Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Paneigimo paneigimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Paneigimo paneigimas. Šiuomi skelbiame, kad būdami lengvai sunkaus proto aptemimo būsenoje, niekaip neteigėme ir negalėjome teigti to, ko neteigėme, tačiau teigėme, neteigdami ir nepaneigdami to, ką neigėme paneigime, kurį pateikėme teisybės dėlei, galvodami, kad šioji tuomi bus užganėdinta ir patenkinta, tačiau apsirikome.

Atsižvelgdami į aukščiau išdėstytą, mes paneigiame bet kokius žodžius ar sąvokas, kurias turėjome omeny kažką sakydami ar netgi vartodami, nes to paneigti nenorėjome, o tiktai norėjome įrodyti kaip geriau ir suteikti ieškovui geriausias intencijas beigi paslaugas.

Šiuo paneigimu taip pat prašome grąžinti mums neteisingas mintis, kurias iš mūsų nusisavinote ir mes jums už tai perduosime čia pat už dyką, neatlygintinai ir nereikalaudami jokių pinigų kitas kokias nors mintis, arba jų išvis nebuvimą, arba atvirkščiai, jų neperduosime, neatsižvelgdami į jų turinį ar bendrą situacijos rimtumą.

Šiuomi pagrindžiame, kad paneigimas buvo neteisus ir klaidingas tiek, kiek neprieštaravo duotąjam paneigimo paneigimui arba jam prieštaravo.