Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 089 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šiauliai - gražiausias Lietuvos miestas, nes saugo visokį sovietinį paveldą, net jei kiti ir sako, kad tai propaganda!

Šiauliai - puikiausias miestas, visi žino - tikroji Žemaitijos sostinė, nes kita nesiskaito! Taip pat Šiauliai gamina dviračius, turi kažkokią bankrutavusią kineskopų gamyklą ir didelį aerodromą.

Šiaulius pusė žmonių painioja su Panevėžiu, tačiau painioti nereikia, nes Šiaulių vardas prasideda raide Š - tą lengva įsiminti!

Dar Šiauliuose galima atrasti atviros sovietinės propagandos, skirtos Raudonosios armijos pašlovinimui, o taip pat ir Juliaus Janonio gimnaziją, taip kad miestas - praeities palikimas! Ir išvis, nepainiokim kultūros ir politikos, nes menas turi būti išsaugotas, čia nieko bendro su komunistine simbolika!


Daugiau apie Šiaulius

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png spalio 21 dienos įvykiai
 • 1520 kažkoks Ferdinandas Magelanas atrado Ferdinando Magelano sąsiaurį
 • 1578 metais Rusija puolė Cėsu (Ordensburg Wenden) pilį Latvijoje, kuri buvo LDK dalis, tai baigėsi tuo, kad įvyko Cėsu mūšis, dar žinomas, kaip Vendeno mūšis. Visą 22 tūkstančių žmonių Rusijos armiją, kurią pasiuntė Ivanas IV, dar žinomas kaip Ivanas Rūstusis, sutriuškino Andrius Sapiega su 4 tūkstančiais lietuvių ir švedų karių. Pakolei rusai su totoriais buvo apsiautę Cėsu pilį, lietuviai atlėkė ant jų kaip vanagai ir tiesiog iškapojo visus. Ir paskui dar per naktį ir kitą dieną vaikėsi visur ir persekiojo, likučius pribaginėdami. Rusijos praradimai buvo tokie, kad visa ta valstybė gavosi sutriuškinta daugeliui metų - per vieną mūšį jie prarado apie pusę kariuomenės ir visą artileriją.
 • 1596 įvyko Bresto Unija - Ukrainos ir Gudijos pravoslavų bažnyčios atsidavė Lietuvos didiesiems kunigaikščiams bei Vatikanui, atskildamos nuo rusų pravoslavų cerkvės.
 • 1858 metais Paryžiuje pirmą kartą viešai sušoktas kankanas, kuris buvo atseit nepadorus šokis, nes jį bešokant pasimatydavo moterų triusikai.
 • 1879 metais Tomas Edisonas išrado elektros lemputę
 • 1927 du pagrindiniai Spalio perversmo organizatoriai iš Rusijos - Grigorijus Zinovjevas ir Leonas Trockis buvo apkaltinti kova prieš komunizmą. Taip prasidėjo Stalino organizuotas valdžios grobimas.
 • 1928 metais Leonas Trockis paskelbė kreipimąsi į viso pasaulio komunistus, jame kaltindamas Staliną tuo, kad šis viską valdo ir kad reikia prieš Staliną kovoti. Tai dėl to prasidėjo marksistų skilimas, nes trockistai atskilo nuo stalinistų. O po keliolikos metų į Meksiką pabėgusį Trockį nužudė KGB.
 • 1938 metais Adolfas Hitleris nusprendė pradėti II Pasaulinį karą - pasirašė planą įsiveržimui į Čekoslovakiją ir Lietuvą. Čekoslovakija tame plane buvo dėl Sudetų, o Lietuva - dėl Klaipėdos krašto.
 • 1944 metais įvyko Rubikono incidentas, kai Bermudų trikampyje buvo surastas plaukiantis laivas, iš kurio buvo dingusi visa įgula. Įgulos niekas nesurado. Liko tik šuo, kuris kažkodėl pasiliko laive.
 • 1944 įvyko pirmas atvejis, kai japonai pasidarė kamikadzės - kažkoks jų naikintuvas trenkėsi į sunkųjį kreiserį HMAS Australia, dėl ko žuvo 30 jūrininkų. Paskui per kokius pusę metų į tą laivą dar 5 naikintuvai trenkėsi, bet taip to laivo ir nenuskandino.
 • 1944 metais Raudonoji armija, surengė Nemerkiemio žudynes (Nemmersdorf) - vienas iš pirmų, kurias rengė Rytų Prūsijoje. Tikslus aukų skaičius nežinomas, tarp žuvusių - 72 moterys, 4 vaikai, 50 prancūzų ir belgų karo belaisvių. Moteris, prieš nužudant, prievartavo šimtai rusų kareivių.
 • 1950 metais Kinija okupavo Tibetą
 • 2015 metais šiandien buvo atgal į ateitį diena, kurioje kaip tik iš šios dienos nuskrido į kažkur iš kažkur ateityje, kuri tais 2015 metais ir buvo - čia buvo visokios skraidančios mašinos, skraidančios riedlentės ir taip toliau. Deja, deja, bet tai įvyko Paralelinėje Visatoje, o ne pas mus...
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Internetų naujienos
Padniestrė - daugelio nepastebėta pseudovalstybė, kuri egzistuoja jau nuo 1991, kai Rusija, o tiksliau, anuomet dar byranti SSRS ją sukūrė.

