Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 646 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Puikios paslaugos, amžini indėliai, visoksai gėris

Bankai padeda Lietuvai

Vargšai Lietuvos gyventojai, jus apvogė valdžia, nes tai tik valdžia kalta, kad indėlius kažkokius nusavino ir dar kažką ten. Todėl už jus ir teisibę pakovos Vladimiras Antonovas bei Raimondas Baranauskas - jie vėl prikels Snorą, o ir Bankas Sekundė ta proga irgi bus atgaivintas!

Žmonės, stokite į kovą! Pagalba ateis iš Rusijos! Ir koloradai jums padės! Grąžinkim Lietuvą į senus laikus - SSRS 2.0 jūsų laukia! Neleiskit nustekenti Lietuvėlės, grąžinkime kolūkius, atkurkim komjaunimą, užtikrinkim gerovę - kad kiekvienas gautų maisto talonų, kad nesiautėtų vertelgos!


Prie ruso buvo geriau

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugpjūčio 20 dienos įvykiai
 • 1000 metais buvo sukurta Vengrija. Ją sukūrė koksai tai karalius šventas Steponas, kuris lygiai po 83 metų buvo paskelbtas šventuoju.
 • 1391 toksai Konradas fon Valenrodas tapo 24 vadu tokiame Teutonų ordine.
 • 1794 prasidėjo didysis sukilimas prieš Prūsijos okupaciją - tai toksai Tadas Kosciuška irgi organizavo, kovodamas prieš Abiejų Tautų Respublikos padalijimą.
 • 1858 metais Čarlzas Darvinas paskelbė savo mokslinę evoliucijos teoriją. Nuo to laiko pasaulyje ėmė plisti darvinizmas.
 • 1896 buvo užpatentuotas elektromechaninis skaitliukas, kuris buvo ne kas kita, o telefono numerių rinkiklis, toksai diskas su skylutėmis pirštams ir skaičiais tose skylutėse, o tą diską sukioti reikdavo, tai dabar niekas nesupranta jau tokių dalykų. Tas žalias jaunimėlis nepamena tų laikų, kuriuos pamena seni perdylos.
 • 1897 kažkas atrado maliarijos sukėlėjus
 • 1899 metais pirmą kartą buvo viešai suvaidintas lietuviškas spektaklis - tai buvo Amerika pirtyje, kurį pastatė toksai Antanas Vilkutaitis-Keturakis, o vaidinimas įvyko Palangoje, ant Basanavičiaus gatvės ir Meilės alėjos kampo, kažkokioje daržinėje. Nors ir viešai įvykęs, spektaklis buvo faktiškai nelegalus, nes iki 1904 metų carinė Rusija iš esmės draudė lietuvių kalbą.
 • 1912 koksai tai Tomas Edisonas užpatentavo bateriją ir fonografą.
 • 1918 metais Antantė ir visos jos šalys pripažino Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybę
 • 1918 metais Rusijos komunistai, įvedinėdami komunizmą, nusprendė, kad NT negali priklausyti niekam ir panaikino teisę į turtą. Tuo pačiu prasidėjo masiniai namų ir butų atimdinėjimai, žmonių varymai iš namų, o visokie komunistai ėmė sau grobtis svetimus namus, nes pagal jų įstatymus gavosi, kad kadangi bet kieno namai yra niekieno - tai reiškia, kad jų.
 • 1920 metais JAV, Detroite, prasidėjo pirmos pasaulyje komercinės radijo stoties transliacijos. Ta stotis vadinosi durnu pavadinimu - 8MK, o paskui - dar durnesniu pavadinimu WWJ.
 • 1940 kažkur Meksikoje specialiai Stalino nurodymu pasiųstas samdytas NKVD žudikas ėmė ir nužudė didžiausią XXa. marksizmo ideologą - Levą Trockį. Už tai, kad tasai Levas Trockis aiškino, jog kažkaip nepavyko komunizmas toje SSRS. Tai nužudė plieniniu ledkirčiu kažkodėl, nors Meksikoje nei ledo nėra. Žudiko vardas buvo Ramon Mercader, nors ir suimtas, jis buvo išsyk apdovanotas Lenino ordinu, o paskui, kai po 20 metų buvo paleistas - nuvyko į SSRS ir gavo SSRS didvyrio apdovanojimą.
 • 1953 metais Sovietų Sąjunga išbandė pirmą savo vandenilinę bombą
 • 1960 toksai neaišku kur esantis Senegalas ėmė ir paskelbė nepriklausomybę, taip atsiskirdamas nuo kažkokio Malio, kuris išvis neaišku kur yra.
 • 1968 metais SSRS įsiveržė į Čekoslovakiją ir ją okupavo. Tuo pačiu buvo sunaikinti visi čekų ir slovakų bandymai kažkaip laisviau gyventi ir prasidėjo komunistinės represijos, kalėjimai tiems, kas kažką ne taip pasako ir taip toliau. Žodžiu, Prahos pavasaris tuo ir baigėsi.
 • 1969 metais The Beatles paskutinį kartą visi kartu bendrai įrašinėjo studinijį albumą. Paskui jau jie kažkaip ten byrėjo byrėjo ir galų gale subyrėjo.
 • 1988 metais baigėsi Irako-Irano karas, buvęs bene bjauriausiu naujųjų laikų karu - begalės žuvusių, plačiai naudotas cheminis ginklas ir taip toliau.
 • 1991 metais Estija kažkaip pakartotinai paskelbė savo nepriklausomybę ir išstojo iš SSRS antrą kartą. Nes matyt užmiršo, kad jau prieš metus buvo išstojusi. Tie estai kartais kažkaip labai lėtai mąsto.
 • 1991 metais visokios SSRS respublikos nutarė pasirašyti kažkokią naują SSRS sutartį, kur būtų Rusija, Kazachija, Uzbekija, Baltarusija ir Tadžikija, tačiau kažkaip nesugebėjo to padaryti.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Visur tvarka ir teisingumas, nes Rusijoje - viską milicija prižiūri

