Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:56, 23 spalio 2018 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 036 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šiauliai - gražiausias Lietuvos miestas, nes saugo visokį sovietinį paveldą, net jei kiti ir sako, kad tai propaganda!

Šiauliai - puikiausias miestas, visi žino - tikroji Žemaitijos sostinė, nes kita nesiskaito! Taip pat Šiauliai gamina dviračius, turi kažkokią bankrutavusią kineskopų gamyklą ir didelį aerodromą.

Šiaulius pusė žmonių painioja su Panevėžiu, tačiau painioti nereikia, nes Šiaulių vardas prasideda raide Š - tą lengva įsiminti!

Dar Šiauliuose galima atrasti atviros sovietinės propagandos, skirtos Raudonosios armijos pašlovinimui, o taip pat ir Juliaus Janonio gimnaziją, taip kad miestas - praeities palikimas! Ir išvis, nepainiokim kultūros ir politikos, nes menas turi būti išsaugotas, čia nieko bendro su komunistine simbolika!


Daugiau apie Šiaulius

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png liepos 23 dienos įvykiai
  • 1901 šią dieną toksai vokiečių daktaras Robert Koch paskelbė teoriją, kad marą perneša žiurkės, tik netiesiogiai, o per blusas, mintančias žiurkių krauju. Kai žiurkės išdvesia nuo maro, blusos persimeta ant žmonių, kuriuos irgi ima kandžioti, o taip ir apkrečia.
  • 1903 metais visai naujai įsteigta firmelė Ford šią dieną pardavė pirmą savo mašiną - Model A, kuri buvo pakankamai pigi ir visai neblogai ėjo. Dar po 5 metų Ford ėmė gaminti Ford T, kuris sukėlė perversmą viso pasaulio automobilių gamyboje.
  • 1914 metais Austrija-Vengrija paskelbė ultimatumą Serbijai dėl to, kad čia Austrija-Vengrija ištirs ir nuspręs, kas kaltas dėl erchercogo Franco Ferdinando nužudymo. Ultimatume buvo 10 punktų, reikalaujančių uždrausti visokias prieš Austriją-Vengriją nukreiptas veiklas, įskaitant propagandą ir visokias antiaustriškas grupuotes, o taip pat leisti dalyvauti tyrimuose Austrijos-Vengrijos pareigūnams. Serbija sutiko su beveik viskuo, tik atsisakė priimti Austrijos-Vengrijos tardytojus dirbti pas save. Kadangi ultimatumas buvo neįvykdytas, po 5 dienų Austrija-Vengrija paskelbė karą Serbijai. Taip prasidėjo I Pasaulinis karas.
  • 1940 metais JAV oficialiai paskelbė, kad nepripažįsta Lietuvos aneksijos, kurią įvykdė SSRS
  • 1968 metais įvyko pirmas pasaulyje civilinio lėktuvo užgrobimas, paimant keleivius įkaitais. Teroro aktą surengė toksai Liaudies frontas Palestinos išvadavimui - komunistinė grupuotė, persimaišiusi su anų laikų islamistais. Tai ta grupuotė sugalvojo, kad jei užgrobs Izraelio El Al kompanijos lėktuvą, tai Palestina pasidarys arabiška. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai Izraelio lėktuvą užgrobusiems teroristams pavyko išsisukti.
  • 1979 metais didysis Irano ajatola Chomeinis uždraudė muziką, nes šioji tvirkina jaunimą. Jaunimas prisiklauso muzikos, o tada daro ir visas kitas nuodėmes.
  • 1992 metais Rusijos kariškių remiama, Abchazija paskelbė nepriklausomybę nuo Gruzijos ir tapo iki šiol egzistuojančia pseudovalstybe, kur Rusija valdo tam, kad išlaikyti savo karinę galią ir įtaką buvusios SSRS teritorijose.
  • 2009 metais Seimo Sveikatos reikalų komitetas siūlė uždrausti montuoti mobiliojo ryšio antenas ant gyvenamųjų namų. Taip jau tada reiškėsi kova prieš psichotronus. Vienok panaši kova bandė atsikartoti dar po dešimtmečio, kai atsirado priedurniai, kovojantys prieš 5G.
  • 2013 metais Artūras Zuokas dalyvavo kažkokioje akcijoje "Nerk į šūdą laimėk pasagą".
  • 2015 metais NASA savo teleskopu Kepler aptiko pirmą žmonijai žinomą į Žemę panašą planetą - Kepler-452 b. Planeta yra per 1402 šviesmečius nuo Saulės sistemos, jos skersmuo apie 60% didesnis, nei Žemės, joje trauka maždaug 2 kartus didesnė, o bendra masė - maždaug 5 kartus didesnė. Planetos metai trunka 385 dienas. Tiesa, po kelerių metų mokslininkai peržiūrėjo tuos tyrimus ir pasakė, kad maždaug su 9/10 tikimybe visa ta planeta tebuvo kažkoka techninė klaida ir išties jos nėra.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Padniestrė - daugelio nepastebėta pseudovalstybė, kuri egzistuoja jau nuo 1991, kai Rusija, o tiksliau, anuomet dar byranti SSRS ją sukūrė.

