Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 329 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Lituanicon - tai kokie tai riteriai kosmose, su raketomis. Gal visai jau fantastai kažkokie, rašytojai ir filmų mėgėjai?

Lituanicon - tai garsiausias Lietuvoje, o ir aplinkui festivalis-kongresas, kur daugybė susirenka neformalų. Keista, bet netgi kažkokie metalistai ir satanistai tenai apsilanko - nes matyt užsimaskuoja bendrame visokios fantastikos sraute. Ten pat ir kokie tai larpai bei kiti RPG mėgėjai, ir dar furiai, bei visada - dar belenkiek visko iš Japonijos! Ir dar iš Pietų Korėjos!

Aišku, viskas tik dėl to, kad visi dalyviai skaito fantastiką, įvairiais žanrais. Ir todėl gyvena savo fantazijų pasaulyje. Mes neabejojame, kad juos būtų galima nuo tų fantazijų pagydyti, bet gal gydyti visgi nereikia, nes fantazijos būna geros ir virstančios įdomiais renginiais.

Paprastai renginiai būna visokie, pradedant tyčia organizuotomis kažkokiomis ginkluotų larpininkų muštynėmis mediniais kardais ir baigiant StarWars fanų muštynėmis šviesiniais kardais. Pliuys keisti skanumynai, stalo žaidimai, parodos, paskaitos, susitikimai su ryškiausiomis figūromis ir panašiai.

Keista, bet tas pamišimas kažkodėl laikomas kraštutinai aukštu lygiu, kur netgi Andrius Tapinas ateina dalyvauti kaip dalyvis. Nes pasirodo, kad ateiti į Lituanicon - tai panašiai toks pat būtinas lygis, kaip Apple telefonas ar Instagram akauntas.

Ir dar, aišku, Ktulhu. Vienais metais šitie netgi pastatė Vilniuje Ktulhu paminklą. Paskui visokios davatkos rėkė, kad satanistai šitaip miestą išniekino.


Daugiau apie Lituanicon

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png birželio 2 dienos įvykiai
  • 2009 metais transporto spūstys paralyžiavo eismą Vilniaus gatvėmis. Iki vasaros pabaigos uždarytas Lazdynų tiltas verčia vairuotojus ieškoti kitų maršrutų.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Internetų naujienos
Liuksemburgas - pinigais taip aptekęs, kad ir herbas atatinkamas.

Liuksemburgas yra gal būt viena iš mažiausių normalių pasaulio valstybių, o gal didžiausia mikrovalstybė, nes gyventojų skaičiumi gal netgi mažesnis, nei Vilnius, o ir plotą turi nedidelį. Bet vienok pagal savo politinę ir ekonominę galią šita maža valstybėlė yra labai nemenka.

Pilna tenai visokių bankų ir visokių korporacijų būstinių, nes mokesčiai maži, o garantijos visiems išskirtinai geros. Taigi šitaip ir prasisuka pinigai. O paskui visi stebisi, kodėl čia tasai Liuksemburgas buvo ir Europos Sąjungos, ir NATO iniciatorius.

Kartais valstybės didumas būna kažkiek apgaulingas...


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Netgi Pipedija palaiko kovą prieš koronavirusą, nes turime sustabdyti šitą blogį, negeras tai dalykas

Visas pasaulis po truputį kraupsta, kai nekaltas peršalimo viruso variantas tapo mirtina liga, žudančia tūkstančius žmonių. Ir tai dar tik pradžia - prognozės sako, kad koronaviruso sukeliama liga persirgs apie 60% žmonių, o iš jų apie 3% mirs. Tai visiškai nejuokinga, juoba kad ryškiai matomas ir eksponentinis augimas, taip kad saugokitės.

Kaukė - ne tik gerai, bet ir madinga, ir gražu. Kas be kaukės - tas dibilas!

Kadangi netgi Pipedija specialiais atvejais vietoje nesąmonių ima duoti tikrą informaciją - tai mes čia ir duodame jos, kad koronavirusas būtų nugalėtas:


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas Pablas Eskobaras siunčia jums šypseną!

Geriausias biznis - aišku, kad narkotikai, o ypač - kokainas, nes duoda didžiausią pelną. O kuo daugiau pelno - tuo daugiau ir pinigų, taip kad kuo daugiau narkotikų - tuo daugiau pinigų!

Tą gerą mintį supratęs, Pablo Eskobaras tapo didžiausiu pasaulyje narkotikų prekeiviu, užsidirbo 25 milijardus dolerių ir netgi nuosavą kalėjimą pasistatė, kuriame apsigyveno su baseinais ir barais, kad valdžia nelįstų su aiškinimais, kad jį reikia pasodinti. Ale vienok reikalai nepaėjo, iš nuosavo kalėjimo teko jam bėgti, o galų gale jis buvo nušautas. Aiškiai, kad iš pavydo...

Daugiau apie mielą didvyrišką Pablo Escobar!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9