Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

QAnon

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:27, 12 balandžio 2020 versija naudotojo Pikachu (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

QAnon arba Q-Anon - tokia neaiški grupuotė, kur susimetę visokie veikėjai, kaip Kugelis, Kazimieras Juraitis, Mindaugas Puidokas ir dar kažkas[1]. Panašu, kad nors lietuviškame Facebook šita nesąmonė pririnko kelis tūkstančius narių, didžioji tų narių dauguma susiėjo į grupę tik tam, kad paspoksotų į visokius rinktinius dibilus.

Visa grupelė savo nesąmonių krūvon apjungia chemtreilus, psihcotronus, kažkokią masoneriją, įmaišo valstybę valstybėje (aka deep state), o paskui dar prikabina pasakojimus, kad Trumpas ir Putinas išgelbės planetą.

Dar angliškame QAnon galima atrasti visokias paslaptingas santrumpas, kaip kad "WWG1WGA", bet pasiaiškinus apie jų reikšmę, paaiškėja, kad ten primityvus bulšitas, skirtas protui knisti, panašiai kaip "Visų šalių proletarai, vienykitės" ar "Visi už vieną - vienas už visus" - taip ir šita panašiai: "Where We Go One We Go All". Taip ir visa organizacija tokia - protą paknisanti, bet išties iš jokių narių nesusidedanti, o tik sudaryta iš nemokamų bezdalų.

Pipedija pranašauja, kad šita nesąmonė išnyks ir liks užmiršta kartu su koronaviruso pabaiga.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/laboratorija/lietuviskame-feisbuke-visu-samokslo-teoriju-motina-nuo-skiepu-5g-koronaviruso-pedofilu-ir-rockefelleriu-isgelbes-trumpas-ir-putinas-650-1301498