randomas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Random''' - tai taip vadinamas '''randomas''' arba atsitiktinių reikšmių generatorius. Jo esmė - kad duodami belenkokie atsitiktiniai dalykai, visiškai chaotiškai ir be...)
 
 
Eilutė 17: Eilutė 17:
  
  
[[Cateogory:IT]]
+
[[Category:IT]]
 
[[Category:Matematika]]
 
[[Category:Matematika]]
 
[[Category:Numerologija]]
 
[[Category:Numerologija]]
 
[[Category:Žodžiai]]
 
[[Category:Žodžiai]]

Dabartinė 19:53, 27 birželio 2020 versija

Random - tai taip vadinamas randomas arba atsitiktinių reikšmių generatorius. Jo esmė - kad duodami belenkokie atsitiktiniai dalykai, visiškai chaotiškai ir be jokios tvarkos, kaip papuola.

Pvz., kaip sakoma, kada žmogus ką nors randomu atsakinėja:

  • Klausimas: ką veiki?
  • Atsakymas: kopūstai.
  • Klausimas: ne, nu tu pasakyk, ką veiki?
  • Atsakymas: žydros spalvos, vakar.
  • Klausimas: tu gal čia randomu kažką šneki?
  • Atsakymas: amidopiridinas.

IT randomas visai būna reikalingas, kai reikia užpildyti ką nors kokiu nors chaosu, taip kad programavime būna tokia dunkcija, kuri vadinasi "random", "rnd", "rand" ar kaip nors panašiai. Tai iš tos funkcijos būna galima gauti kokį nors atsitiktinį ar pusiau atsitiktinį skaičių.

Pvz., kokia nors hipotetinė integer tipo random funkcija, vieną kartą iškvietus, ta funkcija duos 5, kitą kartą 2, trečią kartą 9, ketvirtą kartą - 4, ir t.t., kaskart vis kitą skaičių, atsitiktine tvarka.

Kai žmonėms būna koks nors mąstymo sutikimas ar jie būna šiaip kokie nors apsivartoję kažko ar apsinešę, ar panašiai, tai irgi būna, kad šneka randomu. Tai kaip sako, kad kažkas randomu kalba - tai reiškia, kad šneka blogiau, nei kliedesius, o išvis kalba nesąmones, nerišlų atsitiktinių žodžių kratinį.