Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 594 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Kaip žinia, daktarai platina ligas, nes visada aptinkami tiktai ten, kur kažkas serga.

Netgi patsai Aurelijus Veryga kadaise kalbėjo, kad štai, medikai daug važinėja po pasaulį, po užsienius visokius, o paskui štai visokios ligos plinta, o taip pat gi - supraskime, visi mes žmonės...

Tai ir Pipedija čia pritaria: kol nebuvo ligų, tol nebuvo ir gydytojų irgi daktarų, o atsiradus daktarams, ir visokios ligos ėmė pulti žmoniją. Todėl infekcijos ir kelia visiems pavojų, kad daktarai jas užneša. Ir dar slaugytojai beigi slaugytojos jiems padeda.

Štai tas pats gi reikalas ir su skiepais: visi žino, kad kol tų skiepų nebuvo, ir daktarai neversdavo skiepytis. O tik vat daktarai sugalvojo - ir štai jau visokie švirkštai dabar naudojami žmonių badymui beigi kitokiam kankinimui. Argi ne taip, mieli gydytojai? Argi ne teisybę mes čia sakome?

Baisiausia, kad alopatinė medicina ignoruoja tokius senovinius, gerus ir niekam nekenkiančius gydymo metodus, kaip homeopatija, urinoterapija ir ekstrasensorika. Vietoje to kiša visokius vaistus, o tie - taigi gryni nuodai. Pakanka paskaityti vaistų instrukciją, tai nesuprasi, ar čia vaistai, ar kažkokie nuodai, skirti žmonėms tručyti. Aišku tik tiek, kad visa ta medicina - tai prakeikta chemija!


Daugiau apie medikus

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png spalio 29 dienos įvykiai
 • 1675 metais toksai Gottfried Wilhelm von Leibnitz matematikoje įvedė vokišką raidę , kuri reiškia integralą, tai dabar visi nekenčia šitos raidės, o tuo pačiu ir vokiečių kalbos. Netgi patys vokiečiai nekenčia.
 • 1863 metais 18 skirtingų pasaulio šalių kažkur Šveicarijoje įkūrė Raudonąjį Kryžių. Raudonasis kryžius išties yra išvirkščia Šveicarijos vėliava - ne baltas kryžius raudoname fone, o atvirkščiai - raudonas kryžius baltame.
 • 1918 metais buvo sukurtas komsomolas, kuris dar paskui lietuviškai buvo vadinamas komjaunimas.
 • 1923 metais Turkija patapo respublika, nes Otomanų Imperija ėmė ir užsibaigė
 • 1941 metais Kauno geto žydus masiškai šaudė nacistinių III Reicho okupantų organizuoti padaliniai - per vieną dieną 9 Forte nužudyta 10 tūkstančių žmonių. Holokaustas Lietuvoje įsisiautėjo, praėjus vos porai mėnesių nuo nacistinės okupacijos pradžios.
 • 1945 metais buvo pradėti gaminti šratinukai, čia praėjus 65 metams po jų užpatentavimo. Išties tai anksčiau niekas ir negalėjo jų gaminti, nes jiems reikėjo tokių tikslių ir kokybiškų mikroskopinių plieno šratukų, kad niekas negalėjo jų pagaminti. Tai todėl ir negamino.
 • 1947 metais pradėti pirmi bandymai dirbtinai sukelti lietų - ale dar primityvūs, tokia General Electric kompanija sugalvojo, kad galima lietų gauti, barstant į debesis smulkintą sausą ledą. Tai visai jiems gavosi, nors sauso ledo išbarstyti teko gana daug.
 • 1961 metais Sirija atsiskyrė nuo Jungtinės Arabų Respublikos
 • 1964 metais jungtinė Taganjikos ir Zanzibaro respublika persivadino į Tanzaniją
 • 1969 ėmė veikti pats pirmas Internetas, kuris tuomet vadinosi ARPANET, bet išties tai ir buvo tai, kas išaugo į pasaulinį tinklą. Veikimo pradžia prasidėjo nuo to, kad per lokalų tinklą pavyko sujungti du kompiuterius taip, kad jie galėtų keistis duomenimis. Išties tai taip gaunasi, kad šita diena yra tikroji Interneto gimimo diena.
 • 2004 per Al Jazeera TV pasauliui ištransliuotas video, kuriame Osama bin Ladenas viešai pareiškė, kad čia jis suorganizavo ir susprogdino dangoraižius 2001 metų rugsėjo 11.
 • 2015 metais Kinija paskelbė, kad po 35 metų galų gale baigė savo vieno vaiko šeimoje politiką ir daugiau jau nebebaus tų, kas pasidaro daugiau kaip 1 vaiką, nors išties tai daugelis sako, kad čia Kinija tik šiaip paskelbė, nes nori atrodyti demokratiškais, o išties tai tą politiką jie tęsia ir toliau.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Naujoji Zelandija pavaizduota pasaulio žemėlapyje. Taip, jūs teisingai supratote, kaip ir kur ji pavaizduota.

