Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Naxuj: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S (Atmestas 178.198.160.94 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
 
(One intermediate revision by one other user not shown)
Eilutė 7: Eilutė 7:
  
 
Kitaip tariant, ''Nahuj'' reikštų ant spyglio, ant kuolo, ant [[bybys|bybio]]. Pvz., "[[Eik tu naxuj]]" - "Eik tu ant bybio", bet dar gražiau beigi lietuviškiau skamba: "Eik tu bybiop".
 
Kitaip tariant, ''Nahuj'' reikštų ant spyglio, ant kuolo, ant [[bybys|bybio]]. Pvz., "[[Eik tu naxuj]]" - "Eik tu ant bybio", bet dar gražiau beigi lietuviškiau skamba: "Eik tu bybiop".
 +
 +
== Menamai totoriška kilmė ==
 +
Rusiškų kliedesių prisiskaitę [[dibilai]] dar būna aiškina, esą čia kažkas su [[totoriai|totorių]] kilme susiję. Tai čia galim tik pasakyti, kad durniai kliedi ir pasakas pasakoja, o pagal šitas pasakas galima visada atskirti dibilus, kurie tiki, esą pasauly egzistuoja tautos, neturinčios pavadinimo [[lytiniai organai|lytiniams organams]], o tuos pavadinimus perimančios iš aplinkinių tautų.
 +
 +
Teisybės dėlei čia reiktų paminėti ir [[VLKK]], katra įsitikinusi, esą [[lietuviai]] dauginasi pumpuravimu, todėl [[lietuvių kalba|lietuvių kalboje]] esą nėra tokių žodžių, kaip [[bybys]] ar [[putė]].
 +
  
 
[[Category:Dalykai]]
 
[[Category:Dalykai]]

Dabartinė 11:32, 14 gegužės 2011 versija

Čia tikrai kartu rašosi? O никому нихуя irgi kartu?

Naxui, naxui, nachui, nachuj - šlykšti ir neteiktina svetimybė, rusicizmas, kurios vartojimas nevartotinas. Keistina pasiuntimą reiškiančiu žodžiu "šiknon" (pvz., "eik tu naxui" - "eik tu šiknon"). Visi tikri lietuviai niekad nesako "naxuj", o sako tiktai "bybiop". Galima vartoti ir mažiau liežuvį laužančią frazę - "bybin".

Žodžio kilmė

Siejama su rusų žodžiu Huj (bybys), plg. bulg. Hoj, reiškiančiu spyglius, bulg. Hul, reiškiančiu kuolą ir rus. Hvoja, irgi reiškiančiu spyglius. Taip pat su liet. Kuolas ir Kūjis.

Kitaip tariant, Nahuj reikštų ant spyglio, ant kuolo, ant bybio. Pvz., "Eik tu naxuj" - "Eik tu ant bybio", bet dar gražiau beigi lietuviškiau skamba: "Eik tu bybiop".

Menamai totoriška kilmė

Rusiškų kliedesių prisiskaitę dibilai dar būna aiškina, esą čia kažkas su totorių kilme susiję. Tai čia galim tik pasakyti, kad durniai kliedi ir pasakas pasakoja, o pagal šitas pasakas galima visada atskirti dibilus, kurie tiki, esą pasauly egzistuoja tautos, neturinčios pavadinimo lytiniams organams, o tuos pavadinimus perimančios iš aplinkinių tautų.

Teisybės dėlei čia reiktų paminėti ir VLKK, katra įsitikinusi, esą lietuviai dauginasi pumpuravimu, todėl lietuvių kalboje esą nėra tokių žodžių, kaip bybys ar putė.