Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pedofilija: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
Eilutė 21: Eilutė 21:
 
O tai čia dar [[kaščenitai|kaščenitų]] paklausėm, ar pedofilija yra pagydoma, tai tie sako, kad nuo jos puikiai padeda intensyvios [[elektrokonvulsinė terapija|elektrokonvulsinės terapijos]] 3 mėnesių kursas, taikyti 6 kartus per dieną.
 
O tai čia dar [[kaščenitai|kaščenitų]] paklausėm, ar pedofilija yra pagydoma, tai tie sako, kad nuo jos puikiai padeda intensyvios [[elektrokonvulsinė terapija|elektrokonvulsinės terapijos]] 3 mėnesių kursas, taikyti 6 kartus per dieną.
  
[[Category:Medicina]]
+
[[Category:Ligos]]

23:12, 14 lapkričio 2009 versija

Pedofilija - mirtina lyga, pasireiškianti šlykščiu ir pasibaisėtinu potraukiu vaikams. Nustačius ligą vargšės aukos kančias galima pabaigti nukirtus galvą, nes liga nepagydoma. Pamačius apkrėstą žmogų rekomenduojama kuo greičiau jį pribaigti, kad liga neplistų.

Tai čia šiaip jau Pipedija išvis nei nenorėtų apie tai kalbėt, nes tai jau kai tokią bjaurią temą užkabina kas, tai ir suvokt sunku, kaip taip būt gali...

O tai Lietuvoje bene garsiausias pedofilas buvo toks Ervydas Čekanavičius. O čia dar neseniai skandalas kilo, kai toks Drąsius Kedys teisėją Joną Furmanavičių nušovė, paskelbęs, kad šis pedofilu besantis, o valdžia korumpuota ir dangsto...

Pedofilijos skandalai

O tai vis kažkaip tai vienoj, tai kitoj šaly vis kyla ir kyla skandalai, kad valdžioje besantis pedofilų tinklas, tai pavyzdžiui čia norim primint, kad Latvijoje 2000 skandalas kilo, kad netgi tuometiniai latvių vadai besantys pedofilai, tarp jų ir tokie:

Tai ką jūs manot? Truputis laiko praėjo ir juos išteisino, mat įrodymų nėra. Tai paskui dažnas latvis kalbėjo, kad liudininkai melejonus gavo atkatams.

Ir tai šitaip vyksta ir kitose šalyse nuolat. Išlenda, kad koks aukštas pareigūnas pedofilas besantis, tai ir nurimsta kažkaip...

Kaip matome iš žiniasklaidos, aktyviai reiškiasi jų gynybai skirti straipsniai. Taigi galima teigti, kad mūsų taip nekenčiama valdžia yra vienas ir tas pats pedofilų ratas.

Žr. Pedofilų gynėjai

Kaščenitai informuoja

O tai čia dar kaščenitų paklausėm, ar pedofilija yra pagydoma, tai tie sako, kad nuo jos puikiai padeda intensyvios elektrokonvulsinės terapijos 3 mėnesių kursas, taikyti 6 kartus per dieną.