Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Naxuj: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Šalinamas visas turinys iš puslapio)
S (Atmestas 178.198.160.94 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 +
[[Vaizdas:Capajev-pipedija.jpg|400px|thumb|right|Čia tikrai kartu rašosi? O [[никому нихуя]] irgi kartu?]]
  
 +
'''Naxui''', naxui, nachui, nachuj - šlykšti ir neteiktina svetimybė, rusicizmas, kurios vartojimas nevartotinas. Keistina pasiuntimą reiškiančiu žodžiu "šiknon" (pvz., "eik tu naxui" - "eik tu šiknon"). Visi tikri lietuviai niekad nesako "naxuj", o sako tiktai "bybiop". Galima vartoti ir mažiau liežuvį laužančią frazę - "bybin".
 +
 +
== Žodžio kilmė ==
 +
Siejama su rusų žodžiu ''Huj'' (''[[bybys]]''), plg. bulg. ''Hoj'', reiškiančiu spyglius, bulg. ''Hul'', reiškiančiu kuolą ir rus. ''Hvoja'', irgi reiškiančiu spyglius. Taip pat su liet. ''Kuolas'' ir ''Kūjis''.
 +
 +
Kitaip tariant, ''Nahuj'' reikštų ant spyglio, ant kuolo, ant [[bybys|bybio]]. Pvz., "[[Eik tu naxuj]]" - "Eik tu ant bybio", bet dar gražiau beigi lietuviškiau skamba: "Eik tu bybiop".
 +
 +
[[Category:Dalykai]]

15:20, 1 lapkričio 2010 versija

Čia tikrai kartu rašosi? O никому нихуя irgi kartu?

Naxui, naxui, nachui, nachuj - šlykšti ir neteiktina svetimybė, rusicizmas, kurios vartojimas nevartotinas. Keistina pasiuntimą reiškiančiu žodžiu "šiknon" (pvz., "eik tu naxui" - "eik tu šiknon"). Visi tikri lietuviai niekad nesako "naxuj", o sako tiktai "bybiop". Galima vartoti ir mažiau liežuvį laužančią frazę - "bybin".

Žodžio kilmė

Siejama su rusų žodžiu Huj (bybys), plg. bulg. Hoj, reiškiančiu spyglius, bulg. Hul, reiškiančiu kuolą ir rus. Hvoja, irgi reiškiančiu spyglius. Taip pat su liet. Kuolas ir Kūjis.

Kitaip tariant, Nahuj reikštų ant spyglio, ant kuolo, ant bybio. Pvz., "Eik tu naxuj" - "Eik tu ant bybio", bet dar gražiau beigi lietuviškiau skamba: "Eik tu bybiop".