Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Natalija Išpistauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Natalija Išpistauskaitė, pasikeitusi pavardę tapo Nataša Išpistė - šitaip aiškiai ir matomai norinti gal savo reputaciją pasitaisyt ar kaip ten, o gal čia moterų teisės taip ginamos, ar čia kas, na bet jau aišku, nei pridėsi, nei atimsi.

Gi žinoma, težinoma ribotuose sluoksniuose, tai net ir nuotraukos nepavyko atrasti, tai jau kaip čia taip, betgi nei neabejojam, kad jei kokia TV apie ją sužinotų, tai ir parodytų tikrai - merginai gi tik 23 metai, jauna, graži, papinga, blondinė, o dar su tokiais asmens duomenimis ir aiškiai be smegenų, o mėgsta dainuoti ir šokti - tikra sensacija!


Dar žr.

  • Pareigytė - šiosios pavardė bent gražesnė, o ir vardas visai kitas, nieko bendro neturintis