Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pedofilų gynėjai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Internetų gandai apie Pedofilijos skandalą
Drąsius Kedys - Andrius Ūsas - Violeta Naruševičienė - Jonas Furmanavičius - Pedofilų gynėjai - Kedofilai - Skandalo versijos - Neringa Venckienė - Laiškas niekam - Deklaracija prieš kedofilus - Garliavos skerdynės - Mergaitės išvadavimas - Aleksoto mūšis

Šiuose straipsniuose nėra jokios faktinės medžiagos, o tik žiniasklaidoje, internetų komentaruose bei šiaip pezaluose pasitaikančios nuomonės ir gandai

Pedofilų gynėjai - tai tie, katruosius Kedofilai įtaria kokia nors nepagarba Drąsiaus Kedžio menamoms idėjoms. Vat taip ir susipriešina visuomenė: arba tu kedofilas, arba pedofilas ar geriausiu atveju - tiesiog pedofilų gynėjas. Tai štai iki ko viską davedė ta valdžia ir jos korupcija! Tai galimai ir Pipedija čia atstovauja visokias nuomones šitaip matomai gal.

Nes žinia gi, kai šūdas į ventiliatorių pataikys, tai geriausia aišku slėptis kuo toliau, nes tik kur pasirodysi, tai ir nutaškys, betgi ne visi pasisaugo...


Anokia deklaracija kažkienotais

Galimai tuo metu, kai galimai visa tauta, surėmusi pečius galimai pergyvena dėl Drąsiaus Kedžio šeimos tragedijos ir galimai reikalauja, kad valdžia sutramdytų galimai įsisiautėjusį pedofilų klaną, tas galimas klanas galimai susirado galimų gynėjų ir galimų užtarėjų - taip aišku galimai ir visuomenė, ir žiniasklaida skyla į galimas dvi stovyklas, katrosios galimai priešingas nuomones ir atstovauja.

Ir galimai ne tik Prokuratūroje bei teismuose, kas jau galimai tapo įprasta ant galimos Lietuvos, bet ir galimai paskutinėje galimos laisvės citadelėje – mūsų spaudoje!

Greta galimai dorų, tautą palaikančių ir apie galimo pedofilų klano galimus juodus darbelius ją galimai informuojančių žurnalistų, atsirado ir tokių, katrie galimai visais galimai įmanomais būdais galimai pradėjo galimai išsukinėti galimai įkliuvusius to galimo klano galimus atstovus bei galimai begėdiškai aiškinti, kad tai ne jie galimai kalti, o galimai pats D.Kedys, jo sesuo, dukrelė ar dar kas nors - nesgi galimai visos pedofilijos skandalo versijos galimai turi teisę galimai egzistuoti.

O tai gal ir galimai maskuojant šiuos galimai nedorus veiksmus galimais rūpesčiais dėl galimai pažeistų pedofilų teisių, girdi, galimi pedofilai irgi žmonės ir tos garsiosios Žmogaus Teisės, katras galimai dauguma dorų žmonių galimai mato, kaip savo ausis, jiems priklauso galimai pirmoje eilėje.

Todėl, kad galimai juodi tų galimų žmogėnų galimi darbai galimai nebūtu užmiršti, galimai tauta galimai nusprendė galimai užvesti galimą Juodąjį Pedosąrašą, į kurį galimai bus įtraukiami galimai visi pasireiškę, kaip galimo klano galimų interesų galimi atstovai – tiek spaudoje beigi televizijoje, tiek jų galimi gynėjai galimuose valdiškuose galimai organuose, politikoje beigi visuomeninėse organizacijose. Tai aišku, čia galimai kriterijų aiškių gal ir nėra, betgi galimai reikia gi daryti, nesgi pagal ką čia dar galimai daugiau kažką galėtum galimai nuspręst?

Galimai kviečiame tautiečius aktyviai visą galimą sąrašą galimai pildyti beigi ilgam prisiminti.

