Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nida Vasiliauskaitė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Čia šiaip visokie pasisakymai apie Nidą Vasiliauskaitę)
Eilutė 35: Eilutė 35:
  
 
* [http://www.patriotai.lt/straipsnis/2009/04/01/vaikai-padekite-kulverstukui-genderine-misle-auganciai-kartai Vaikai, padėkite kūlverstukui! Gender'inė mįslė augančiai kartai]
 
* [http://www.patriotai.lt/straipsnis/2009/04/01/vaikai-padekite-kulverstukui-genderine-misle-auganciai-kartai Vaikai, padėkite kūlverstukui! Gender'inė mįslė augančiai kartai]
 +
* [http://www.patriotai.lt/straipsnis/mis-orgazmas-95-patriotai-skuba-pagalb Nida - konkurse "Mis Orgazmas-95"]
  
 
== Faktai ==
 
== Faktai ==

10:31, 1 gruodžio 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai vat tokie palyginimai kilo patriotams po riaušių prie Seimo

Nida Vasiliauskaitė - pristatoma, kaip žymi filosofė, žymiausia filosofė ir pati žymiausia filosofė Lietuvoje. Neabejotinai siejama su NK-95, o kartais - net ir su Satanistų ir pederastų sąmokslu. Skelbiama, esą ji yra feministė, nors mes galvojam, kad tiesiog Cenzūruota. Dėsto kažkokias nesąmones VGTU. Trinasi Feisbukas ir Klasėje. Nepainioti su Nida.

Manot, kad čia kažkoks bachūriukas? Čia Nida Vasiliauskaitė!
Vatgi tokią Nidą siūlo jumsgi priglausti 15minučių. Taigi ar ne puikus sutapimas - ir mielas, ir loja, ir galbūt yra šeimininkas, kuriam jis ištikimas

Filosofinės idėjos

Mes iki šiol nesugebėjome identifikuoti nei vienos filosofinės idėjos ar minties, kurią Nida Vasiliauskaitė atstovautų ar skleistų. Gali būti, kad jos filosofinių idėjų esmė tame ir yra. Arba, gali būti, kad esmė yra mūsų nesugebėjime skaityti tekstus, sudėtingesnius nei "Vakaro žinios". Neigia lyčių skirtumus...

Visuomeninė veikla

Nida Vasiliauskaitė kovoja prieš visus, kas tik abejoja gėjų, lesbiečių ir panašių grupuočių prasmingumu. Karštai kovoja, idėjiškai, išsakydama begales epitetų apie tuos, kas tik abejoja. Kaip manote, kodėl? O šiaip, kokios nors kitos jos visuomeninės veiklos nepastebėjom.


Žinomiausi Nidos Vasiliauskaitės posakiai

 • Apgailėtina (apie belenką)
 • Man tiesiog visiškai neįdomus nei kažkoks Užkalnis, nei šitas blogeris, nei jų nuomonė apie mane ar vienas kitą – kaip neįdomūs samprotavimai visų tų, kurie kritikuoja, vertina, aptarinėja, komentuoja tai, ko, deja, visiškai nesugeba suprasti ir net žanro neatpažįsta.
 • Idiotų negerbiu; su nesąmonėm nepolemizuoju.

Čia šiaip visokie pasisakymai apie Nidą Vasiliauskaitę

 • Aš nesutikčiau, kad ji išprotėjo: jos protas tiesiog primena mažą mašinytę, gal Zaporožietį, o gal Mini, kuriai per klaidą, o gal dėl pajuokos, įstatė labai didelį variklį, bet nusuko vieną ratą. Todėl ji labai garsiai blerbdama ir dideliu greičiu važiuoja ratais, kaip širšė, karštą vasaros dieną įskridusi į verandą ir besidaužanti į stiklą visomis kryptimis. Ji - geras pavyzdys, kad mokslas ir daug perskaitytų knygų gali ne tik nepadėti, bet kelti ir pavojų - Andrius Užkalnis, komentuodamas kažkokį Nidos Vasiliauskaitės straipsnį (žinia, intelektui atpažinti reikia intelekto, todel užkalniniai automechanikai kitus mato per savojo "Zaporožiečio" langą).
 • panele iesko darbo Nidoje (skelbimas iš darbo-skelbimai.balsas.lt, bet čia gal ne apie tą panelę ir ne tą Nidą)
 • Neneigime, tyliame linkčiojime – o galbūt net ir pakartojime ir paplatinime – yra aiški taktinė prasmė, kurią žinotų ir gerb. Nida Vasiliauskaitė, jei skaitytų knygas ne vien dėl centrinės savo ambicijos, kuri yra kalbėti taip, kad suprastų kuo mažiau aplinkinių.

Tą neracionalų norą lengva paaiškinti. Nors jį daug kas vertina kaip paprastą isterišką snobizmą, dėmesio deficitą, šaknys čia yra giliau. Nepripažinimo troškulys, mazochistinis mėgavimasis auditorijos suglumimu kyla iš vaikystėje patirtų psichologinių traumų, kai vaikas, negalėdamas patvirtinti savivertės bendraamžiams būdingais būdais (nors bando vėl ir vėl), kompensuojasi per įsivaizduojamą viršenybę ir aplinkinių kontrolę, versdamas juos mirkčioti ir kraipyti galvas.

Kai kuriais atvejais tai gana makabrišku būdu perauga į profesijos pasirinkimą, ir asmuo atsiduria tame liūdnojo klouno vaidmenyje negrįžtamai, dėl įgytos autorefleksijos stokos (o padidintas atsparumas self-awareness pramušimui yra išmoktas elgesys, nes juk taip ilgai buvo spardoma ne į aplinkinių kognityvinės nuspėjamos priežasies ir pasekmės, o būtent į tuščius ir plačius jų gluminimo vartus) nesugebėdamas(a) vertinti to vortekso gilumo.

“Like a tunnel that you follow to the tunnel of its own.”

(Psichiatras Užkalnis, išbandęs naujos žolės, kuria užsėjo lužaiką prie savo namų.)

Nuorodos

Faktai

 • Nidos straipsniuose skliaustelių paprastai būna daugiau, nei dažnos programos išeities kode source.

Pavyzdys:

Begin;
Todėl kur kas labiau gaila šalies,
  kurios
    parlamentarai,
    nemaža dalis piliečių
      ir netgi (!)
    kai kurie intelektualai apgailestavimą
      dėl menininkams
         nekertamų galvų,
         keikimąsi lygiomis galimybėmis,
         siūlymą naikinti netinkamus paveikslus (o neteisingas knygas negi paliksime nesudeginę?)
      bei
         „supuvusios“ ES demonizavimą (tarsi mus būtų kas prie jos prijungęs prievarta)
    pasitinka rimčių rimčiausiausiais aplodismentais (girdėjome Tiesos žodį);
Commit;