Yra nemažai visokių pseudovalstybių ir išgalvotų teritorijų, bet Naujoji Zelandija - tai bene didžiausias ir kardinaliausias mitas. Aiškinimai apie jos egzistavimą skleidžiami taip seniai, kad daugelis žmonių jais netgi ir patikėjo. Todėl kartais Naująją Zelandiją pamini netgi ir naivesni politikai.

Išties šitokia valstybė neegzistuoja, nes jos tiesiog nėra. Tuo labai nesunku įsitikinti, pavarčius įvairius pasaulio žemėlapius - tik dalyje Naujoji Zelandija išvis atvaizduota, o kartais dar ir skirtingose vietose. Galima rasti ir žemėlapių, kur Naujoji Zelandija vaizduojama Indijos vandenyno viduryje, ir žemėlapių, kur ji vaizduojama vietoje Japonijos ar dar kur nors.

Tiesiog masonerija, specialiai kurianti Naujosios Zelandijos mitą pinigų plovimo tikslais, visgi neturi tiek resursų, kad papirktų tūkstančius skirtingų pasaulio žemėlapių leidėjų. Todėl tiesa ir išlenda į paviršių, kaip kokia yla iš maišo.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Bybianosiai yra labai lengvai atpažįstami gatvėje, parduotuvėje ar kitose vietose pagal kyšantį pimpalą ar nosį.

Kai šiais laikais reikia nešioti kaukes, tai pagal jas ir galima atskirti, kurie žmonės turi proto, o kurie nelabai. Tai kai durni būna, tai savo nosį iškiša lauk, lyg kokį pimpalą. Beje, tą daro ir moterys bybianosės, ir vyrai bybianosiai. Kaip sako - bybianosis - tai ne lytis, o gyvenimo principas, būti bybiu visiems aplinkiniams!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Pipedija čia jums primena istorinius laikus, kai Rojalis buvo laikomas prabangiu ir tauriu gėrimu.

Pipedija žino daug alkoholio rūšių, kaipo alus, brendis, degtinė, samanė, konjakas, viskis, vynas, šampanas, rašalas, broga irgi daugelis kitų. Tačiau Pipedija čia ir įspėja: netgi nepaisant Verygos, geriau jau alkoholio visgi pernelyg nevartokite, nes prie gero tai nepriveda.

Pirmas alkoholizmo požymis - tai nuoširdus tikėjimas, kad alkogolį patsai vartoji atsakingai, kontroliuojamai ir nepiktnaudžiaudamas, o tiktai gerai ir prasmingai leisdamas laiką ir taip toliau. Taigi, negalvokite, kad čia šiaip kokie nors spąstai 22, nes tame ir esmė: arba prisipažįsti sau, kad esi alkoholikas ir tada jau galvoji, ką su tuo daryti, arba neprisipažįsti, o tada jau išties reiškia, kad sukontroliuoti gėrimo nebegali.

Ilgainiui, jei alkoholis vartojamas ilgai, prasideda ir visokie reiškiniai, kurių nemaža, ir iš kurių pirmiausiai atsiranda alkoholiniai palimpsestai, paskui būna visokie nuotaikos ir miego sutrikimai, o galų gale - ir balti arkliai, dar vadinami kaip alkoholinės psichozės.

O dar čia ta pačia proga norim pridėti, kad neabejotina, kad ir LTAnon konkrečiai beigi QAnon bendrai visai matyt neblogai vartoja alkoholį, o paskui ir sukuria visokias sąmokslo teorijas. Nes kai kurios kaip nors kitaip vargiai bepaaiškinamos.


Daugiau apie alkoholį


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9