Žurnalistai ir visuomenės veikėjai – galimai pedofilų gynėjai

Taigi, galimuose veiksmuose ir galimuose pasisakymuose, kuriuos mūsų galima nuomone galimai galima traktuoti, kaip galimą galimo pedofilų klano interesų galimą gynimą ir galimą atstovavimą, galimai pastebėti:

 1. Laima Žiūkienė-Lavaste (Lietuvos Rytas) [1]
 2. Vygandas Trainys (Lietuvos Rytas) [2]
 3. Daiva Norkienė (Lietuvos Žinios) [3]
 4. Virginijus Gaivenis (LNK, Abipus sienos) [4]; (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [5]
 5. Giedrius Leškevičius (LNK, Abipus sienos) [6]
 6. Dainius Pūras (psichiatras) [7]
 7. Arūnas Marcinkevičius (advokatas) [8]
 8. Arūnas Jonušas (Respublika.lt žurnalistas) [9]
 9. Jadvyga Pekarskaitė (Lietuvos Rytas) [10]
 10. Arvydas Lekavičius (Lietuvos Rytas) [11]
 11. Saulius Bartkus, (LNK, Kakadu) [12] (2009-11-11 d. laida), [13]
 12. Tomas Ališauskas, (LNK, Kakadu) [14] (2009-11-11 d. laida), [15]
 13. Ugnė Skonsmanaitė, (LNK, Kakadu) [16] (2009-11-11 d. laida), [17]
 14. Greta Čižinauskaitė, (Lietuvos žinios) [18]
 15. Tikras lietuvis (žymus internetų komentatorius) [19]
 16. Agnė Zacharevičienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [20]
 17. Miglė Greičiuvienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [21]
 18. Loreta Kraujutaitienė, advokatė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [22]
 19. Filomena Taunytė, rašytoja-daktarė, "Pedofilo kova su pedofilija" 2010.02.12 straipsnis Balse [23]
 20. Artūras Paulauskas (aktyvus LNK "Naujos versijos" laidų dalyvis)
 21. (įrašykite pavardę ir įdėkite nurodą į pagrindą)

O tai dar patikrinimas prokuratūroje... =

Taigi vat patikrinimas prokuratūroje galimai gal nustatė, kad yra ir prokuratūros organų darbuotojai, gal ir ne tikslingai, bet gal ir sutampamai su galimo pedofilų klano galimais interesais vos ne metus laiko galimai vilkinę Kedytės galimo prievartavimo bylos tyrimą, kuriuos siūloma nubausti galimai simbolinėmis bausmėmis:

 1. Genovaitė Ročienė
 2. Rita Čirvinskaitė
 3. Andrius Kiuršinas
 4. Nerijus Marcinkevičius
 5. Solveiga Gradzevičienė
 6. Zenonas Burokas
 7. Sigitas Jankauskas
 8. (vieta Generalinės prokuratūros veikėjų pavardėms, kai tik jos paaiškės)
 9. (vieta Generalinės prokuratūros veikėjų pavardėms, kai tik jos paaiškės)

____________


Kviečiame pildyti sąrašą naujais galimais vardais su nuorodomis į šaltinius. „Geri darbai“ neturi būti tautos pamiršti.


Vieno pedofilų gynėjo klausimas kedofilams

Klausimas KEDOfilams:

"Kodėl jūsų nuomone visi kurių nuomonė kitokia nei jūsų, pagal jus yra pedofilų gynėjai?

Ačiū už atsakymą. Ačiū už tai, kad "Pipedijos" administracija ir ne administracija neištrins mano klausimo." Ne_pedofilas

Atsakymas pedofilų gynėjui:

"Gal todėl, kad ta jūsų "kitokia nuomonė" de facto ir susiveda į pedofilų gynimą? Juk Ūsas nekaltas, kaip Paksas, ar ne?"

Gėda_pedofilų_gynėjams