Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Minvydas Grigaliauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:35, 23 vasario 2010 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Minvydas Grigaliauskas - žymus Vilniaus savivaldos veikėjas, deleguotas į šiąją Komercijos ir gamybos firmų asociacijos pinigais, dar be ne kokiais 1991 ar kada ten.

Tai aišku, buvo puikus atstovas, pakolei visa ta asociacija neparodė savojo tikrojo veido, o po to ir Minvydas Grigaliauskas kažkurtais dingo, tyliai atsistatydinęs iš savivaldos ir išvykęs užusienin. Tai po to dar grįžo atgal ir čionais jau vykdė visokį ten verslą, tai ir kaip vertelga pasižymėjo, ypačiai tuom, kaip kontroliavo kioskelių verslą kažinkokį.

O taigi dar ir jo brolis puikiai žinomas, Aušrimantas Grigaliauskas, kažkokį čionai verslą suka, importas-eksportas ir kažkokios paslaugos, tai konsultantų biznis gi žinia, per Vilnių bei Klaipėdą.