Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Niurnbergas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Garsioji graviūra iš Niurnbergo, katra vaizduoja skraidančių lėkščių mūšį. Visokie skraidantys rutuliai vieni su kitais kovojo, šaudė, numušinėjo, nuo to net užsidegė keli miesto namai ir buvo žuvusių žmonių. Mūšis prasidėjo beauštant, jame dalyvavo įvairūs aparatai, visokių formų - rutulių, cilindrų, iš kurių tie rutuliai išskrisdavo, kryžių, galų gale pasirodė ir didžiulis juodas strėlės pavidalo laivas - tada dalis skraidančių aparatų buvo sunaikinta. Kas įdomu, tai tuo metu jau ėjo kažkoks laikraštis tame Niurnberge, tai jame ir buvo tai aprašyta, o šioji iliustracija - būtent iš to laikraščio ir yra

Niurnbergas, dar vadinamas Niurembergas ir panašiai - taigi garsus raganų ir raganių miestas Vokietijoje, kur dar 1561 įvyko skraidančių lėkščių mūšis, užfiksuotas analuose.

O tai paskui ten ir naciai su savo partja įsirengė būstinę ir tas skraidančias lėkštes tyrinėjo, gaudė kažkokius signalus, vykdė visokias apeigas, tai šitas dalykas baigėsi tuo, kad paskui ufonautų nurodymais sukėlė Antrą pasaulinį karą, žudė visus, ką papuola, taip kad čia jau aiškiai Šėtonas kažkur įsikišo.

Tai vat kas įdomu: Niurnberge dar 1298 buvo įvykdytos pirmos masinės Europos žydų skerdynės, kai buvo nužudyta apie 700 žmonių. O paskui ten buvo visos Europos raganavimo centras. O dar paskui, jau prie nacių, ten buvo sukurtas Holokaustas. O juk visi puikiai žino, kad visi raganiški užkalbėjimai yra paremti ne kuo kitu, o Talmudu ir dar labiau - Kabala, o tai jau aišku, kad iš to ir mūšiai danguje, ir taip toliau, o čia dar galim prisiminti daugybę nacių eksperimentų sukurti skraidančias lėkštes ir daryti visokius savus burtus su runomis.

Taip kad modernūs tyrinėtojai ir ufologijos specialistai net neabejoja, kad išties Niurnberge buvo pasaulinis kosminis valdymo centras, kurio svarba ir buvo tokia, kad mūšis ten įvyko net nepaisant viską stebinčių žemiečių, o paskui tuo pat remiantis buvo akivaizdžiai pastatyti ir psichotronai, kuriais ufonautai ir išvarė žmones iš proto...