Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 450 straipsnių

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Princesė Lėja seniai numirė, dar tiesa, sakė, kad kai numirs, tai kad visi skelbtų, kad ji pasismaugė savo pačios liemenėlėje, tai mes tą ir sakome

Buvo kartą toksai filmas, Star Wars, tai ten visokie ufonautai, iš kitų planetų, kažkokia Mirties žvaigždė, kažkoksai ten vaikas ir jo tėvas, ir dar kažkoksai žalias raukšlėtas nykštukas, kuris angliškai kalba taip pat, kaip angliškai kalba lietuviai - dėdamas žodžius į bet kokias atsitiktines sakinio vietas.

Tai viso filmo geriausas dalykas išties buvo tokia Lėja, kuri princesė ir kuri buvo fapinimo targetas kelis dešimtmečius visai Žemės planetai.

Tiesa, kokie iš Lituanicon tai čia pasakytų, kad Pipedija visiškai yra neteisi ir nusišneka, nes jie patys tai žino daugiau. Tai mes nesiginčijame dėl to, nes mes ne apie teisybę kalbame, o apie šiaip visokias nesąmones.

Daugiau apie Star Wars

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugpjūčio 5 dienos įvykiai

Istoriniai įvykiai, vykę šią dieną, yra ganėtinai įdomūs

 • Štai 1506 metais įvyko kažkoksai Klecko mūšis, kuriame lietuviai sumušė kažkokią totorių ordą.
 • O štai 1772 metais kaip tik šią dieną irgi buvo karšta, prakaitas žliaugė triusikais, o aplinkinės šalys ėmė dalinti gabalais Abiejų Tautų Respubliką. Tos padlos tai buvo Rusija, Austrija ir Prūsija.
 • 1858 metais ėmė veikti pirmas pasaulyje transatlantinis telegrafas, o JAV prezidentas ir Didžiosios Britanijos karalienė apsikeitė sveikinimais. O dar po mėnesio kabelis kažkodėl paslaptingai nutrūko.
 • 1914 metais Klyvlende, JAV, buvo pastatytas pirmas pasaulyje šviesoforas
 • O 1940 metais Sovietų Sąjunga aneksavo Latviją.
 • 1953 metais sovietai išbandė pirmą savo termobranduolinę bombą - RDS-6s, kurios galia buvo apie 400 kilotonų. Bomba buvo sprogdinama 30 metrų aukštyje virš labai druskingo dirvožemio, dėl to susidarė didžiuliai kiekiai itin radioaktyvių natrio izotopų, kuriais buvo užterštos milžiniškos teritorijos - susidaręs radioaktyvus debesis buvo maždaug 200 kilometrų skersmens, užterštumas išplito maždaug 500 kilometrų nuotoliu, užteršti buvo ir tokie miestai, kaip Omskas ir Karaganda.
 • 1960 metais Aukštutinė Volta pasiskelbė nepriklausomybę nuo Prancūzijos
 • 1961 metais VDR vadovybė paprašė Varšuvos pakto pagalbos, nes esą reikia gintis nuo ją puolančio Vakarų Berlyno, skleidžiančio kažkokį moralinį sabotažą ir antitarybinę agitaciją.
 • 1961 metais Pink Floyd išleid pirmą savo albumą - "The Piper at the Gates of Dawn"
 • 1962 metais Marilyn Monroe buvo surasta mirusi savo namuose - nuo to, kad padaugino barbitūratų, o paskui dar juos sumaišė su alkoholiu
 • 1963 metais JAV, SSRS ir Didžioji Britanija pasirašė dalinio branduolinio ginklo bandymų uždraudimo sutartį - pagal ją buvo uždrausti visi bandymai, išskyrus požeminius. O viskas tik todėl, kad paaiškėjo, jog ore, kosmose ar vandenyje branduolines bombas sprogdinant, mirtinas radioaktyvumas ir visokie impulsai sklinda per tūkstančius kilometrų.
 • O 1991 lietuviai gavo naujus pinigus - talonai, plačiau žinomi, kaip vagnorkės, tapo pagrindine valiuta.
 • 2009 metų ankstų Rugpjūčio 5 vakaro pasisėdėjimai iki paryčių baigėsi tuo, kad jau kažkelintą kartą sudegė legendinis Brodvėjus - tiesa, jau Rugpjūčio 6, jei griežtai žiūrint...
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Abchazija - plačiai žinoma šūdų valstybė, esanti kažkur Kaukaze, sudaryta iš gabalo Gruzijos.

Gruzija, o tiksliau gi dabar vadinasi Sakartvelas - tai šalis, kuri dvigubai patyrė Rusijos invaziją. Vienas iš atplėštų gabalų - tai Abchazija, separatistinė šūdų pseudovalstybė, kuri sudaryta iš banditų ir Rusijos pajėgų, kurios viską kontroliuoja. Stebuklingai iš kažkur atsiradę ginklai ir paskui dar ir Rusijos taikdariai padarė taip, kad gabalas Gruzijos žemių buvo tiesiog okupuotas.

Istoriškai Abchazija gal dar labiau pagarsėjo, kad per etninius valymus nužudė apie 10 tūkstančių gruzinų civilių, o pusę šalies populiacijos, t.y., ketvirtį milijono žmonių, privertė pabėgti. Šitaip Abchazijos valdžia aiškino, kad išsprendė butų trūkumo problemą.

Abchazija neturi savyje nieko gero, išskyrus gerą klimatą ir jūrą, bet ir to išnaudoti negeba, nes yra šūdų valstybė.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Čia jau toksai dalykas, kurio nelabai teliko - klasikinis alaus kioskas.

Senais laikais gyvenę seni perdylos ir kiti bumeriai puikiai prisimena tai, ką tik seniausi milenialsai dar pamena, o jau visas žalias jaunimėlis tą sunkiai ir įsivaizduoja - tą kioskų daugybę, kur būdavo visko, ko tiktai nori.

Prie didesnių autobusų ir troleibusų stotelių būdavo net po dešimtį kioskų, prekiaujančių viskuo, kuo tik nori - pradedant alumi bei cigaretėmis ir baigiant magnetofonais ir kosmetika. Tokia štai buvo prekybinė Lietuvos praeitis.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Slaptas kodas ir žinojimas leidžia dešifruoti slapčiausias paslaptis!

Nei abejonės nekyla, kad visa planeta yra seniai užvaldyta visokių neaiškių jėgų - gerai žinomi ir reptilijanai, ir psichiką veikiantis Ktulas, ir tai, kad ne kartą amerikonai yra pasigavę skraidančią lėkštę ir pasivogę naujausias technologijas. Būtent šias technologijas jie naudoja ir nematomiems lėktuvams, ir psichotroniniam ginklui.

Visą šitą pasibaisėtiną procesą dangsto masonerija, žydomasonai, iliuminačiai, iliteračiai, pasaulio valdžia ir kitos organizacijos, ir visa tai yra žydomasonų sąmokslas.

Visos tos organizacijos tarpusavyje susijusios ir jų tikslas tėra vienas - įdiegti visur vakcinas, visokius mikročipus, smegenų valdymą radijo bangomis per 5G bangas ir panašiai. Ir taip užvaldyti žmoniją galutinai. Ir tiktai žinantys tiesą turi nedidelį šansą išsigelbėti.

Vieninteliai gi, kas atskleidė šitą sąmokslą - tai QAnon judėjimas, ir jeigu ne jis - tai mes nieko iki šiolei nežinotume!


Daugiau apie žydomasonus


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9