Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Radijo matavimo prietaisų gamykla: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Radijo matavimo prietaisų gamykla''' - taigi ta pati '''Vilma''', kuri dar bando kažkaip gyvuoti. Labai dažnai painiojama su tokia Radiotechninių matavimo prietaisų gam...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 13:19, 14 sausio 2019 versija

Radijo matavimo prietaisų gamykla - taigi ta pati Vilma, kuri dar bando kažkaip gyvuoti. Labai dažnai painiojama su tokia Radiotechninių matavimo prietaisų gamykla, kuri vadinosi beveik taip pat, o ir ne šiaip sau, o tam, kad visokie šnipai iš Vakarų negalėtų susigaudyti tose slaptose gamyklose ir dėl to pasimestų.

Vilma gamino magnetofonus ir visokius kitokius keistus prietaisus. Pavyzdžiui, juodąsias dėžes lėktuvams ar netgi tokius keistus įrenginius, kaip triukšminės torpedų galvutės, kurios skleisdavo įrašytą povandeninio laivo sraigtų garsą tam, kad apgautų amerikiečius, stebinčius sovietinių povandeninių laivų judėjimą.

Ten pat, sako, buvo gaminami ir buki magnetinių plokštelių grotuvai, kurie transliuodavo specialiai įrašytus triukšmus glūšilkėms.

Žodžiu, tokia štai slapta gamykla.

Dar, beje, pastatyta ji buvo specialiai taip, kad būtų Šiaurės miestelio viename šone, nes šitaip gaudavosi, kad apie 3/4 perimetro tada sudarė tas pats didžiulis karinis dalinys, o tai reiškia - kad viskas saugiau. Kitoje gi Šiaurės miestelio pusėje buvo kita gamykla - Sigma, kuri irgi buvo iš ypatingai slaptų...