Last modified on 30 spalio 2012, at 01:31

Pistonai

Visas Pistonų autorių kolektyvas visame gražume, o ką jie vartoja, tai gal morkas kokias nors...

Pistonai - garsūs kino mėgėjus žavintys menininininkai, kurie ima visokius senobinius juodbalčius filmus, reprezentuojančius geriausią pasaulio kiną ir išverčia bei įgarsina dubliažo būdu taip, kad tie įgautų aktualumą, kertantį per smegenis.

Savo aktualiu ir negailestingu menu Pistoai demonstruoja realybę ir kelia kognityvinį disonansą tiems, ka dar nuo jų neapkvaito. Vienok kai kažkas apkvaista, tai paskui Pistonus garbina. Kai kurie įtariausi dar kartais skleidžia mintį, kad žodis "pistonai" yra nuo žodžio "pisti" ir tai reiškia, kad pisa protą.

Tai už tatai vieni jais žavisi iki negalėjimo, kai kiti tuo tarpu įskundinėja ir kaltina kažkokiomis autorių teisių vagystėmis, nes gi žinia, kai tik kokios nors autorių teisės, tai išsyk autorių teisių įstatymų nuostata dėl humoro ir parodijos kažkodėl nustoja galiot, ką jums ir kokia nors LATGA-A galimai papasakotų.

Bet kadangi Pipedija naudojasi BATGA-A paslaugomis, tai Pipedijai galioja kitos teisės, o čia šitas savo teises mes čia patys ir pasižeidinėjame. Tiesa, čia užmiršom, apie ką rašėm, nes jau visai marazmas ateina netikėtai į duris pabeldė Zosia, labas, ką veiki?

Dar norėjom pasakyt, kad geriausią ir dvasingumu perpildytą filmuką apie poeziją ištrynė Youtube, kadangi Pistonai užkliuvo kažkokiems autorių teisių gynėjams, o tai tiems kažkaip humoras ir parodija negalioja.