Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mindaugas Murza: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{abejotinas}}
 
{{abejotinas}}
 
[[Vaizdas:Mindaugas_murza.jpg|300px|thumb|right|Mindaugas Murza]]
 
[[Vaizdas:Mindaugas_murza.jpg|300px|thumb|right|Mindaugas Murza]]
'''Mindaugas Murza''', dar žinomas kaip '''Gervaldas'''. Ultraradikalus [[šiaulietis]] ir pogrindyje Lietuvos diktatorius (arba bent jau tokie jo ateities planai). Garbina [[Hitleris|Hitlerį]] irgi [[Antanas Smetona|Smetoną]], visur aiškina, kad [[Lietuva lietuviams]], o ne pšekam ar vatnikam. Būna, kad [[murzininkai|murzininkus]] dažnai išveja iš visokių mitingų, net gi [[mentai]] nenori terliotis su juo rankų. [[Mindaugas Murza]] norėjo perskikrikštyti ir pasivadinti [[Gervaldas|Gervaldu]], bet pasų stale iš jo tik išsityčiojo ir ilgai neleido registruoti nacionalsocialistų partijos...
+
'''Mindaugas Murza''', dar žinomas kaip '''Gervaldas'''. Ultraradikalus [[šiaulietis]] ir pogrindyje Lietuvos diktatorius (arba bent jau tokie jo ateities planai). Garbina [[Hitleris|Hitlerį]] ir didį Lietuvos patriarchą [[Antanas Smetona|Antaną Smetoną]]. Visur aiškina tiesią ir aiškią frazę, kad [[Lietuva lietuviams]], o ne pšekam ar vatnikam. Dėl neaiškių priežasčių nusistatęs prieš žydus. Šmeižia juos visokiais nebūtais dalykais kaip ''Lietuvos nepriklausomybės naikintojai'', nors patys žydai kaip tik kovėsi už Lietuvos laisvę ne kartą. Būna, kad [[murzininkai|murzininkus]] dažnai išveja iš visokių mitingų, net gi [[mentai]] nenori terliotis su juo rankų. [[Mindaugas Murza]] norėjo perskikrikštyti ir pasivadinti [[Gervaldas|Gervaldu]], bet pasų stale iš jo tik išsityčiojo ir ilgai neleido registruoti nacionalsocialistų partijos...
  
 
[[Mindaugas Murza]] niekur nedirba ir gyvena pas mamą, kaip tikras italas. Dar sakoma, kad visokių knygučių turi sukaupęs apie visuotinę Tvarką ir Teisingumą...
 
[[Mindaugas Murza]] niekur nedirba ir gyvena pas mamą, kaip tikras italas. Dar sakoma, kad visokių knygučių turi sukaupęs apie visuotinę Tvarką ir Teisingumą...

20:57, 30 rugsėjo 2017 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mindaugas Murza

Mindaugas Murza, dar žinomas kaip Gervaldas. Ultraradikalus šiaulietis ir pogrindyje Lietuvos diktatorius (arba bent jau tokie jo ateities planai). Garbina Hitlerį ir didį Lietuvos patriarchą Antaną Smetoną. Visur aiškina tiesią ir aiškią frazę, kad Lietuva lietuviams, o ne pšekam ar vatnikam. Dėl neaiškių priežasčių nusistatęs prieš žydus. Šmeižia juos visokiais nebūtais dalykais kaip Lietuvos nepriklausomybės naikintojai, nors patys žydai kaip tik kovėsi už Lietuvos laisvę ne kartą. Būna, kad murzininkus dažnai išveja iš visokių mitingų, net gi mentai nenori terliotis su juo rankų. Mindaugas Murza norėjo perskikrikštyti ir pasivadinti Gervaldu, bet pasų stale iš jo tik išsityčiojo ir ilgai neleido registruoti nacionalsocialistų partijos...

