Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nekropolis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Irgi vat atvažiuoja, transportą pasistato

Akropolis - tai kaip ir Maxima, ale bet visame gražume. Akropoliuose, katrie įrengti ne vienoje vietoje, visad galima apsiprekinti kažkuo, pasižvalgyti į iškilmingai šventiškai apsitaisiusius provincijos gyventojus bei šiaip pasismaginti tuntu žmonių, besimaišančių po kojomis. Puiki vieta apsipirkti, todėl rekomenduojame. Vienok dar turim pasakyt, kad kaip ten vilniečiai kokie besididžiaugtų, bet gražiausias iš visų akropolių yra Kaune, nes tenai akropoliams paklausa didžiausia.

Taigi keistu būdu taip gavosi, kad Vilniuje kai pastatė tą Akropolį, tai ir gavo anas greitai liaudišką pavadinimą "Nekropolis", o ir statyba ten kažkokia įdomi buvo, nes matomai Maxima sutaupyt nutarė, tai vietoj išorinės apdailos plokščių panaudojo vidines kažkokias - tai pirmas kelias dienas pastatas buvo tamsiai mėlynas ir gal net nebjaurus, bet kai palijo lietus, tai visos tos apdailos plokštės staigiai surūdijo ir įgijo šlykštoką rūdžių spalvą.

Šiaip jau parduotuvė pastatyta ant Ozo, o tas yra kaip čia pasakius - unikalus gamtos reiškinys, nes didelė daugiakilometrinė lyguma, kaip ir plynė, staigiai leidžiasi veik šimtą metrų žemyn stačiais šlaitais, sukurdama ypatingą vietovės reljefą. Tai tokių vietų per visą Lietuvą gal daugiau ir nėra, tačiau Vilniaus mero leidimu Nekropolis darko viso miesto vaizdą. Tai kaip sakant, ant Ozo - Akropolis, o Ozo papėdėje - Ozas. Tai irgi variantas.

O ir šiaip gi eiti ten neverta, nes tik lopiniai iš kaimų važiuoja, kad pasitūsavot ar apsipirkt. Tai apsipirkt aišku, be šansų tame jovale, tad čia jau labai patariam važiuot geriau į Gariūnus, nes pasirinkimas - 10 kartų didesnis, o kainos mažesnės veik dvigubai. O jei Gariūnai per toli, tai Vilniaus Ozo apačioje yra ir patsai Ozas, kur publika solidesnė, nes visi tik su savo mašinomis atvažiuoja, taip kad ne kaimo gyventojams skirta vieta, atitinkamai tai ir ne Akropolio konkurentas.