Last modified on 8 kovo 2013, at 19:24

Nora Papaitytė

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Nora Papaitytė - taigi viena iš Pipedijos redagtorių, netgi dar daugiau - Pipedijos redagcinės kolegijos pirmininkė. Visai tokia miela mergina, netgi labai miela. Tai čia ji netgi nemažai prirašiusi straipsnių visokių, tad atspėkite gi kokiu akauntu ji čia ir dabar apie save rašo?

Tiktai jūsų mielieji dideliam nusivylimui, nuotraukos jos čionai greičiausiai nebus...

Upd. Nepatvirtintais duomenimis Norai Papaitytei paskambino Viktor Uspaskich ir pasiūlė jai tapti kultūros ministre. Ale ana, sako, labai bijo nes angliškai supranta puikiai tik kalbėti sekasi su žodynų, tad nenori, kad Dalia Grybauskaitė išspirtų jos nachier.