Mindaugas Murza niekur nedirba ir gyvena pas mamą, kaip tikras italas. Dar sakoma, kad visokių knygučių turi sukaupęs apie visuotinę Tvarką ir Teisingumą...

Mindaugas Murza nuolat lydimas ištikimų pakalikų, kurių aršiausias - Visvaldas Mažonas

O savo laiku tapo viršila, o po kiek laiko sėdo kalėjiman už kažkokius šovinius, katruos buvo sukaupęs. Tai paskui jau kaip atsėdėjo matomai, tai jau ir sukūrė savo partiją, ana pavadinta buvo Lietuvių nacionalsocialistinės vienybės sąjunga. Tai kažkaip tas jam nepatiko, tai gavosi, kad įstojo į kitą grupuotę, katra vadinosi Gyvenimo logikos partija. O tai paskui ir ta kaip tais nesigavo ir tada jau laukė dar viena partija - Lietuvos Nacionaldemokratų partija. Tai jau šitoj prasinešė ir tapo vadu. Tai baigėsi tuo, kad po kelių metų vadovavimo pats savo partiją išmetė ir vėl tada atsirado nauja partija - Vieningasis Lietuvių Nacionaldarbininkų Sąjūdis. Tai dabar visi žiūri ir laukia, kaip ir šitas sąjūdis subyrės jam.

Ogi kažkaip tai dar kadais buvo pasidaręs miesto tarybos narys Šiauliuose, tai čia jau irgi įdomus faktas, kaip ten ką jis darė, nesgi tojo miesto valdžia įdomi savo korupciniais skandalais, tai būtų įdomu sužinot.


Mindaugas Murza - Gervaldas

O tai kartą, kai anasai susigalvojo keisti pavardę, tai taip sumastė maždaug, kad išties neturi būti tokio žodžio "politika", nes turi būti lietuviškas žodis gervalda, tiesiog kaip prisako VLKK. Taip kad tada būtų jo partija, katra vadintųsi gervaldos partija, pati gervalda su visokiais gervaldais, o patsai Gervaldas būtų vienintelis tasai tikrasai Gervaldas išu didžiosios raidės.

Tai gavosi taip, kad metrikacija, kuri pavardes tvarko, Mindaugą Murzą pasiuntė EN, nes tasai buvo kažką prieš žydus šviežiai prisidirbęs ir byla kabojo jam, taip kad jokių čia pavardžių keitimų tokiu atveju negali būt.


Kaip Gervaldas suvartė Algį Greitai

Taigi kartą Algis Greitai pasikvietė Mindaugą Murzą į kažin kokį Radijo Šou, tai ten kalbėjo, kalbėjo anie apie fašistus visokius ir kaip Lietuva bus paversta į kažką, tai paskui ten Algis Greitai ir klausia Gervaldo:

- Na, o gerbiamas Mindaugai, tai jei į valdžią pakliūtumėt, tai turbūt tokius degeneratus kaip aš iki vieno iššaudytumėt, be jokio gailesčio?.

O tai Mindaugas Murza anam ir atsako:

- Ne, Broniau. Klounai Lietuvai irgi reikalingi

Taip vienintelį kartą gyvenime Algis Greitai buvo suvartytas, kai koks nevykęs kūdikis, tai visi Murzininkai labai tuo džiaugėsi ir Murzos partijos reitingai išaugo be ne gal kokius 100 kartų, bet tai visvien pritrūko balsų, kad rinkimuose į Seimą nors vieną vietą laimėt.


Dar visokie

Nežinom, ar tai susiję, ar tai atvirkšičiai, bet dar keli yra veikėjai, katruos neretas stato į vieną gretą:

...Jei daugiau dar pastebėsit kokių žymūnų, tai dar sąrašą papildykit... Labai juokingas anekdotas.Turbūt jo kūrėjams VSD sumokėjo neblogą honorarą.O iš esmės pats VSD ir yra jo kūrėjas.