Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 9 141 straipsnis

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Pinigai plaunami visaip, kad tik liktų švarūs, nes nešvariais pinigais galima išsitepti.

Kaip žinia, patys didžiausi planetos pardavimai vyksta visai ne iš paprastų teisėtų prekių, o iš nelegalios prekybos tokias dalykais, kaip narkotikai, ginklai ar dar kas nors negero. Tai paskui visokios nusikalstamos gaujos bando tuos savo uždarbio šaltinius nuslėpti, užmaskuodamos juos įvairiu verslu.

Pasirodo gi, kad ne taip jau paprasta viską, nuslėpti, nes Lietuvos Bankas, kartu su kitais visokiais, neleidžia nieko slėpti ir reikalauja, kad visi, kas turi pinigų, pranešinėtų bankams beigi visokioms fintech įmonėms, iš kur tuos pinigus gavo, kas yra galutinis naudos gavėjas, kas tie akcininkai ir kokia ta pinigų kilmė.

Taigi, kaip čia dabar gaunasi - pinigų užsidirbti gali, o štai nusipirkti už juos nesigauna nieko?


Daugiau apie pinigų plovimą

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugsėjo 19 dienos įvykiai
  • Vilniaus užgrobimo diena. Nes štai 1915 metais vokiečiai užėmė Vilnių, o 1939 metais jau sovietai užėmė Vilnių. Tai kažkaip keistai kartojasi.
  • O 1888 metais kažkur Belgijos kažkokiame kurorte Spa, iš nieko neveikimo užgėrę poilsiautojai nutarė išrinkti gražiausią moterį, tai taip prasidėjo grožio konkursai, ilgainiui tapę puikiausiu verslu.
  • O 1961 metais kažkokie Betty ir Barney Hill pranešė, kad ufonautai juos buvo pagrobę į skraidančią lėkšte ir tenai ištyrė.
  • O štai 1982 metais kažkoks Scott E. Fahlman internetuose paskleidė šypsenėles. Tai šitaip anos ir išplito visur.
  • O štai 1996 metais toksai jau seniai neegzistuojantis Vilniaus bankas įrengė pirmą Lietuvoje bankomatą, o dar paskum juos užsieniečiai su visu tuo bankomatu nupirko. Tai dabar tuo giriasi SEB, kad jie tai įrengė, nors jų tada dar Lietuvoje nebuvo, bet tai visvien puikus nuopelnas, nes kuo daugiau didžiuotis?
  • O vat 2014 įvyko referendumas dėl Škotijos nepriklausomybės, tai škotai prabalsavo, kad geriau pasiliks su Anglija, o tada Rusija paskelbė, kad viskas neatitiko kokių tai tarptautinių standartų, nes jie geriau išmano kaip daryti demokratinius rinkimus
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Turkmėnbaši - didysis Turkmėnijos vadas, kuris pats sau pasistatė paminklą iš aukso dar gyvas būdamas.

Viena iš įspūdingiausių Žemės planetos šūdų valstybių - tai pinigais aptekusi Turkmėnija, kuri turi tiek daug naftos ir dujų, kad jas eksportuoja netgi į Iraną, nes tiesiog neturi kur dėti, taigi, naftos ir dujų pardavimai tenai daromi už bet kiek, kad tik bent kažkiek daugiau kur nors parduoti, kad ir pusvelčiui. Ir iš tokio pertekliaus ta valstybė turi absoliučiai nesuvokiamą pinigų kiekį, tačiau tuos pinigus išleidžia ne kokiems nors prasmingiems dalykams, o tik tam, kad sukurtų savo vadų garbinimo kultą.

Taigi, tenai ir yra statomi visokie paminklai iš tikro aukso (o ne šiaip paauksuoti), o tuos paminklus saugo kariuomenė, milicija ir saugumas. Tuo tarpu paprasti žmonės ir toliau vargsta, kapstydami laukus rankiniais kauptukais, nes kam jiems tie traktoriai ar dar kokia nors technika.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Visi žino, kad rusiškos mašinos visada būdavo originalios ir geros, nuo nieko nekopijuotos. O ypač legendinė Pobeda buvo mašina, kuri nuo nieko tikrai nekopijuota ir buvo kažkoksai pasaulinis išradimas, aplenkęs viską savo aerodinamika ir moderniais sprendimais.

Tai išties visos rusiškos mašinos buvo arba nevykusiai kopijuotos nuo vakarietiškų, arba išvis gamintos su per II Pasaulinį karą pasivogta įranga. Dauguma kopijų būdavo tik dalinės ir labai nevykusios, taigi, nuo originalo skirdavosi į prastąją pusę. Išimtį, kur kopija buvo ne vogta, o legali, sudarė tik žigulys, kuris buvo legaliai pirktas iš italų FIAT.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Prisiminkim, kaip Sekundės bankas siūlė visiems pinigus - taigi už tai jį ir uždarė, valdžia dėl visko buvo kalta!

Kaip žinia, visa pasaulio ekonomika yra varoma pinigais, nes jei nebūtų pinigų, tai ir ekonomikos nebūtų. Todėl svarbiausia ekonomikos dalis yra bankai, nes jie leidžia visus pinigus ir susigrobia visus pinigus, todėl mes jiems turime būti dėkingi, nes kitaip nebūtų ekonomikos.

Be to, už pinigus galima kažką nusipirkti kur nors, todėl ir yra parduotuvės, ir tenai vyksta pardavimai visokių prekių, kurias mes tenai ir perkame, ir paskui būname labai patenkinti, jei tos prekės yra geros arba labai nepatenkinti, jei mus kas apgavo, bet visvien net ir to neturėtume, jei ne bankai, todėl reikia padėkoti jiems už tai.

Be to, netgi ir visokie aferistai irgi uždirba pinigus, todėl duoda šansą visiems sudalyvauti kokioje nors tinklinėje prekyboje ar piramidinėje schemoje, todėl kiekvienas turi šansą kažką užsidirbti. Tai čia irgi užtat turime padėkoti bankams. Nes jei bankų nebūtų, tai būtų tiktai kažkoksai pinigų plovimas, o štai dabar gaunasi toksai pinigų uždirbimas.

Ačiū jums, brangūs bankai, kad mums taip padedate gyventi, nes jeigu jūsų nebūtų, tai mes numirtume iš bado!

Viskas apie ekonomiką


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9