Rusija - nuostabi valstybė, kur tyrimai rodo, jog išprievartavimą per savo gyvenimą patiria apie 70% moterų, o ketvirtadalis vyrų yra sėdėję kalėjime. Tai tikra SSRS vertybių paveldėtoja, o Vladimiras Putinas - jos didysis vadas. Bičiuliaujasi su Šiaurės Korėja, draugauja su Iranu bei Sirija, o taip pat su dvasingomis Donbabvės bei Lugandos respublikomis.

Išties Rusijoje niekas neserga ligomis, visi pertekę pinigais, rublio kursas kyla kaip ant mielių, pramonė ir ekonomika vystosi neįtikėtinais tempais, žmonės gauna nemokamus butus, pensininkų pensijos tokios, kad jie visi kasmet važinėja į Palangą, o nusikalstamumas senų seniausiai išnykęs. Žinoma, ir korupcijos tenai nėra.

Negeranoriai sako, kad netoli 100% Rusijos gyventojų patiria PTSD, nes smurtas ir teroras senų seniausiai toje šalyje yra visiška norma, bet kadangi Akademikas Snežnevskis prisakė, jog tokio sutrikimo nėra, tai reiškia - netiesa. Ir išvis, viskas yra blogoji Vakarų propaganda.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Ir vėl mes pamiršom, kad šventės ateina, bet šitą kartą dar prisiminėm ne per vėlai

Kiekvienais metais būna vis Kūčios, Kalėdos ir Velykos, o taip pat Naujieji Metai. Tai vis būna, kad Pipedija atsibunda jau po Naujų Metų praėjus dviem mėnesiam ir pasveikina ką nors su ta švente. Čia dėl to viskas taip, kad pas mus šizofrenija.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai švelnus ir mielas veidas, nors amžiaus šitam tipui - jau beveik 80 metų, tai Josifas Kobzonas, dainininkas, geras Vladimiro Putino sėbras, rusofašistas ir rusų mafijos veikėjas

Didžioji Rusija eina tuo pačiu savo pergalių keliu - štai nors garsusis Japončikas kažko nepasidalino su Asociacija XXI amžius nariais, o ir kooperatyvas Ozero nelabai jį pamėgo, betgi visvien savo darbą padarė, stiprindamas visus tuos Putino vertikalės mechanizmus. Į praeitį jau nueina ir tokie vardai kaip Anzoras Kikališvilis, Otaras Kvantrišvilis, Šabtajus Kalmanovičius, Solncevo grupuotė, bet visvien išlieka seni saitai, kuriuos saistė KGB, o dabar tęsia tas pats FSB.

Netgi keista pasidaro, kai paaiškėja, kas ten tokie Rusijoje į valdžią sulindo. Arba kaip tik visai nekeista.

Daugiau apie rusofašizmą!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9