Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 820 straipsnių

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Žmogaus smegenų bangos yra natūralios, o visokios radijo bangos yra nenatūralios, todėl radojo bangomis sukeliama psichozė, depresija, šizofrenija ir diarėja bei kitos ligos.

Niekam nėra paslaptis, kad žmonėms užvaldyti, perprogramuoti ir priversti elgtis taip, kaip valdžia nori, yra naudojami psichotronai bei psichotroninė spinduliuotė. Tai yra ne kas kita, o psichotroninis ginklas, naudojantis G bangas. Tos bangos paveikia smegenis, nes jos specialiai tam skirtos.

Visi žino, kad 0G ryšys skleidžia 0 Hercų bangas, o 1G ryšys skleidžia 1 Herco bangas, o 2G ryšys skleidžia 2 Hercų bangas, o 3G ryšys skleidžia 3 Hercų bangas, o 4G ryšys skleidžia 4 Hercų bangas, o 5G ryšys skleidžia 5 Hercų bangas, o 6G ryšys - 6 Hercų bangas, o 7G ryšys skleidžia 7 Hercų bangas, o 8G ryšys skleidžia 8 Hercų bangas, o 9G ryšys skleidžia 9 Hercų bangas, o 10G ryšys skleidžia 10 Hercų bangas, o 11G ryšys skleidžia 11 Hercų bangas, o 12G ryšys skleidžia 12 Hercų bangas, o 13G ryšys skleidžia 13 Hercų bangas, o 14G ryšys skleidžia 14 Hercų bangas, o 15G ryšys skleidžia 15 Hercų bangas, o 16G ryšys skleidžia 16 Hercų bangas. Tos bangos pataiko į smegenų bangas ir užprogramuoja žmones, paversdamos robotais.

Kodėl valdžia vis dar nepaskleidė aukštesnių dažnių G bangų technologijų? Tai tiktai todėl, kad jei skleis iškart visas technologijas, tai žmonės labai protestuos ir viskas paaiškės. Todėl, kad valdžia slepia, jie ir skleidžia dar tiktai 5G ir 6G bokštus, nors jau ruošiami ir 7G siųstuvai.

Kiekviena G banga yra skirta tam tikram smegenų dažniui, kad paveiktų skirtingas smegenų bangas, todėl ir reikia tiek daug specialių skirtingų bangų.


Daugiau apie G bangas

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png sausio 21 dienos įvykiai
  • O prieš daug daug metų šiandien nusibaigė toksai Leninas, tai buvo gal geriausias 1924 metų įvykis, tai visokie komunistai labai ilgai liūdėjo po to, bet paskui užtat gavo Staliną vietoje to.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Viena iš labiausiai atsilikusių pasaulio valstybių yra Zimbabvė, kurios vienintelis pasiekimas - tai rekordinė hiperinfliacija.

Zimbabvė yra tokia nevykusi valstybė, kad per pasaulį pagarsėjo tiktai vienu pasiekimu - rekordus mušusia hiperinfliacija, kur netgi už trilijonus Zimbabvės pinigų nebuvo įmanoma nusipirkti literaliai nieko. Nes visiškai bet kokia prekė ar paslauga kainavo brangiau.

Bet net ir šiuo infliacijos atžvilgiu Zimbabvė nepasirodė kaip visų laikų lyderė, nes su savo infliacijos tempais nesugebėjo prilygti komunistinei Vengrijai, kuri pastatė visų laikų planetos rekordą, kuris iki šiol yra nesumuštas ir nesumušamas.

Daugiau Zimbabvėje nėra nieko gero. Nes kadaise, kai dar vadinosi Pietų Rodezija, ta šalis buvo turtingiausia Afrikoje, statėsi netgi stiklinius dangoraižius, bet kai komunistai atėjo į valdžią, tai daugiau jau nieko nebesistato ir nieko jau nebeturi.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Hey, labas, girdėjom, kad kažkokia koronaviruso epidemija prasidėjo ir kovidas atsirado, tai ar nebus ateinančių 2020 metų švenčių?

Pipedija vėl prasileido ir pražiopsojo Naujuosius metus, taip kad atrodytų, kad čia atėjo kažkokie 2019 ar 2020. Kai išties negi jau atėję 2021? Tai visi gi puikiai žino, kad Pipedija yra kaip koksai Slowpoke - amžinai apdujęs pokemonas, nuo pasaulio atsiliekantis neįsivaizduojamai smarkiai.

Taigi, labą dieną, su šventėmis jus ir su Kalėdomis, ir parodys jums visoks Krampusas, kaip reikia būti gerais, ir Šventas Mikalojus parodys, ir Kalėdų Senelis, ir netgi Senelis Šaltis. Tai tie vaikučiai, kurie nebus išmokę lietuvių liaudies eilėraščio "Kalėdaitis dėl mažų vaikelių", bus nubausti taip, kaip tame eilėraštyje ir rašoma.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Jau laikas užmiršti apie visokį alkoholizmą, nes Aurelijus Veryga jau skaičiuoja paskutines dienas valdžioje ir greitai jau nebebus SAM ministru. Todėl geriau pagalvoti apie linksmesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

Kadangi šiuo metu siaučia koronavirusas ir visoksai COVID-19, tai ir mes čia užsiimam nesusijusiomis temomis ir rašome apie ką papuola, nes Pipedija yra irelevantiška enciklopedija ir rašo apie tai, kas visiškai neaktualu. Todėl šiandien siūlome puikią temą apie automobilius.

Kaip žinia, visas pasaulis pilnas automobilių, o Lietuvoje vis dar yra išlikę netgi ypatingo šūdinumo rusiškų mašinų. Pavyzdžiui, tokių, kaip Volga, Moskvič, Žiguli ar Pobieda - visos nukopipyzdintos nuo vakarietiškų.

O štai Vakarai patys kurdavo mašinas, ir taip buvo sukurta begalė puikių mašinų markių ir modelių - ir iš ten mes žinome apie tokius skirtingais laikais sukurtus stebuklus, kaip Citroen DS, Ford T, Mini, Rolls Royce, Opel Manta, Cadillac, Golfas, Hispano Suiza, Lamborghini, Saab, Volvo, De Lorean ar netgi legendinę Christine iš siaubo filmo apie mašiną-žudikę. Žodžiu, pasirinkimas neribotas - kiek tiktai nori, tiek ir imkis, ir be jokių apribojimų, svarbu tiktai, kad pinigų turėtum.

Tai štai taip pakolei SSRS žmonės eilėje stovėdavo ir laukdavo mašinos paskyros 15 metų, o tada mokėdavo už ją daugiau, nei per dešimtmetį išvis uždirbo (neklauskit, iš kur tų pinigų jie gaudavo, nes kombinuoti - tai nereiškė, kad vogti), tai vat patolei Vakaruose pardavimai vyko pilnais tempais.

Daug visokių mašinų rūšių ir modelių jau esame aprašę, prašom paskaityti


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9