Padniestrė yra ne šiaip sau pseudovalstybė, o tokia, kur seniai egzistuojanti ir visą Rusijos hibridinio karo metodologiją demonstruojanti.

Per 1991-1992 metų karą Padniestrė buvo atplėšta nuo Moldavijos, ten buvo įvestos menamai taikdarių pajėgos iš Rusijos, o paskui paaiškėjo, kad išties ir sukilimas tebuvo tų pačių taikdarių kiek anksčiau sukeltas. Paskui viską toje Padniestrėje susiprivatizavo tie patys sukilėliai, įsteigę kooperatyvą "Šerif", o dabar jie ten viską ir valdo. O 2016 metais dar ir pabandė prisijungti prie Rusijos, tik kad nepaėjo...Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Rektalinė antena - tai naujas išradimas, skirtas 5G ryšiui platinti

Prakeikti mobilūs operatoriai išrado naują implantų rūšį - slaptas rektalines antenas, kurios implantuojamos žmonėms, kai šie nueina pas gydytojus. Žmonės nei neįtaria, kas atsitinka, nes juos apšvitina psichotronas, o tada daktaras, greitai numovęs pacientui ar pacientei kelnes, sukiša anteną į užpakalį.

Kadangi pačioje antenoje yra psichotroninis spinduliatorius, tai jos apspinduliuotas pacientas net nepagalvoja, kad jam ten į analinę angą kažkas įkišta. Tačiau antena spinduliuoja, o jos spinduliuotė ir skleidžia tą 5G ryšį į visas puses. Negana to, tie pacientai, apspinduliuoti psichotronais, paverčiami į robotus, kurie paklusniai vykdo komandas.

Atminkite esminį 5G ryšio nešiotojo požymį - jis visada neigia, kad jo užpakalyje yra rektalinė antena!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas Pablas Eskobaras siunčia jums šypseną!

Geriausias biznis - aišku, kad narkotikai, o ypač - kokainas, nes duoda didžiausią pelną. O kuo daugiau pelno - tuo daugiau ir pinigų, taip kad kuo daugiau narkotikų - tuo daugiau pinigų!

Tą gerą mintį supratęs, Pablo Eskobaras tapo didžiausiu pasaulyje narkotikų prekeiviu, užsidirbo 25 milijardus dolerių ir netgi nuosavą kalėjimą pasistatė, kuriame apsigyveno su baseinais ir barais, kad valdžia nelįstų su aiškinimais, kad jį reikia pasodinti. Ale vienok reikalai nepaėjo, iš nuosavo kalėjimo teko jam bėgti, o galų gale jis buvo nušautas. Aiškiai, kad iš pavydo...

Daugiau apie mielą didvyrišką Pablo Escobar!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9