Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nuostolių kliedesiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:33, 14 rugsėjo 2014 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nuostolių kliedesiai - gana dažna kliedesių rūšis, itin užveikianti, kai apsėda kokius nors demencija sergančius pacientus, bet dar labiau užveikianti, jei kokie nors kveruliancija sergantys ima apie tai svaigti. Tada tai jau maža nepasirodo, nes gali užtampyti po teismus dėl pavienio cento.

Jei kliedesiai būna išvystyti, tai jau gaunasi ne tiek nuostolių kliedesiai, kiek nuskurdimo kliedesiai, nes esą kažkas pagrobė visus turtus. Kartais čia pacientas gali imti ištisas teorijas skleisti apie tai, kaip vis kažkas iš jo pagrobia pelningus sandėrius, užgrobia jam į sąskaitą pervedamus pinigus, pavaginėja jo verslą ir panašiai - kiek tik įstengia sugalvoti kliedesių valdoma vaizduotė.

Jei nuostolių kliedesiai paprasti, tai dažniau būna gana durno, kone buitinio lygio - tai ten kažkas esą malkas vagia iš malkinės pas kaimo bobutę, tai ten cukrų kažkas išvagia, tai dar kas nors. Neretai tokie kliedesiai pasitaiko ir pas vertelgas, tai tada anie būna kad ir valytojų naudojamą muilą sveria ir skandalus kelia, ir tualetinį popierių skaičiuoja ir taip toliau.