Padniestrė yra ne šiaip sau pseudovalstybė, o tokia, kur seniai egzistuojanti ir visą Rusijos hibridinio karo metodologiją demonstruojanti.

Per 1991-1992 metų karą Padniestrė buvo atplėšta nuo Moldavijos, ten buvo įvestos menamai taikdarių pajėgos iš Rusijos, o paskui paaiškėjo, kad išties ir sukilimas tebuvo tų pačių taikdarių kiek anksčiau sukeltas. Paskui viską toje Padniestrėje susiprivatizavo tie patys sukilėliai, įsteigę kooperatyvą "Šerif", o dabar jie ten viską ir valdo. O 2016 metais dar ir pabandė prisijungti prie Rusijos, tik kad nepaėjo...Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Bybienė - tai populiariausia Pipedijos sriuba!

Bybienė - tai Lietuvos kaimo tradicija, nes brangesnė mėsa būdavo parduodama ponams, o vargšams telikdavo patys žinot, kas. Tai ir virdavo iš to sriubas beigi troškinius.

Vienok lietuviški valgiai visada būdavo puikūs ir skanūs, taip ir bybienė tapo puikiausiu patiekalu. Ne veltui ši sriuba ir tapo pačiu pirmuoju Pipedijos straipsniu.

Štai ta proga mes jums čia pateikiame ir visokių naujų receptų, ir šiaip visokių apmąstymų, kas per prasmingumas su visu šiuo gyvenimu ir tokia sriuba. Betgi tuo ir džiaugtis derėtų - šis patiekalas juk simbolizuoja visą mūsų būtovės prasmybę ir kitas filosofines kategorijas!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas Pablas Eskobaras siunčia jums šypseną!

Geriausias biznis - aišku, kad narkotikai, o ypač - kokainas, nes duoda didžiausią pelną. O kuo daugiau pelno - tuo daugiau ir pinigų, taip kad kuo daugiau narkotikų - tuo daugiau pinigų!

Tą gerą mintį supratęs, Pablo Eskobaras tapo didžiausiu pasaulyje narkotikų prekeiviu, užsidirbo 25 milijardus dolerių ir netgi nuosavą kalėjimą pasistatė, kuriame apsigyveno su baseinais ir barais, kad valdžia nelįstų su aiškinimais, kad jį reikia pasodinti. Ale vienok reikalai nepaėjo, iš nuosavo kalėjimo teko jam bėgti, o galų gale jis buvo nušautas. Aiškiai, kad iš pavydo...

Daugiau apie mielą didvyrišką Pablo Escobar!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9