Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

QAnon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:48, 3 gegužės 2020 versija naudotojo MHz (Aptarimas | įnašas)

Peršokti į: navigaciją, paiešką

QAnon arba Q-Anon - tokia neaiški pasaulinė incelių grupuotė, kur susimetę visokie veikėjai, kaip Kugelis, Kazimieras Juraitis, Mindaugas Puidokas ir dar kažkas[1]. Panašu, kad nors lietuviškame Facebook šita nesąmonė pririnko kelis tūkstančius narių, didžioji tų narių dauguma susiėjo į grupę tik tam, kad paspoksotų į visokius rinktinius dibilus.

Lietuvoje visą šitą QAnon kliedesį 2020 metų balandžio 10 dieną iškilmingai surengtoje feisbukinės televizijos laidoje pristatė Vadimas Zizas ir Ugnius Kiguolis.

Jei norite suprasti, kas tas QAnon - tai či tiesiog krūva nesąmonių, kuri apjungia chemtreilus, psihcotronus, kažkokią masoneriją, iliuminačius, įmaišo valstybę valstybėje (aka deep state), o paskui dar prikabina pasakojimus, kad Trumpas ir Putinas išgelbės planetą.

O angliškame QAnon dar galima atrasti visokias paslaptingas santrumpas, kaip kad "WWG1WGA", bet pasiaiškinus apie jų reikšmę, paaiškėja, kad ten primityvus bulšitas, skirtas protui knisti, panašiai kaip "Visų šalių proletarai, vienykitės" ar "Visi už vieną - vienas už visus" - taip ir šita panašiai: "Where We Go One We Go All". Taip ir visa organizacija tokia - protą paknisanti, bet išties iš jokių narių nesusidedanti, o tik sudaryta iš nemokamų bezdalų.

Pipedija pranašauja, kad šita nesąmonė išnyks ir liks užmiršta kartu su koronaviruso pabaiga.


QAnon idėjos

QAnon idėjos labai paprastos: jie ėmė ir susistematizavo visas sąmokslo teorijas į vieną. Na, gal ne visas, gal kažkurių keistenybių ir netraukė, bet bendrai tai sukišo ką papuola į ką papuola ir gavosi kompleksiniai sistematizuoti kliedesiai, t.y., norėjome pasakyti, paaiškinimas viskam ir išvis atsakymas į svarbiausią gyvenimo, Visatos ir visko klausimą. Žodžiu, gavosi supersisteminė konspiracijos teorija, apimanti įvairias gyvenimo sritis ir turinti aiškius apofenijos požymius.

Esminės QAnon idėjos labai paprastos, kaip ir jų teiginiai:

Be šitų teiginių, QAnon skelbia dar ir visokias žinutes, kur aiškina, pvz., kad Hillary Clinton bus suimta ar panašiai, bet kai nieko panašaus neįvyksta, tai irgi randa viskam labai paprastą paaiškinimą: esą tai buvo tikslinga dezinformacija, skirta tam, kad būtų apgauti visokie negeranoriai, linkintys QAnon organizacijai blogo. Tokiu būdu kiekvienas QAnon pravalas tampa tiktai dar vienu jų teisumo įrodymu, nes jie tada pareiškia: "va, mes tyčia taip pasakėm, nes žinojome, kad bus priešingai"!

Be visų šitų kliedesinių idėjų QAnon veikėjai kartais dar skleidžia ir kitokias žinutes, kurios būna paslaptingos ir niekam nesuprantamos, kaip kokie tai kodai. Tai kažkoksai tyrėjas Mark Burnett kartą panagrinėjo tokias žinutes ir paaiškėjo, kad raidės jose eina arba kaip šalia esantys klavišų raidės, arba kaip priešinguose klaviatūros šonuose esančios raidės. Kitaip tariant yra visi požymiai, kad visokie menamai šifruoti QAnon pranešimai tėra ne kas kita, kaip randomu pavarytas stuksenimas abiejų rankų pirštais per klaviatūrą.


Čia jums skrynšotas, kad galėtumėte natūraliai įsivaizduoti QAnon publikos entelektą, kuris neretai ryškiai sublizga.

QAnon istorija

Prasidėjo viskas, kaip jau su dabartinėmis nesąmonėmis pasitaiko, kažkur 4chan, kur vieną mielą 2017 metų spalio 28 dieną į /pol/ (politikos čanas) atvarė kažkoksai anonimas ir ėmė aiškinti eilinius vėjus apie tai, kaip viskas supersta sąmokslais. Pats save jis pristatinėjo kaip kokį tai "Q Clearance Patriot", kas reikštų, jog jis turintis priėjimą prie visos slapčiausios JAV medžiagos, nes Q slaptumo lygis reiškia teisę valdyti JAV Energijos departamento informaciją - o tas departamentas atsakingas už branduolinį ginklą.

Taigi, vat šitaip superslaptu branduoliniu agentu prisistatęs anonimas ėmė pezėti apie tai, kaip dabar "tyla prieš audrą" ("Calm Before the Storm"), ir mėtyti užuominas apie kažkokius Donaldo Trampo pasisakymus. Paskui ėmė išvedžioti, kad išties tai bus įvykis, kur tūkstančiai visokių įtariamųjų bus suimti, įkalinti ir paskui nužudyti.

Kadangi 4chan chebra viską priėmė pakankamai rimtai, kad imtų kurti visokias mėmes ir vadintų tą vyriausybės agentą bybčiulpiu, fagu, retardu ir kitais epitetais, tai ilgai visa šita nesąmonė nesitęsė ir jau po kelių dienų anas anonimas ėmė plūstis, kad visas 4chan yra infiltruotas ir dirba valdžiai. Taigi, slaptasis agentas-anonimas persikėlė į daug menkiau žinomą, o tiesą sakant, ir išvis niekam neįdomų 8chan, kuriame sėdi visokie realūs naciai, inceliai ir panašūs, keistais būdais persimaišę su pedofilinės pornografijos skleidėjais ir mėgėjais.

Štai tenai visos idėjos ir suklestėjo, nes kažkuo pasirodė visiems labai įdomios. Kadangi anonimas buvo anonimiškas, tai visi šitie durniai nutarė pasivadinti Anon, bet kadangi tasai anonimas pezėjo, kad visas šitas suėmimas vykdomas pagal Q slaptumo lygį (tipo, kad tai branduolinė programa) - tai pasivadino visi Q-Anon arba QAnon, su raide Q.

Paskui, per sekančius kelis metus, visas šitas QAnon šlamštas buvo tarpais vis papildomas kažkokiomis naujomis nesąmonėmis, platinamas per visokias rudo polinkio Reddit grupes, kol galų gale prasimušė į Facebook. Kadangi Facebook renkasi jau visai patys rinktiniausi dibilai, tai tenai visas šitas šlamštas surado sau kažkiek naujos terpės, o galų gale užkabino ir lietuviškus puspročius.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/laboratorija/lietuviskame-feisbuke-visu-samokslo-teoriju-motina-nuo-skiepu-5g-koronaviruso-pedofilu-ir-rockefelleriu-isgelbes-trumpas-ir-putinas-650-1301498