Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rabarbaras: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Rabarbaras''' - nuostabus vaisius, netgi kaip čia pasakius - net ne vaisius, o būtų kaip ir daržovė, bet valgoma, kaip vaisius ar uoga - su cukrumi, o ir [[kompo...)
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Rabarbaras''' - nuostabus [[vaisius]], netgi kaip čia pasakius - net ne vaisius, o būtų kaip ir [[daržovė]], bet valgoma, kaip vaisius ar [[uoga]] - su cukrumi, o ir [[kompotai]] verdami iš rabarbarų, tai kadangi visgi ne uoga, tai vienareikšmiškai - vaisius!
+
[[Vaizdas:Rabarbaras.jpg|thumb|300px|Voje, voje - ale čia koki skanumyna!...]]
  
Išties gi gyvenime rabarbaras atrodo lygiai taip pat, kaip ir kokia [[varnalėša]]. Tiktai tų lipnių daiktų - žiedų neturi. Valgomas būna rabarbaro kotas, katrasai nulaužiamas, nulupama jo odelė, mirkoma į cukrų ir valgoma. Šiaip jau klaikiai rūgštūs tie rabarbarai, betgi su [[cukrus|cukrumi]] - dar ir kokie skanūs!
+
'''Rabarbaras''' - ne koks rusiškas muzikos instrumentas, taigi nuostabus [[vaisius]], netgi kaip čia pasakius - net ne vaisius, o būtų kaip ir [[daržovė]], bet valgoma, kaip vaisius ar [[uoga]] - su cukrumi, o ir [[kompotai]] verdami iš rabarbarų, tai kadangi visgi ne uoga, tai vienareikšmiškai - vaisius!
 +
 
 +
Išties gi gyvenime rabarbaras atrodo lygiai taip pat, kaip ir kokia [[varnalėša]]. Tiktai tų lipnių daiktų - žiedų neturi. Valgomas būna rabarbaro kotas, katrasai nulaužiamas, nulupama jo odelė, mirkoma į cukrų ir valgoma. Šiaip jau klaikiai rūgštūs tie rabarbarai, dažnai net [[Bybys|penį]] pravirkdo, betgi su [[cukrus|cukrumi]] - dar ir kokie skanūs!
  
 
Veltui užmirštas nuostabus ir skanus vitaminų šaltinis, tautinis kulinarinis paveldas, [[tsakant]].
 
Veltui užmirštas nuostabus ir skanus vitaminų šaltinis, tautinis kulinarinis paveldas, [[tsakant]].
  
 
[[Category:Vaisiai]]
 
[[Category:Vaisiai]]

14:07, 14 sausio 2010 versija

Voje, voje - ale čia koki skanumyna!...

Rabarbaras - ne koks rusiškas muzikos instrumentas, taigi nuostabus vaisius, netgi kaip čia pasakius - net ne vaisius, o būtų kaip ir daržovė, bet valgoma, kaip vaisius ar uoga - su cukrumi, o ir kompotai verdami iš rabarbarų, tai kadangi visgi ne uoga, tai vienareikšmiškai - vaisius!

Išties gi gyvenime rabarbaras atrodo lygiai taip pat, kaip ir kokia varnalėša. Tiktai tų lipnių daiktų - žiedų neturi. Valgomas būna rabarbaro kotas, katrasai nulaužiamas, nulupama jo odelė, mirkoma į cukrų ir valgoma. Šiaip jau klaikiai rūgštūs tie rabarbarai, dažnai net penį pravirkdo, betgi su cukrumi - dar ir kokie skanūs!

Veltui užmirštas nuostabus ir skanus vitaminų šaltinis, tautinis kulinarinis paveldas, tsakant.