Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:13, 7 birželio 2015 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 644 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Puikios paslaugos, amžini indėliai, visoksai gėris

Bankai padeda Lietuvai

Vargšai Lietuvos gyventojai, jus apvogė valdžia, nes tai tik valdžia kalta, kad indėlius kažkokius nusavino ir dar kažką ten. Todėl už jus ir teisibę pakovos Vladimiras Antonovas bei Raimondas Baranauskas - jie vėl prikels Snorą, o ir Bankas Sekundė ta proga irgi bus atgaivintas!

Žmonės, stokite į kovą! Pagalba ateis iš Rusijos! Ir koloradai jums padės! Grąžinkim Lietuvą į senus laikus - SSRS 2.0 jūsų laukia! Neleiskit nustekenti Lietuvėlės, grąžinkime kolūkius, atkurkim komjaunimą, užtikrinkim gerovę - kad kiekvienas gautų maisto talonų, kad nesiautėtų vertelgos!


Prie ruso buvo geriau

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png spalio 21 dienos įvykiai
 • 1520 kažkoks Ferdinandas Magelanas atrado Ferdinando Magelano sąsiaurį
 • 1578 metais Rusija puolė Cėsu (Ordensburg Wenden) pilį Latvijoje, kuri buvo LDK dalis, tai baigėsi tuo, kad įvyko Cėsu mūšis, dar žinomas, kaip Vendeno mūšis. Visą 22 tūkstančių žmonių Rusijos armiją, kurią pasiuntė Ivanas IV, dar žinomas kaip Ivanas Rūstusis, sutriuškino Andrius Sapiega su 4 tūkstančiais lietuvių ir švedų karių. Pakolei rusai su totoriais buvo apsiautę Cėsu pilį, lietuviai atlėkė ant jų kaip vanagai ir tiesiog iškapojo visus. Ir paskui dar per naktį ir kitą dieną vaikėsi visur ir persekiojo, likučius pribaginėdami. Rusijos praradimai buvo tokie, kad visa ta valstybė gavosi sutriuškinta daugeliui metų - per vieną mūšį jie prarado apie pusę kariuomenės ir visą artileriją.
 • 1596 įvyko Bresto Unija - Ukrainos ir Gudijos pravoslavų bažnyčios atsidavė Lietuvos didiesiems kunigaikščiams bei Vatikanui, atskildamos nuo rusų pravoslavų cerkvės.
 • 1858 metais Paryžiuje pirmą kartą viešai sušoktas kankanas, kuris buvo atseit nepadorus šokis, nes jį bešokant pasimatydavo moterų triusikai.
 • 1879 metais Tomas Edisonas išrado elektros lemputę
 • 1927 du pagrindiniai Spalio perversmo organizatoriai iš Rusijos - Grigorijus Zinovjevas ir Leonas Trockis buvo apkaltinti kova prieš komunizmą. Taip prasidėjo Stalino organizuotas valdžios grobimas.
 • 1928 metais Leonas Trockis paskelbė kreipimąsi į viso pasaulio komunistus, jame kaltindamas Staliną tuo, kad šis viską valdo ir kad reikia prieš Staliną kovoti. Tai dėl to prasidėjo marksistų skilimas, nes trockistai atskilo nuo stalinistų. O po keliolikos metų į Meksiką pabėgusį Trockį nužudė KGB.
 • 1938 metais Adolfas Hitleris nusprendė pradėti II Pasaulinį karą - pasirašė planą įsiveržimui į Čekoslovakiją ir Lietuvą. Čekoslovakija tame plane buvo dėl Sudetų, o Lietuva - dėl Klaipėdos krašto.
 • 1944 metais įvyko Rubikono incidentas, kai Bermudų trikampyje buvo surastas plaukiantis laivas, iš kurio buvo dingusi visa įgula. Įgulos niekas nesurado. Liko tik šuo, kuris kažkodėl pasiliko laive.
 • 1944 įvyko pirmas atvejis, kai japonai pasidarė kamikadzės - kažkoks jų naikintuvas trenkėsi į sunkųjį kreiserį HMAS Australia, dėl ko žuvo 30 jūrininkų. Paskui per kokius pusę metų į tą laivą dar 5 naikintuvai trenkėsi, bet taip to laivo ir nenuskandino.
 • 1944 metais Raudonoji armija, surengė Nemerkiemio žudynes (Nemmersdorf) - vienas iš pirmų, kurias rengė Rytų Prūsijoje. Tikslus aukų skaičius nežinomas, tarp žuvusių - 72 moterys, 4 vaikai, 50 prancūzų ir belgų karo belaisvių. Moteris, prieš nužudant, prievartavo šimtai rusų kareivių.
 • 1950 metais Kinija okupavo Tibetą
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Visur tvarka ir teisingumas, nes Rusijoje - viską milicija prižiūri

Rusija - nuostabi valstybė, kur tyrimai rodo, jog išprievartavimą per savo gyvenimą patiria apie 70% moterų, o ketvirtadalis vyrų yra sėdėję kalėjime. Tai tikra SSRS vertybių paveldėtoja, o Vladimiras Putinas - jos didysis vadas. Bičiuliaujasi su Šiaurės Korėja, draugauja su Iranu bei Sirija, o taip pat su dvasingomis Donbabvės bei Lugandos respublikomis.

Išties Rusijoje niekas neserga ligomis, visi pertekę pinigais, rublio kursas kyla kaip ant mielių, pramonė ir ekonomika vystosi neįtikėtinais tempais, žmonės gauna nemokamus butus, pensininkų pensijos tokios, kad jie visi kasmet važinėja į Palangą, o nusikalstamumas senų seniausiai išnykęs. Žinoma, ir korupcijos tenai nėra.

Negeranoriai sako, kad netoli 100% Rusijos gyventojų patiria PTSD, nes smurtas ir teroras senų seniausiai toje šalyje yra visiška norma, bet kadangi Akademikas Snežnevskis prisakė, jog tokio sutrikimo nėra, tai reiškia - netiesa. Ir išvis, viskas yra blogoji Vakarų propaganda.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Ir vėl mes pamiršom, kad šventės ateina, bet šitą kartą dar prisiminėm ne per vėlai

Kiekvienais metais būna vis Kūčios, Kalėdos ir Velykos, o taip pat Naujieji Metai. Tai vis būna, kad Pipedija atsibunda jau po Naujų Metų praėjus dviem mėnesiam ir pasveikina ką nors su ta švente. Čia dėl to viskas taip, kad pas mus šizofrenija.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai švelnus ir mielas veidas, nors amžiaus šitam tipui - jau beveik 80 metų, tai Josifas Kobzonas, dainininkas, geras Vladimiro Putino sėbras, rusofašistas ir rusų mafijos veikėjas

Didžioji Rusija eina tuo pačiu savo pergalių keliu - štai nors garsusis Japončikas kažko nepasidalino su Asociacija XXI amžius nariais, o ir kooperatyvas Ozero nelabai jį pamėgo, betgi visvien savo darbą padarė, stiprindamas visus tuos Putino vertikalės mechanizmus. Į praeitį jau nueina ir tokie vardai kaip Anzoras Kikališvilis, Otaras Kvantrišvilis, Šabtajus Kalmanovičius, Solncevo grupuotė, bet visvien išlieka seni saitai, kuriuos saistė KGB, o dabar tęsia tas pats FSB.

Netgi keista pasidaro, kai paaiškėja, kas ten tokie Rusijoje į valdžią sulindo. Arba kaip tik visai nekeista.

Daugiau apie rusofašizmą!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9