Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mikė Pūkuotukas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:24, 5 gruodžio 2021 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Toksai mielas Xi Jinping, Mikė Pūkuotukas
Pirmoji mėmė, su kuria 2013 metais ir išplito Xi Jinping vadinimas Mike Pūkuotuku
Japonijos premjeras Shinzo Abe ir Kinijos didysis vadas Xi Jinping, kaip Asiliukas ir Mikė Pūkuotukas
Kokia tai dar karikatūra, iš kurios vėlgi nesunkiai atpažįstamas Xi Jinping

Mikė Pūkuotukas, originaliu vardu Xi Jinping, plačiai anglakalbiams žinomas, kaip Winnie the Pooh - tai Kinijos kompartijos vadas, patologinis intrigantas, sadistas ir tironas. Tas pats žmogus, kuris Kinijoje įvedė socialinio kredito sistemą, dėl kurios per mažiau kaip 10 metų pusėtinai veikusi, netgi pirmus demokratijos požymius turėjusi valstybė savo totalitarine žmonių kontrole pralenkė netgi Šiaurės Korėją.

Šiuo metu Mikė Pūkuotukas įvairiuose internetuose tapo bene sėkmingiausia Xi Jinpingo parodija, nes saov absoliučiai mielu ir nekaltu veidu pliušinis meškiukas tiesiog demonstruoja tą apsimestinai mielą ir melagingą Kinijos liaudies respublikos ir jos chunveibinų vado įvaizdį. Tasai mielumas priverčia galvoti apie apsimestinai gerą Kinijos įvaizdį ir tai, kiek jis yra melagingas ir priešingas tikrovei: ši valstybė jau grįžo į Mao Zedong laikus, milijonus žmonių kiša į koncentracijos stovyklas, kankina ir žudo režimui neįtikusius asmenis, grąsina visam pasauliui branduoliniu karu ir jau užpuldinėja aplinkines valstybes.


Mikės Pūkuotuko ir Xi Jinping istorija

Pirmi pokštai apie Xi Jinping kaip apie Mikę Pūkuotuką buvo dar iš 2013 metų, kai Xi Jinping lankėsi JAV. Juokus sukėlė viena nuotrauka, kurioje Xi Jinping ir Barrack Obama atrodė kaip Mikė Pūkuotukas ir jį lydintis Tigras. Pokštas labai greitai išplito, o gana greitai persikėlė ir į Kiniją.

Mikė Pūkuotukas, kaip nuoroda į Xi Jinping, Kinijos internautų buvo pasirinktas dėl dviejų priežasčių:

  • Viena vertus, jis išties vizualiai gerokai primena Xi Jinping
  • Antra vertus, tai yra toksai vaikiška filmukų personažas, kad niekas tikrai neįtartų

Deja, maždaug apie 2017 metus Kinijos valdžia, o tuo pačiu ir Kinijos saugumo ministerija identifikavo Mikę Pūkuotuką kaip visokių antikomunistinių juokų personažą, reiškiantį Xi Jinpingą. Tai buvo įvertinta kaip kraštutinis įžeidimas ir greitai Mikė Pūkuotukas buvo uždraustas. Pradžioje buvo uždrausti animaciniai filmukai su Mike Pūkuotuku, o labai greitai ir bet koks šio personažo naudojimas ar rodymas. Gana greitai pasirodė ir pranešimai apie suimtus Kinijos internautus, kurie naudojo šią mėmę.

Šiuo metu už paveiksliukų su Mike Pūkuotuku naudojimą Kinijoje gresia konclageris.