Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pipedija:Atsakomybės apribojimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:09, 8 kovo 2013 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pipedija - tai nėra pirminis ar antrinis informacijos šaltinis. Mes nesakome tiesos, o melas čia iškreiptas ir neturintis bendra su realybe. Tai jei jau kam kyla klausimas, kas ta realybė yra, tai čia jau galim jus pasiųsti skaityt filosofų, kurie tūkstančius metų apie tai nesutaria, trumpai gi pasakysim, kad čionais yra kanalas į alternatyvią realybę kaip sakant, visame gražume.

Pipedijos tikslas - skleisti humorą, parodiją ir satyrą, taip tampant net ne pavienių straipsnių, o viso interneto išvirkščiu vaizdu, groteska ir pajuokiančia atvirkštybe, besišaipančia iš bet kokių iškreiptos žiniasklaidos ydų. Todėl ir panašumai į Vikipediją yra specialiai parodijavimo dėlei - tiek, kiek Vikipedija yra tikra, tiek pat Pipedija yra neteisinga.

Mes neatsakingi už informaciją, kurią paskelbia mūsų lankytojai. Bet kuri informacija gali būti laisvai keičiama, įdedama ar šalinama šio puslapio lankytojų - jie ir atsakingi už šią informaciją. Esant reikalui atitinkamoms įstaigoms informaciją apie atitinkamus lankytojus mes perduosim. Nes kur gi dėtis? O ir šiaip jau užu visokias neapykantas ir panašiai, Pipedijos adminai nesidrovi dėlioti banų.

Šis interneto puslapis nėra žiniasklaida. Tai yra pažįstamų ir pusiau pažįstamų ar netgi atsitiktinai pažįstamų žmonių puslapis. Visa informacija čia - tai tik asmeninės nuomonės, fantazijos, gandai ir pan.. Mes manome, kad fantazijos pasaulis dar įdomesnis už tikrą. Todėl ir jums linkime daugiau svajoti. Bet neužmirškite, kad fantazija, svajonės, pramanai - tai ne tikrovė. Todėl ir čia esanti medžiaga - tai kūryba, parodija, fantazija, bet ne tikrovę atitinkanti informacija.

Nori prie mūsų prisijungti? Prisijunk ir tapk mūsų draugu, besidalijančiu su mumis savo paties kliedesiais.

O jei jau taip kils klausimas apie Pipedijos egzistavimo teisėtumus kažkokius ar dar kažką, tai čia jau tegul aiškinasi Vanagai - Tomas Čyvas ir Valdas Vasiliauskas!Cituodami Pipediją, rizikuojate būti išjuokti (Kaip, beje, ir cituodami Vikipediją, Delfį, One ar bet kokį kitą internetų puslapį, tiktais dar labiau)