Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Plag.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Plag.lt - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Plag.lt šiandien! Pigesnių Plag.lt nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Plag.lt nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
Štai kaip atrodo plagijuotas paveiksliukas
Plag.lt aptinka plagijuotas (ale vogtas) teksto dalis jūsų rašliavose, kitaip tariant - visoksai plagiatas automatiškai gaudomas, kad galima būtų atskirti, kur žmonės mėgsta kopipyzdinti, o kur jau tikrą grafomaniją skleidžia. Todėl žmonės jį arba mėgsta, arba jo nemėgsta.

Labai naudingas resursas, nes kaip sako gandai, kokiame nors Riomeryje negalima šitokių dalykų naudoti, nes paaiškės, kad sistema veikia neteisingai. Nes nu kaip gi gali būti, kad beveik visi darbai dalinai irba pilnai plagijuoti? Negali taip būti, nes neteisinga sistema.

Visokių plagiarizmo mėgėjų ir nemėgėjų yra apylygiai. Arba ne. Štai jų sąrašai:


Megėjų sąrašas

  • akiniuoti burundukai kartu su knygų žiurkėmis – kartą metuose, kai jie parašo savo rašliavas, o plagas jiems parodo “neplagijuota”, šie dienai pasijaučia krūtakais.
  • Plejada dėstytojų - šitie, suėjus "derliui", su plagu pradeda šienauti savo studikus, tuo patenkindami savo iš pasąmonės gelmių kylančius sadomazochistinius seksoerotinius instinktus.
  • Univerai, gaunantys sistemą našarom. Nes gauna ją našarom.


Nemegėjų sąrašas

  • Vilniaus univera (VU) - labai nemėgsta plago, nes turi savo sistemą, kurią bando prakišti kitiems univerams. Bet šie neperka, nes babkių neturi, o mielai ir tyliai, naudojasi plagu. VU dėl to visaip pyksta ir savo studentams draudžia naudotis plagu.
  • Kai kurie dėstytojai su silpnesniais nervais - tokie irgi nemėgsta plago, bet biškį mąstantys vis tiek naudojasi.
  • Studikai “teisuoliai”, kurie visada viską daro taip, kaip sako valdžia – nes taip slidžiau lendasi.

Dar yra ir tokių dėstytojų, kurie viešai sako, jog nesinaudoja plagu, bet iš tiesų naudojasi kaip dideli, tik vėliau šmalina savo studentus būtent su plago pagalba.

Jau tris metus duodasi tas plagas su VU, bet kaip veikia taip ir veikia. Netgi išsiplėtė ir dabar kelia emocijas prancūzams, estams, slovakams ir braliukams latviams.

Sakoma, kad Valpurgijos naktį ant VU stogo renkasi plago priešininkai. Apsirengę kelininkų drabužiais jie daro magiją ir rašo straipsnius prieš plagą.

Visagalės nuorodos

Plag.lt

Vilniaus Universitetas

Valpurgijos naktis