Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Pravalas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 9: Eilutė 9:
 
== pravalo pabaiga ==
 
== pravalo pabaiga ==
 
Po kažkelinto serverio lūžimo ir duomenų praradimo buvo numarintas (užšaldytas lede).
 
Po kažkelinto serverio lūžimo ir duomenų praradimo buvo numarintas (užšaldytas lede).
 +
[[Kategorija:Istorija]]

15:37, 20 gegužės 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Pravalas.png
pravalas (pravalas.com) - internetas, gyvavęs niūriame XX a. Sukūrė dabar gerai žinomas blogeris qemm. Tuo metu buvo lyg pipedija, nes daugiau normalių internetų praktiškai nebuvo, todėl padarė labai didelę įtaką Lietuvos internetų vystymuisi. Jame reikšdavosi mistinė būtybė varga, įtariama, kad tai buvo paties qemm parašytas pseudointelektualus botas.

Šikantys į komentarus dibilai buvo vadinami ufikais.

Vilniuje prie Švietimo ir mokslo ministerijos susirinkusios megztosios beretės ragino atkreipti dėmesį į esą netinkamą ir pernelyg menką šalies moksleivių mokymą apie pravalą. Jie giedojo tautiškas dainas, per megafoną kreipėsi į susirinkusiuosius, laikė plakatus su užrašais "Reikalaujam pravalas.com istorijos egzamino mokykloje", "Su mumis prezidentė". Tarp jų buvo monsinjoras Alfonsas Svarinskas, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Seime Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė

pravalo dalyviai

qemm, varga, Gobbitas, kastetas, garga, pbg.

pravalo pabaiga

Po kažkelinto serverio lūžimo ir duomenų praradimo buvo numarintas (užšaldytas lede).