Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pepe the Frog

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:39, 7 gegužės 2020 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Pepe the Frog arba tiesiog Pepė - tai toksai klasikinis tiesiog personažas, visa savo esme, mąstymu ir dvasia simbolizuojantis gilią ir nenumaldomą incelių kančią iš to, kad jie niekada negavo, negauna ir negaus pisti. Dėl tų priežasčių Pepė kaltina visą pasaulį, visur mato sąmokslą ir išvedinėja teorijas apie tai, kaip visur reikia įvesti kažkokią modifikuotą neofašizmo formą.

Kadangi Pepė pasakoja pseudoracionalius kliedesius, tai ant jo kalbų nesunkiai užkimba ir tikri visokie dibilai, kurie paskui ima švaistytis visokiomis kalbomis apie tai, kaip prieš juos čia visur sąmokslas, visur visokia bloga valdžia, visokie ultradešinieji yra skriaudžiami, baltoji rasė yra totaliai diskriminuojama, o labiausiai nuo visko kenčia nehomoseksualūs baltieji vyrai, kurie yra užspausti labiau, nei bet kas, ką tik galima įsivaizduoti.

Ir žinoma, kad aukščiausias privilegijas turi homoseksualai, juodaodžiai, moterys ir gal dar žydai. Taip kad aukščiausia planetos valdžia neabejotinai priklauso kažkokiai juodaodei homoseksualiai žydei moteriai, kuri ir baudžia incelius.

Kadangi kadaise šitas kažkokio karikatūristo Matt Furie sugalvotas personažas išpopuliarėjo tiek, kad tapo mėme, o paskui netgi ėmė gyvuoti savo gyvenimą internetuose, tai gavosi taip, kad iš jo gana sunku kažko aiškaus tikėtis. Aišku gi tik tiek, kad jei jau žmogus pradeda tą personažą kaišioti ir su juo tapatintis, tai reiškia, kad tas žmogus turi daug įvairių problemų.


Dar žr.

Čia kažkiek susijusių dar dalykų:

  • Inceliai - pasirodo, kad netgi ir reale būna tokių, kaip šitas personažas
  • Varlinas - vietinis lietuviškas variantas, tiesa, nelabai juokingas, nes nuobodus