Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rūta Vanagaitė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
Eilutė 14: Eilutė 14:
 
Neabejotina, kad čia Pipedijoje prirašyti prasimanymai apie Rūtą Vanagaitę - tai kažkoks sąmokslas, [[šmeižtas]] ir [[neteisybė]], tad anei vienu aukščiau išvardintu žodžiu tikėti nereikia!
 
Neabejotina, kad čia Pipedijoje prirašyti prasimanymai apie Rūtą Vanagaitę - tai kažkoks sąmokslas, [[šmeižtas]] ir [[neteisybė]], tad anei vienu aukščiau išvardintu žodžiu tikėti nereikia!
  
 +
O dar kartą kažkokiame Rusijoje vykusiame renginyje Rūta Vanagaitė sakė, kad Lietuvą gali išgelbėti tik [[Vladimiras Putinas]], jei ją okupuotų<ref>https://www.delfi.lt/news/daily/medijos-karas-propaganda/r-vanagaites-sarkazmas-vienintelis-budas-isgelbeti-lietuva-jei-ja-okupuotu-v-putinas.d?id=76177405</ref>. Tai paskui kaip tai viskas išsivartė taip, kad čia buvęs kažkoks [[sarkazmas]], bet tai gi žinot, kaip su tuo sarkazmu...
 +
 +
 +
{{References}}
  
 
[[Category:Politikai]]
 
[[Category:Politikai]]

Dabartinė 23:35, 26 rugpjūčio 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Rūta Vanagaitė - garsioji teatrologė ir visaip Lietuvai nusipelniusi asmenybė, nes 1993 tapo metų moterimi, nors ir nelabai atsimenam, už ką, bet labai dvasingumo daug turintis, iškilus žmogus ir čia tiktai teigiamai galim atsiliepti.

Dar žinoma gi Rūta Vanagaitė tuo, kad buvo kokia tais direktorė, kai vyko Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009, tai kažkaip tam vadovavo, bet kažkodėl nieko nesigavo, ar tai gavosi, bet visai kažkodėl ne tas, ko daugelis tikėjosi, nes žinoma, kad buvo objektyvių priežasčių, taip kad ko galima buvo tikėtis, tai tas ir gavosi, bet ne tas, ko norėta nesigavo, bet jau dėl nieko čia nekalta, nes išėjo dar prieš tai, kai ta kultūros sostinė buvo.

Tiktai piktavaliai ir tesako, kad išėjo ji iš tos Vilniaus kultūros sostinės dėl to, kad pačiai pasidarė aišku, ką ji padarė ir kas jai dėl to bus. Bet kadangi išėjo pati ir anksčiau, tai dėl to viso fiasco niekas nekaltas.

O dar sako, kad Rūta Vanagaitė buvo kokia tai premjero patarėja, kai buvo premjeru patsai Rolandas Paksas, tai gal irgi apie kultūrą patarinėjo. Tai dabar yra kokia tai savavaldybės narė pačioje Vilniaus savivaldybėje, kur su pačiuomi matyt Artūru Zuoku koalicijoje.

Oj, o paskui Rūta Vanagaitė parašė kažkokią knygą - "Mūsiškiai" ar tai kažkokią - pagal pavadinimą tai beveik Naši, o tada ėmė kovoti prieš Lietuvoje klestintį fašizmą, kol galų gale susidėjo su pačiu Efraimu Zuroffu, o tada paskelbė viešai, kad Adolfas Ramanauskas-Vanagas nebuvo niekaip kankinamas KGB, nes KGB dokumentai rodo, jog jis pats save kankino, mušė, susilaužė kaulus, išsikastravo, išsidūrė akį, o paskui bandė nusižudyti.

Po viso to savo pareiškimo Rūta Vanagaitė gavo nutarkavimų ir patyčių tiek, kad kažkokį atsiprašymą netgi išspaudė, bet tokį nelabai aiškų, iš kurio visi suprato, kad gal jai visai ir negaila. Tuo tarpu pati Rūta Vanagaitė ėmė skelbti, kad jos knygos bus deginamos ir todėl vieni fašistai aplinkui ir čia Lietuvoje viskas kaip III Reiche. O paskui tą patį pasakojo ir visokioms ten Rusijos TV, gal ir kokiam Pervyj Baltijskij net...

Neabejotina, kad čia Pipedijoje prirašyti prasimanymai apie Rūtą Vanagaitę - tai kažkoks sąmokslas, šmeižtas ir neteisybė, tad anei vienu aukščiau išvardintu žodžiu tikėti nereikia!

O dar kartą kažkokiame Rusijoje vykusiame renginyje Rūta Vanagaitė sakė, kad Lietuvą gali išgelbėti tik Vladimiras Putinas, jei ją okupuotų[1]. Tai paskui kaip tai viskas išsivartė taip, kad čia buvęs kažkoks sarkazmas, bet tai gi žinot, kaip su tuo sarkazmu...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/news/daily/medijos-karas-propaganda/r-vanagaites-sarkazmas-vienintelis-budas-isgelbeti-lietuva-jei-ja-okupuotu-v-putinas.d?id=76177405