Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedija:Privatumo politika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:27, 24 spalio 2018 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mums nereikia jokių el. pašto duomenų ar kitos informacijos apie vartotojus. Mes nekaupiame jokios informacijos, išskyrus tą, kurią privalomai nurodo kaupti teisėsauga (net nežinom gerai, ar tokią nurodo), ir mums ta informacija nereikalinga ir neįdomi. Jei norite čia skaityti - mums neįdomu, kas jūs tokie, o jei norite užsiregistruoti - registruokitės kaip feikai ir anonimai, nes visvien nepatikėsim, kad kas nors čia gali suvesti kokį nors tikrą savo el. pašto adresą. Registracijai, beje, tas adresas nereikalingas - nebent slaptažodį pamiršit.

Mes neskelbiame el. pašto adresų ar kitų kokių nors duomenų. Ir mes neskelbiam jokios asmeninės informacijos apie žmones, kurie nėra tos informacijos paviešinę viešam naudojimui. Asmeninė informacija yra saugoma - tai visų mūsų vertybė. Betgi jei jau pakliuvot į Pipediją, tai jau žinokit, kad esat garsus ir žinomas dar gi ne šiaip, o liaudies kūryboje, taip kad jau čia irgi tuo nesiskųskit.

Bet kokia lankytojų ar rašytojų informacija gali būti paskelbta tretiesiems asmenims ar įstaigoms (turimos omeny įstaigos, atsakingos už įstatymų įgyvendinimą bei jų darbuotojai ar kiti asmenys bei organizacijos, numatyti įstatymais) įstatymais numatyta tvarka, t.y., jei atsiras teisinis pagrindas (paremtas įstatymo pažeidimo faktu ar pan.).

Pačioje Pipedijoje skelbiama medžiaga yra tik ta, kuri kyla Pipedijos rašytojų galvose ar atrandama kokiuose nors internetuose kaip gandai ar dar kokios nors nesąmonės.