Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 876 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina!
Visa Pipedija - tai šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Kažkas vėl prikėlė gyvenimui jau užmirštą knygą - Durnių laivas vėl pasidarė paslapčia skaitomas!

Gi buvo kadaise tokie laikai, kai garsusis rašytojas Vytautas Petkevičius pirmą sykį Lietuvoje pakėlė Trispalvę, kai jis surengė kokį tai mitingą Vingio parke, kai jis nurodė visai kariuomenei ir milicijai pasitraukti iš bananų baliaus ir tie paklusniai įvykdė nurodymus... Buvo laikas, kai didis rašytojas leisdavo LTSR vadovybei daryti tą ar aną, o tie vis prašydavo iš jo leidimo viskam. Visus tuos didžius laikus aprašo didis rašytojas savo didžioje knygoje - "Durnių laivas".

O paskui Vytautas Landsbergis viską pavogė, išvogė, prisiėmė nuopelnus, užgrobė Sąjūdį, o tam talkino Algirdas Brazauskas, kuris paklusniai visą laiką vykdė Landsbergio nurodymus. Taip šitie abu ir išgrobė visą Lietuvą. Ir dar daugybė kitų niekadėjų, katrie visi turi susilaukti kiekvienas savo išmatų kibiro, ogal ir visos cisternos, išpiltos ant jų galvų!

Štai tokius ir daugybę kitų dalykų sužinosite, paskaitę nuostabiąją Vytauto Petkevičiaus knygą.

Durnių laivas

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png lapkričio 14 dienos įvykiai
  • 2001 metais JAV užėmė Kaukazo barbarų tautos afganų sostinę Kabilą, mieste įvykdė etninį talibų valymą. Buvo nuvalyta ir 15% ne talibų, manoma, kad afganų.
  • 2009 metais NASA privertė Mėnulį iščiurkšti vandens į kosmosą.
  • XXXX metais daug žmonių numirė ir daug gimė, kaip visada, kam tie skaičiai...
  • Jeigu kartais visgi matėte dar kokį nors įvykį, patikslinkite kur.
  • Gal ir dar kažkas šią dieną įvyko, bet dar kolei kas čia nepasirūpinome tuo pasirūpinti. Tai gal dar pasirūpinsime.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Olandijos valstybiniai pinigai pasižymi gražia išvaizda ir talentinga grafika. Neapsigaukite, jei jums kas nors bandys įkišti kokius nors padirbtus pinigus, kurie nėra olandiški, o yra, pvz., kokie nors eurai.

Olandija kažkodėl visur oficialiai užvadinama kaip Nyderlandai, nors pastarieji yra netgi neaišku kur ir niekas jų taip nevadina. Išties tėra Olandija ir viskas. Štai toji Olandija kartą nutarė, kad narkomanai visus užknisa, todėl geriau padaryti taip, kad jie tų savo narkotikų prisivartotų tiek, kad kur nors visi dingtų. Ir taip olandai legalizavo žolę visokią, marichuaną ir hašišą. Bet kažkodėl narkomanai neišmirė, o tik pasidarė normaliais ir apstojo vogt.

Dabar Olandija yra pasaulinis turizmo centras, o ypač jos sostinė - Amsterdamas. Turistai miniomis ten plūsta vien todėl, kad legaliai kokioje nors kavinėje gali rūkyti tą savo žolę, kurią čia pat kavinėje gali ir nusipirkti. Negana to, ten dar yra kažkoks rajonas, kur daug prostitučių, bet anas jau ne toksai įdomus, nes kai žolės visi apsirūko, tai prostitutės būna neįdomios ir nesvarbios, o norisi tik ko nors paėst.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Su giliu liūdesiu, apgailestavimu ir nusivylimo, užuojauta bei supratimu sielvartingai turime pranešti jums...

Su giliu džiaugsmu sielvartu jums pranešame šią liūdną žinią: Liberalų Sąjūdis, po du metus trukusių kančių jau mirė. Dar liko gyvas pavadinimas ir keletas politikierių, todėl kai kurie merdėjimo gaivintojai vis dar abejoja, ar neatjungti šios partijos nuo dirbtinės gyvybės palaikymo aparato.

Vienok apžvalgininkai kalba, kad po to, kai išėjo du nešvarumais nesusitepę nariai, o teliko arba pasyvūs, arba mums neaiškūs... Žodžiu, partiją gaivinti - tai tas pats, kas numirėliui daryti dirbtinį kvėpavimą per šikną: ir smirdi, ir bjauru, ir jokios naudos anei perspektyvų.

O viskas prasidėjo nuo kažkokio ten MG Baltic tinklo...

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Tam, kas prikels labai daug paveiksliukų, duosime tokį ordiną, aišku, ne realų, o virtualų, nes realių neturime, o ir Pipedija yra ne realas, o virtualas, taip kad būkite čionai savimi ir darykite nesąmones!

Kartą neaiškios kilmės pacukai susikūrė čia kažkokį puslapį, internetas taip sakant. Tai parašė apie bybienę, paskui dar apie kažką, dar kažką, paskui visai pratrūko logorėja kažkokia, pridarė kognityvinio disonanso, tada čia subėgo visokie dibilai, paskui dar atbėgo supermamos šmaikštašiknės, paskui dar kažkokių nesąmonių įvyko, o galų gale štai jums ir prašom.

Todėl šia proga atsirado krūvos neįdomių straipsnių, kurie gal ir būtų įdomūs, bet jiems labai trūksta paveiksliukų su visokiomis nesąmonėmis, kad ir prasmingomis, jei ya kokia nors prasmė, o jei ne - tai gali būti ir su kokia nors semiotika, nes tai irgi tinka!

Prašom užsiregistruoti čia, prisijungti, paspausti kairėje kokį nors linką į atsitiktinį puslapį vieną-kitą kartą, kol atsiras koksai straipsnis, o tada - vat ir rasite, kam ten kokio nors paveiksliuko reikėtų!

O ir bendrai, prašome čia jungtis ir rašyti, nes jau užveikė visus, kaip čia dabar visokie puspročiai ir politikai siautėja, o vis niekas jų Pipedijoje neaprašo, o tai paskui gaunasi, kad ir užmiršta, ką kas prisidirbęs. O jei kas nors aprašo - tai tada ir neužmiršta, lieka tai visam laikui. Todėl padarykime ir visą Lietuvą geresne, gražesne, švelnesne!

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9