Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Raimondas Kurlianskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:55, 3 birželio 2018 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raimondas Kurlianskis buvo išviešintas, kai padavė Eligijui Masiuliui dėžutę, kurioje buvo šimtas tūkstančių pinigų, o paskui jau Masiulį sučiupo STT, o tuo pačiu sučiupo ir Kurlianskį, katras kuriam laikui dar ir į kalėjimą sėdo, pakolei buvo suimtas, o paskui gal ir dar sės ilgiau?

Eligijus Masiulis dabar aiškina, kad čia buvo paskola, ir kad tą paskolą paėmė iš draugų kažkokių, kurie paskolino pinigus, o jis grąžinsiąs, o gal jau ir grąžinęs.

Raimondas Kurlianskis, atrodo, buvo pati dešinioji Dariaus Mockaus ranka, kuri vadovavo visokiems reikalams - taigi, ir MG Baltic tinklas gaunasi gal net labiau susijęs su Kurlianskiu, nei su pačiu Mockumi.

Dabar gi visuomenė stebi ir laukia, kada dar kažkas išaiškės, o kol neišaiškėjo - tol Raimondas Kurlianskis turi atrištas rankas tam, kad galėtų viską paneigti, nuneigti, pasakyti savo tikresnę teisybę ir tada paaiškės, kad visi kalti, o jis nekaltas.

Pipedija save atsisieja nuo šitų nesąmonių, nes mes viską galvojame atvirkščiai. Kurlianski, tu valstyb4s pasididžiavimas, duok pinigų ir kyšių Pipedijai! Mes irgi norime dėžutės!