Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

PSD: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 7: Eilutė 7:
  
 
Dar kai kurie sako, kad išties PSD reiškia ne privalomąjį sveikatos draudimą, o santrumpa išsišifruoja, kaip "Privalot Sumokėti, Durniai!". Kiti gi lygina PSD su [[akcizas|akcizu]] už gyvenimą.
 
Dar kai kurie sako, kad išties PSD reiškia ne privalomąjį sveikatos draudimą, o santrumpa išsišifruoja, kaip "Privalot Sumokėti, Durniai!". Kiti gi lygina PSD su [[akcizas|akcizu]] už gyvenimą.
 +
 +
Nevalia maišyti su [[LSD]], tačiaugi pagalvojus - abu vienodai visus žudo.
  
  
 
[[Category:Mokesčiai]]
 
[[Category:Mokesčiai]]

12:19, 1 balandžio 2010 versija

Absoliučiai nesąmoningas absurdas, nes nu kaip tu sutaupysi?

PSD arba Privalomasis Sveikatos Draudimas - naujas mokestis, kažkaip patyliukais atsiradęs, katras taip labai jau įdomiai skaičiuojamas iš visų, kaip už orą. Tai dar sako, kad būna pagalvės mokestis nuo seno žinomas, katro Lietuva esą neturi, tai pasirodo, kaip paaiškėjo - turi.

Tai PSD yra mokamas nesvarbu, ar dirbi, ar nedirbi, ar atostogų išėjai, ar emigravai, nes logika paprasta: egzistuoji, vadinasi - moki.

Tai esą jis skirtas už sveikatos paslaugas, bet Algis Čaplikas taip nustatė, kad mokestį nors ir moki, visvien tos sveikatos apsaugos negauni ir moki visvien papildomai, nes labai daug priežasčių atsiranda, už ką negalima tau tų paslaugų suteikt. Todėl visokie ten frylanseriai, katrie pagal autorines dirba, ar ūkininkai, ar patentininkai, ar tie, ką darbdavys į nemokamas atostogas išvarė, o ir bedarbiai ir panašiai mokėti turi, o teisių į nemokamą sveikatos apsaugą visvien neturi. Ir dar įdomiau, kad metus laiko niekas nežinojo apie tą mokestį, tai dabar kai primetė valdžia, tai paaiškėjo kad dešimtadalis gyventojų už metus įsiskolinę ir turės sumokėti arba iš jų su anstoliais išieškos, o tam, beje, nei teismas nereikalingas.

Dar kai kurie sako, kad išties PSD reiškia ne privalomąjį sveikatos draudimą, o santrumpa išsišifruoja, kaip "Privalot Sumokėti, Durniai!". Kiti gi lygina PSD su akcizu už gyvenimą.

Nevalia maišyti su LSD, tačiaugi pagalvojus - abu vienodai visus žudo.