Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Miguel Puertas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jose Miquel Puertas Salas vsiame gražume, Donecke, į kur išvažiavo gal kokiais 2016, kai Lietuvoje jau visi jį tik durnium ir tevadino.

Miguel Puertas arba Miquel Puertas (pilnas vardas - Jose Miquelis Puertas Salas, lietuviškai neretai klaidingai parašomas kaip Migel Puertos ir panašiai) - toksai pusprotis komunistas, kadaise buvo kažkaip apsigyvenęs Lietuvoje, tai bandydamas susilietuvinti, išsivertė savo vardą ir pavardę į Mykolas Alutis, kad būtų esą gražiau. Vienok būdamas ne itin greitų smegenų, nelabai suprato, kad skamba tas "Mykolas Alutis" visai ne kaip realaus žmogaus vardas ir pavardė, o kaip kažkoks personažo pavadinimas iš alternatyvaus intelekto žmonėms skirtos knygelės.

Šiuo metu Miguel Puertas Lietuvoje nebegyvena ir matyt kad jau ir nebegyvens, nes išsikėlė į Donbabvę. Tai gal jam taip ir reikia, nes geriau jau tegul jis ten ir pasilieka.


Miguel Puertas Lietuvoje

Patsai Miguel Puertas į Lietuvą atsibeldė dėl neaiškių priežasčių, apie jo tikrą praeitį visiškai nieko neaišku, bet aišku tai, kad čia atsikėlęs, sugebėjo įsidarbinti VDU kaip ispanų kalbos dėstytojas, nors paskui dėstė katalonų kalbą. Vienok per paskaitas tos ispanų kalbos nelabai dėstė, o vis pasakodavo studentams apie tai, kaip Lietuvoje prie ruso buvo geriau, kaip komunizmas yra gerai ir kaip visur čia Europoje fašizmas.

Po to, kai Miguel Puertas įsisiautėjo Facebook ir kitur skelbdamas apie vietinį fašizmą, visokiais keiksmažodžiais plūsdamas Dalią Grybauskaitę, skelbdamas kaip visoks jam geras ir tobulas Vladimiras Putinas ir panašiai, žiniasklaida irgi jau tuo durniumi susidomėjo ir prasidėjo didelis triukšmas, ypač dar kai tą triukšmą užsuko Nijolė Oželytė, kuri žodžio kišenėje neieško ir tokių durnių nesigaili[1]. Galų gale visas triukšmas baigėsi tuo, kad dar kažkaip vis stabdę VDU vadovai 2015 metais galų gale to Miguel Puertas atsikratė[2].

Per ano meto skandalus paaiškėjo, kad šitas dėstytojas per savo paskaitas netgi ne vien apie politiką kalba, bet ir pasakoja studentams apie papus, bybius, girtuokliavimą, mergų tratinimą ir panašiai. O dar paskui paaiškėjo, kad Miguel Puertas dirbo dar ir bene keliose kažkokiose mokyklose, ir negana to, kad ten irgi skleidė komunizmą, tai tuos pačius papus, bybius, šiknas ir panašiai kimšo į galvą nepilnamečiams moksleiviams. Ir didesne dalimi - vis su visokiais žodžiais, kurie būna užrašomi kvadratinėmis raidėmis, o šiaip tai išvis bent kiek padoresnėse kompanijose nesakomi.

Skandalų metu Miguel Puertas aiškino, kad esą čia tik Lietuva tokia atsilikusi, netolerantiška ir kad jo gimtojoje Ispanijoje priimta viską taip šnekėti, plūstis ir taip toliau, todėl lietuviai turi būti tolerantiškesni.

O dar paskui Miguel Puertas matyt suprato, kad po skandalų jau čia jo niekas į darbą nebepriims, tai išvažiavo į Donbabvę, kur pasiprašė politinio prieglobsčio, skelbė, kad yra perskiojamas, kad Lietuvoje yra fašizmas ir taip toliau. Tai dabar gyvena toje Donbabvėje ir vis kuria reguliariai Facebook administracijos uždaromą puslapį - The Ugly Face Of Lithuania.

Nors jau praėjo keleri metai, Miqel Puertas vis dar plūstasi ant Lietuvos, Prezidentę vadina smurfe, o bendrai lietuvius - šimpanzėmis.


Dar žr.

Gal tik pora iš buvusių Miquel Puertas studentų juo visgi labai džiaugėsi paskui[3]:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2015/05/28/news/destytojo-keiksmai-ir-pareiskimai-apie-prezidente-sukele-ituzi-3669886/
  2. https://www.delfi.lt/news/daily/education/skandalais-pagarsejes-destytojas-atsisveikino-su-darbu.d?id=68930274
  3. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buves-vdu-destytojas-vel-dergia-lietuva-ir-kaunui-zada-kersta.d?id=71890162