Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Pasikiškiakopūsteliaudavome: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
(14 intermediate revisions by 6 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Vienas dibiliškiausių lietuvių atradimų - ilgą laiką laikytas ilgiausiu žodžiu, kuris nieko nereiškia ir naudojamas visokių dibilų, kurie taip siekia pabrėžti savo išskirtinumą ar sąmojį, o iš tiesų tai prisikiškiakopūsteliauja makaronais visokiais ir lervomis!
+
'''Pasikiškiakopūsteliaudamas''' - vienas dibiliškiausių lietuvių [[Atradimas|atradimų]] - ilgą laiką laikytas ilgiausiu žodžiu, kuris nieko nereiškia ir naudojamas visokių [[entelektas|entelektualų]], kurie taip siekia pabrėžti savo išskirtinumą ar sąmojį, o iš tiesų tai prisikiškiakopūsteliauja makaronais visokiais ir lervomis! Taip taip, '''prisikiškiakopūsteliaudamas''' - tai ilgesnis žodis, nei '''pasikiškiakopūsteliaudamas'''!
  
Keičiame - [[prisišikęs]]
+
* Bet [[Pipedija]] neabejotinai žino dar ir daug netgi ilgesnį žodį: '''tebepasikiškiakopūstėliaujantinėjantiesiems'''!
 +
* Ir dar vienas panašokas labai žodis gal dar ilgesnis biškį: '''tebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiems'''!
 +
* O tai čia dar pratęsdami tą pačią beprotybę dar labiau pailginam: '''tebenepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiems'''!
 +
* O tai jau visai nukvaišdami dar ir taip galime pratęsti dar ilgiau: '''nebetebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiems'''!
  
[[Category:žodžiai]]
+
O tai durneliai dar nežino tokio žodžio, kaip arkliarūgštynė, galvodami, kad kiškiakopūstis esą ilgiausia žodžio šaknis, tai vat čia jau dar pailginti savo beprotžodžių ilgį galime: '''nebetebepasiarkliarūgštynėliaujantinėdavusiejiems'''!
 +
 
 +
Dar naujesnis, jau visą prasmę nešantis atradimas - tai žodis '''nebetebepasiapsikiškiakopūstėliaudauvusiejiesiems'''! Jame dar daugiau raidžių, nors ir tasai "apsi" trenkia ne tik durnumu, bet ir įtarimais, kad kiškiakopūsčiai, arkliarūgštynės beigi kitos visokios žolės yra aiškiai [[narkotikai]] kokie nors!
 +
 
 +
Dar yra toks kitas žodis, iš [[Reddit]] išlindęs, tai dabar konkurentas - "nebeprisivaizdotinklaraštininkaujančiuodavusiuosiuose", tai gal biškelį ilgesnis jau, nes apie kažkokius [[blogeriai|blogerius]]...
 +
 
 +
== Įvairios pasikiškiakopūsteliavimo formos ==
 +
* Kiškiakopūsteliauti
 +
* Nekiškiakopūsteliauti
 +
* Nebekiškiakopūsteliauti
 +
* Pasikiškiakopūsteliauti
 +
* Nepasikiškiakopūsteliauti
 +
* Nebepasikiškiakopūsteliauti
 +
* Prisikiškiakopūsteliauti
 +
* Neprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Nebeprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Užsikiškiakopūsteliauti
 +
* Neužsikiškiakopūsteliauti
 +
* Nebeprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Atskikiškiakopūsteliauti
 +
* Neatsikiškiakopūsteliauti
 +
* Nebeprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Pasiprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Nepasiprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Nebepasiprisikiškiakopūsteliauti
 +
* Užsipiskikiškiakopūstėliaujantiejiesiems
 +
* Nebeužsipiskikiškiakopūstėliaujantiejiesiemsiems
 +
* Nebetebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiesiems
 +
* Nebetebepasipiskikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiesiems
 +
 
 +
== Komentatoriai kraustosi iš proto nuo kiškiakopūsteliavimo ==
 +
Dar kiti komentatoriai pastebi apie kažkurį iš ilgiausiųjų žodžių: ''Viena žodžio dalis prieštarauja kitai(nebe ir tebe), tad kalbainistiškai žodis tampa nelogiškas... Siūlyčiau naudot tik vieną arba kitą ir apsiribot tik 45 raidžių žodžiu tebepasiarkliarūgštynėliaujantinėdavusiesiems''.
 +
 
 +
Bet čia mes ir dar gi pastebim, kad priešdėlis "tebe" tiesiogiai neprieštarauja priešdėliui "nebe", nes vienas reiškia kartotinį veiksmą, tęsiamą nuo neapibrėžtosios praeities iki tam tikro momento (pvz., "tebedirbdavo"), o kitas reiškia kartotinio veiksmo nutraukimą (pvz., "nebedirbdavo"). Taip vat įmanomas ir žodis "nebetebedirbdavo", kas reikštų kartotinį kartotinio veiksmo nutraukimą: pvz., "''kažkada net vėlyvas praeivis pastebėdavo tebedirbančius gamyklos darbininkus, dabar gi jau šie nebedirbdavo. Ir nors daugelis tikėjosi, kad viskas vėl bus kaip anksčiau, darbininkai viršvalandžių visvien nebetebedirbdavo''".
 +
 
 +
O mes čia ta proga dar pridedame dar igesnį vieną žodį, dar durnesį: '''nebetebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiesiems'''. Tai šitas žodis jau išvis 51 raidę turi. O tai jei su [[arkliarūgštynė|arkliarūgštyne]], tiksliau, kokia nors arkliarūgštynėle vietoj [[kiškiakopūstis|kiškiakopūsčio]], tai gal ir dar ilgesnis gautųsi kaip nors, nes daryba pakistų.
 +
 
