Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Nužudyti eilinį Bobiką: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Nužudyti eilinį Bobiką''' - populiarus siaubo trileris, įvarantis absoliutų siaubą naminių gyvūnėlių mylėtojams. Siužetas neapsak...)
 
 
(2 intermediate revisions by the same user not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Nužudyti eilinį Bobiką''' - populiarus siaubo trileris, įvarantis absoliutų siaubą [[Naminių gyvūnėlių mylėtojai|naminių gyvūnėlių mylėtojams]]. Siužetas neapsakomai žiaurus - amalgelinio pizdramterjero, penkių veislinių apdovanojimų laureato, šunų parodų favorito, Boibiko šeimininkai užsibuvo kine, po to nuėjo pas draugus ir užsibuvojo. Tuo metu Bobikas iš liūdesio, neturėjimo ką veikti, iš nepaglostymo ir neišmaudymo, bei tai kad niekas neišveda jo pamyžti, gailiai lojo. Kai jis užpiso (nereikia pamiršti pridurti, kad tai vyko daugiabučiame name, galbūt kažkur Stokholme) kaimynus, jie išlaužė duris, ir Huskvarna supjaustė vargšą gyvūnėlį į gabalus. O kadangi tuo metų dar grįžo ir jo šeimininkai, tai tiek atbaladojo jiems snukius, kad papuolė į reanimaciją. Tikrai liūdna istorija.
+
'''Nužudyti eilinį Bobiką''' - populiarus siaubo trileris, įvarantis absoliutų siaubą [[Naminių gyvūnėlių mylėtojai|naminių gyvūnėlių mylėtojams]]. Siužetas neapsakomai žiaurus - amalgelinio pizdramterjero, penkių veislinių apdovanojimų laureato, šunų parodų favorito, Bobiko šeimininkai užsibuvo kine, po to nuėjo pas draugus ir užsibuvojo. Tuo metu Bobikas iš liūdesio, neturėjimo ką veikti, iš nepaglostymo ir neišmaudymo, bei tai kad niekas neišveda jo pamyžti, gailiai lojo. Kai jis užpiso (nereikia pamiršti pridurti, kad tai vyko daugiabučiame name, galbūt kažkur Stokholme) kaimynus, jie išlaužė duris, ir Huskvarna supjaustė vargšą gyvūnėlį į gabalus. O kadangi tuo metų dar grįžo ir jo šeimininkai, tai tiek atbaladojo jiems snukius, kad papuolė į reanimaciją. Tikrai liūdna istorija.
  
[[Kategorija:Kinas]]
+
[[Kategorija:Filmai]]

Dabartinė 18:28, 8 liepos 2013 versija

Nužudyti eilinį Bobiką - populiarus siaubo trileris, įvarantis absoliutų siaubą naminių gyvūnėlių mylėtojams. Siužetas neapsakomai žiaurus - amalgelinio pizdramterjero, penkių veislinių apdovanojimų laureato, šunų parodų favorito, Bobiko šeimininkai užsibuvo kine, po to nuėjo pas draugus ir užsibuvojo. Tuo metu Bobikas iš liūdesio, neturėjimo ką veikti, iš nepaglostymo ir neišmaudymo, bei tai kad niekas neišveda jo pamyžti, gailiai lojo. Kai jis užpiso (nereikia pamiršti pridurti, kad tai vyko daugiabučiame name, galbūt kažkur Stokholme) kaimynus, jie išlaužė duris, ir Huskvarna supjaustė vargšą gyvūnėlį į gabalus. O kadangi tuo metų dar grįžo ir jo šeimininkai, tai tiek atbaladojo jiems snukius, kad papuolė į reanimaciją. Tikrai liūdna istorija.