Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 971 straipsnis

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina, nes Kalėdos!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Daugelis netgi nežino, kaip atrodo vatnikas, tai mes čia jums patekiame jo nuotrauką.

Nagrinėdami čia rusofašizmo reiškinį, turime pasakyti, kad čia mes skleidžiame nuomonių įvairovę ir štai netgi pripažįstame tokias vertybes, kaip pvz., vatnikas, nes vatnikas - taigi tik drabužis, ir kas kad prasmirdęs degtine, vėmalais ir šūdais - tai drabužis ir viskas! Negalima būti netolerantiškais, todėl turėkime toleranciją drabužiams, netgi kai nuo jų varva šūdai!

Senos vatnikizmo tradicijos - tai pati visokių Rusijos režimų esmė. Rusofašizmas, visokie ten juodašimtininkai - tai buvo dar netgi caro laikais, daugiau kaip prieš 100 metų, o dabar šitai ugdoma per visokias naujas organizacijas, kaip kad visokios tenykštės partijos kaip KPRF, grupuotės kaip kad Naši, veikėjai kaip Žirinovskis, o dar ten visokie propagandos kanalai, kaip Pervyj Baltijskij, Sputnik, Rubaltic ir panašūs.

Mes čia duodame žodžio laisvę visiems, tai su ta laisve ir apie visokius koloradus bei vatnikus parašom!

Daugiau apie rusofašizmą

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png sausio 21 dienos įvykiai
  • O prieš daug daug metų šiandien nusibaigė toksai Leninas, tai buvo gal geriausias 1924 metų įvykis, tai visokie komunistai labai ilgai liūdėjo po to, bet paskui užtat gavo Staliną vietoje to.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Danija labiausiai pagarsėjo pasaulyje tuo, kad kariavo su JAV ir netgi sugebėjo atsilaikyti. Tiesa, karas vyko kažkur Minecraft, o atsilaikyti pavyko sunkiai.

Vieną kartą 2014 metais Danija atidarė savęs kopiją Minecraft žaidime. Tai ten padarė tokią tikslią kopiją, kad net medžiai, namai ir namų numeriai buvo, ir gatvių pavadinimai - viskas kaip tikrovėje. O tada subėgo hakeriai4chan bei Reddit ir išsprogdino Danijos miestus. Paskui visgi Danija kažkaip atsikūrė, kad ir sunkiai jiems tai buvo...

O dar Danija pasaulyje garsi tuo, kad buvo vienintelė Vakarų Europos šalis, kurią puolė ir bombardavo SSRS, tai dėl to danai iki šiol ant sovietų pikti, skirtingai nuo daugelio kitų valstybių.

O dar ten kažkur yra Kopenhaga, o tenai yra Kristianija, kurioje gyvena hipiai, kurie rūko žolę ir jų niekas už tai į kalėjimus nesodina, nes skirtingai nuo Lietuvos, Danijoje už žolės rūkymą nesodina į kalėjimus!


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Pakolei Lietuva galvoja uždrausti Simpsonus, tai Rusija padarė jau seniai. Dabar gi jie kaip ir kasmet, vis dar švenčia Naujuosius Metus, ir panašu, kad dar švęs juos kelias savaites.

Rusija nuo senų senovės pasižymi alkoholizmu, tačiau dabar tenai plinta ir kitos problemos, pvz., narkomanija bei AIDS. Pagal narkomanų kiekius kai kuriose vietovėse Rusija lenkia išvis visą pasaulį. Vienok gi tai sena tradicija - dar iš tų laikų, kai prie ruso buvo geriau.

Dabar gi kažkokios narkatos prisivartoję veikėjai Kremliuje svaigsta apie tai, kad reikai susigrąžinti Lietuvą į SSRS, nes taip čia viskas priklauso jiems.

Kažkokie tik elfai čia tesipriešina, bet ką ten tie elfai padarys, kai Putinas turi daugiau kaip 9000 visokių marozų, pasiruošusių jam čia padėti? Gal nebent kokiu nors intelektu gali prispausti kažkokius ten rusofašistus.


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Labai džiaugiamės, kad jau atėjo Kalėdos, tai ir Kalėdų Senelis lanko visus!

Dabar jau šventės, tai pakolei Pipedija visa yra kalėdinė, tai ir džiaugiasi visi, nes pilna visokių naujienų gražių čionai. Štai mes ta proga jums skelbiame seniausią vaikišką eilėraštį, koks tik yra lietuvių kalba. O tai jūs nežinote, kad tą eilėraštį pagal visokias vaiko teises jau atrodo uždraudė už tenai aprašomas geriausias vaikams skirtas dovanas, o jei neuždraudė, tai jau uždraus tikrai, nors jis yra tikras kultūros paminklas? Mes jį čia turime - tai "Kalėdaitis dėl mažų vaikelių".

Ogi viskas tik dėl to, kad tradicinės vertybės yra pamintos ir sunaikintos, tai ir šitą eilėraštį sunaikins, nes nieko nebeliko jau jiems brangaus ir švento ant Lietuvos!

Mes dar norime čia jums priminti, kad Pipedija - už tradicines šeimas ir kitą gerovę, mes visiems skelbiame, kad didžiausia vertybė - tai fizinės bausmės, nes jos sukelia meilę, gėrį ir laimingumą, todėl visus žmones reiktų lupti reguliariai, mažiausiai kasdien ryte ir vakare!

Su artėjančiais jus 2019 metais, nes tai jau kiti Naujieji Metai, negu kad besibaigiantys 2018!

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9