 +
Tai jeigu šitą lietuvišką žodį iš pirmo karto be klaidų ir rišliai ištart sugebėsite, tai galėsite [[kalbainiai|kalbainiams]] į veidą nusijuokt, nesgi šieji tikrai nei šio žodžio žino, nei moka pasakyti!
 +
 
 +
[[Category:Žodžiai]]

Dabartinė 17:13, 14 rugpjūčio 2019 versija

Pasikiškiakopūsteliaudamas - vienas dibiliškiausių lietuvių atradimų - ilgą laiką laikytas ilgiausiu žodžiu, kuris nieko nereiškia ir naudojamas visokių entelektualų, kurie taip siekia pabrėžti savo išskirtinumą ar sąmojį, o iš tiesų tai prisikiškiakopūsteliauja makaronais visokiais ir lervomis! Taip taip, prisikiškiakopūsteliaudamas - tai ilgesnis žodis, nei pasikiškiakopūsteliaudamas!

 • Bet Pipedija neabejotinai žino dar ir daug netgi ilgesnį žodį: tebepasikiškiakopūstėliaujantinėjantiesiems!
 • Ir dar vienas panašokas labai žodis gal dar ilgesnis biškį: tebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiems!
 • O tai čia dar pratęsdami tą pačią beprotybę dar labiau pailginam: tebenepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiems!
 • O tai jau visai nukvaišdami dar ir taip galime pratęsti dar ilgiau: nebetebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiems!

O tai durneliai dar nežino tokio žodžio, kaip arkliarūgštynė, galvodami, kad kiškiakopūstis esą ilgiausia žodžio šaknis, tai vat čia jau dar pailginti savo beprotžodžių ilgį galime: nebetebepasiarkliarūgštynėliaujantinėdavusiejiems!

Dar naujesnis, jau visą prasmę nešantis atradimas - tai žodis nebetebepasiapsikiškiakopūstėliaudauvusiejiesiems! Jame dar daugiau raidžių, nors ir tasai "apsi" trenkia ne tik durnumu, bet ir įtarimais, kad kiškiakopūsčiai, arkliarūgštynės beigi kitos visokios žolės yra aiškiai narkotikai kokie nors!

Dar yra toks kitas žodis, iš Reddit išlindęs, tai dabar konkurentas - "nebeprisivaizdotinklaraštininkaujančiuodavusiuosiuose", tai gal biškelį ilgesnis jau, nes apie kažkokius blogerius...

Įvairios pasikiškiakopūsteliavimo formos

 • Kiškiakopūsteliauti
 • Nekiškiakopūsteliauti
 • Nebekiškiakopūsteliauti
 • Pasikiškiakopūsteliauti
 • Nepasikiškiakopūsteliauti
 • Nebepasikiškiakopūsteliauti
 • Prisikiškiakopūsteliauti
 • Neprisikiškiakopūsteliauti
 • Nebeprisikiškiakopūsteliauti
 • Užsikiškiakopūsteliauti
 • Neužsikiškiakopūsteliauti
 • Nebeprisikiškiakopūsteliauti
 • Atskikiškiakopūsteliauti
 • Neatsikiškiakopūsteliauti
 • Nebeprisikiškiakopūsteliauti
 • Pasiprisikiškiakopūsteliauti
 • Nepasiprisikiškiakopūsteliauti
 • Nebepasiprisikiškiakopūsteliauti
 • Užsipiskikiškiakopūstėliaujantiejiesiems
 • Nebeužsipiskikiškiakopūstėliaujantiejiesiemsiems
 • Nebetebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiesiems
 • Nebetebepasipiskikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiesiems

Komentatoriai kraustosi iš proto nuo kiškiakopūsteliavimo

Dar kiti komentatoriai pastebi apie kažkurį iš ilgiausiųjų žodžių: Viena žodžio dalis prieštarauja kitai(nebe ir tebe), tad kalbainistiškai žodis tampa nelogiškas... Siūlyčiau naudot tik vieną arba kitą ir apsiribot tik 45 raidžių žodžiu tebepasiarkliarūgštynėliaujantinėdavusiesiems.

Bet čia mes ir dar gi pastebim, kad priešdėlis "tebe" tiesiogiai neprieštarauja priešdėliui "nebe", nes vienas reiškia kartotinį veiksmą, tęsiamą nuo neapibrėžtosios praeities iki tam tikro momento (pvz., "tebedirbdavo"), o kitas reiškia kartotinio veiksmo nutraukimą (pvz., "nebedirbdavo"). Taip vat įmanomas ir žodis "nebetebedirbdavo", kas reikštų kartotinį kartotinio veiksmo nutraukimą: pvz., "kažkada net vėlyvas praeivis pastebėdavo tebedirbančius gamyklos darbininkus, dabar gi jau šie nebedirbdavo. Ir nors daugelis tikėjosi, kad viskas vėl bus kaip anksčiau, darbininkai viršvalandžių visvien nebetebedirbdavo".

O mes čia ta proga dar pridedame dar igesnį vieną žodį, dar durnesį: nebetebepasikiškiakopūstėliaujantinėdavusiejiesiems. Tai šitas žodis jau išvis 51 raidę turi. O tai jei su arkliarūgštyne, tiksliau, kokia nors arkliarūgštynėle vietoj kiškiakopūsčio, tai gal ir dar ilgesnis gautųsi kaip nors, nes daryba pakistų.

Tai jeigu šitą lietuvišką žodį iš pirmo karto be klaidų ir rišliai ištart sugebėsite, tai galėsite kalbainiams į veidą nusijuokt, nesgi šieji tikrai nei šio žodžio žino, nei moka pasakyti!