Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Raimondas Kurlianskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:55, 3 birželio 2018 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Raimondas Kurlianskis buvo išviešintas, kai padavė Eligijui Masiuliui dėžutę, kurioje buvo šimtas tūkstančių pinigų, o paskui jau Masiulį sučiupo STT, o tuo pačiu sučiupo ir Kurlianskį, katras kuriam laikui dar ir į kalėjimą sėdo, pakolei buvo suimtas, o paskui gal ir dar sės ilgiau?

Eligijus Masiulis dabar aiškina, kad čia buvo paskola, ir kad tą paskolą paėmė iš draugų kažkokių, kurie paskolino pinigus, o jis grąžinsiąs, o gal jau ir grąžinęs.

Raimondas Kurlianskis, atrodo, buvo pati dešinioji Dariaus Mockaus ranka, kuri vadovavo visokiems reikalams - taigi, ir MG Baltic tinklas gaunasi gal net labiau susijęs su Kurlianskiu, nei su pačiu Mockumi.

Dabar gi visuomenė stebi ir laukia, kada dar kažkas išaiškės, o kol neišaiškėjo - tol Raimondas Kurlianskis turi atrištas rankas tam, kad galėtų viską paneigti, nuneigti, pasakyti savo tikresnę teisybę ir tada paaiškės, kad visi kalti, o jis nekaltas.

Pipedija save atsisieja nuo šitų nesąmonių, nes mes viską galvojame atvirkščiai. Kurlianski, tu valstyb4s pasididžiavimas, duok pinigų ir kyšių Pipedijai! Mes irgi norime dėžutės!