Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 919 straipsnių

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Atspėkit amžių pagal nuotrauką - akivaizdu, kad net nepilnametė!

Pipedija išviešina didžiausią šių laikų skandalą - prakeiktas klanas į Seimą įtraukė netgi nepilnametę, kuri išnaudojama liberalių išmislų sklaidai!

Šiuo metu turėtų būti gėda net galvoti, kad į klaikią politinę kloaką galėtų būti įtraukiamos ir tenai paskandinamos nepilnametės asmenybės, paaugliai ir netgi vaikai. Iškrypę ir nenormalūs politikai sufalsifikuoja dokumentus ir prasitempia į Seimo žabangas netgi keturiolikos nesulaukusius vaikus. Štai taip buvo įviliota į spąstus ir Aušrinė Armonaitė, kuriai netgi ir dabar dar nesuėję 18 metų!

Ji tokia nepilnametė, kad netgi negali vartoti alkoholio!

Kas atsakys už vaikų įtraukimą į Seimą, už dokumentų klastojimą? Kas įrodys šiuos nusikaltimus, kai visi dokumentai suklastoti ir nepatikrinami? Kaip gali egzistuoti tokia visuomenė, kurioje vyksta šitokios orgijos?


Daugiau apie Aušrinę Armonaitę

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png gruodžio 13 dienos įvykiai
  • 1642 kažkoks Olandų jūrininkas Abel Tasman atrado Naująją Zelandiją, nors visi žino, kad ji neegzistuoja
  • 1974SSRS pabėgo anoks Stanislavas Kurilovas, kuris būtų niekam neįdomus, jei ne tai, kaip jis pabėgo - ogi iš kažkokio sovietinio kruizinio laivo, kuris keliavo po Ramųjį vandenyną, neužsukdamas į jokį jokios šalies uostą (tokios vat sovietinės pramogos kruizuose), jis tiesiog iššoko ir nuplaukė į Filipinus. Iš viso jis nuplaukė maždaug 100 kilometrų. Taip, 100 kilometrų per dvi paras. Taip vat smarkiai žmogui norėjosi pabėgti iš SSRS.
  • 2002 metais ES paskelbė, kad nuo 2004 gegužės 1 jau ir Lietuva bus Europos Sąjugos nare. Ot tai paskui pinigų į Lietuvą pasipylė, tik kad kažkaip įsisavinimai prasidėjo...
  • 2003 metais šią dieną Tikrite, Irake, buvo pagautas Sadamas Huseinas
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Danija labiausiai pagarsėjo pasaulyje tuo, kad kariavo su JAV ir netgi sugebėjo atsilaikyti. Tiesa, karas vyko kažkur Minecraft, o atsilaikyti pavyko sunkiai.

Vieną kartą 2014 metais Danija atidarė savęs kopiją Minecraft žaidime. Tai ten padarė tokią tikslią kopiją, kad net medžiai, namai ir namų numeriai buvo, ir gatvių pavadinimai - viskas kaip tikrovėje. O tada subėgo hakeriai4chan bei Reddit ir išsprogdino Danijos miestus. Paskui visgi Danija kažkaip atsikūrė, kad ir sunkiai jiems tai buvo...

O dar Danija pasaulyje garsi tuo, kad buvo vienintelė Vakarų Europos šalis, kurią puolė ir bombardavo SSRS, tai dėl to danai iki šiol ant sovietų pikti, skirtingai nuo daugelio kitų valstybių.

O dar ten kažkur yra Kopenhaga, o tenai yra Kristianija, kurioje gyvena hipiai, kurie rūko žolę ir jų niekas už tai į kalėjimus nesodina, nes skirtingai nuo Lietuvos, Danijoje už žolės rūkymą nesodina į kalėjimus!


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Zombiai sako, kad jie besą dar gyvi ir visai dar nemirę!

Įvairios partijos nepripažįsta kažkokių rinkimų komitetų, nes visi žino, kad kur komitetai, ten partijoms nelieka vietos!

Lai gyvuoja Liberalų Sąjūdis, TS-LKD, LSDP, LSDDP, LVŽS, Darbo Partija, Tvarka ir Teisingumas, LLRA, LLRI, Baltoji Brolija bei kitos visuomeninės organizacijos!

Pipedija - už teisybę, už visų nuomonių laisvę beigi už galimybę skleisti Lietuvoje netgi neeilinius kliedesius!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Tam, kas prikels labai daug paveiksliukų, duosime tokį ordiną, aišku, ne realų, o virtualų, nes realių neturime, o ir Pipedija yra ne realas, o virtualas, taip kad būkite čionai savimi ir darykite nesąmones!

Kartą neaiškios kilmės pacukai susikūrė čia kažkokį puslapį, internetas taip sakant. Tai parašė apie bybienę, paskui dar apie kažką, dar kažką, paskui visai pratrūko logorėja kažkokia, pridarė kognityvinio disonanso, tada čia subėgo visokie dibilai, paskui dar atbėgo supermamos šmaikštašiknės, paskui dar kažkokių nesąmonių įvyko, o galų gale štai jums ir prašom.

Todėl šia proga atsirado krūvos neįdomių straipsnių, kurie gal ir būtų įdomūs, bet jiems labai trūksta paveiksliukų su visokiomis nesąmonėmis, kad ir prasmingomis, jei ya kokia nors prasmė, o jei ne - tai gali būti ir su kokia nors semiotika, nes tai irgi tinka!

Prašom užsiregistruoti čia, prisijungti, paspausti kairėje kokį nors linką į atsitiktinį puslapį vieną-kitą kartą, kol atsiras koksai straipsnis, o tada - vat ir rasite, kam ten kokio nors paveiksliuko reikėtų!

O ir bendrai, prašome čia jungtis ir rašyti, nes jau užveikė visus, kaip čia dabar visokie puspročiai ir politikai siautėja, o vis niekas jų Pipedijoje neaprašo, o tai paskui gaunasi, kad ir užmiršta, ką kas prisidirbęs. O jei kas nors aprašo - tai tada ir neužmiršta, lieka tai visam laikui. Todėl padarykime ir visą Lietuvą geresne, gražesne, švelnesne!

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9